DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #448596  autor: elkanguro
 24 gru 2010, 16:47
Witam,
co zrobić aby ustawić wybranej aplikacji dostęp na zawsze do danych użytkownika? Chodzi mi głównie o NaviExpert, zainstalowałem wersję bez podpisów bo zwykła się nie chciała zainstalować. Przy uruchamianiu pyta o pozwolenie na dostęp do zapisu i odczytu danych użytkownika, jak blokuję to koniec działania jak pozwalam to on pyta w kółko. W opcjach apliakcji, w ustawieniach uprawnień mam do wyboru tylko 2 opcje: zawsze blokuj oraz zapytaj, czy nie powinno być także opcji Zezwalaj lub coś podobnego?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #448604  autor: user_delete13
 24 gru 2010, 17:57
Mimo potwierdzenia wizualnego w formie pytania czy zezwalasz to i tak będzie występować ten monit za każdym razem. Nie ma możliwości zapisania preferencji na stałe.

 #448903  autor: elkanguro
 26 gru 2010, 22:27
No dobra, ale w takim razie dlaczego on mnie nie puszcza dalej, tzn. nie uruchamia aplikacji? Tylko w kółko ciągle powtarza pytanie? A aplikacji podpisanych w ogóle nie chce zainstalować, ciągle komunikat o inicjacji?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #448981  autor: user_delete13
 27 gru 2010, 13:26
Nawet jak zatwierdzisz zgodę na połączenie to na okrągło prosi o potwierdzenie tego. A czy poprawnie masz skonfigurowany telefon co do samych zezwoleń łączenia się z netem i do tego profile dla Javy