DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #403163  autor: user_delete5
 07 maja 2010, 09:59
Witam od jakiegoś czasu mam problemy ze swoim LG KU990od kiedy go kupiłem miałem ustawiony zasięg 3G i wszystko pięknie chodziło... bateria trzymała troche krocej ale cotam było 3G jakieś 3 tygodnie temu telefon NAGLE zaczał sie całkowicie rozładowywać przy probie połaczenia! mogłem ładować telefon 3h sprobować wykonać połaczenie i bateria całkowicie padała... przełaczyłem sie na 2G ale problem zupełnie nie zniknał
Teraz ptranie co jest powodem :) Czy to wina bateri czy moze softu?(ale przeciez wszystko bylo z nim ok wiec nagle mialby sie popsuc?) Gwarancje na telefon mam ale chciałbym sie dowiedzieć ile ew kosztowało by wgranie softu(jesli bym jej nie znalazl) oraz czy wgrali by mi go na miejscu(Kraków)
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 10:55 przez user_delete5, łącznie zmieniany 1 raz.

 #403171  autor: orson_dzi
 07 maja 2010, 10:57
Ciężko powiedzieć, bo równie dobrze może to byś i soft, i bateria. Ale szybciej to pierwsze.
Skoro masz gwarancję, to naprawa przecież nic Cię nie wyniesie.

Nie masz nikogo znajomego, z takim samym modelem? Albo z pasującą baterią?
Sprawdził byś swoją w drugim telefonie, a tamtą baterię w swoim i można by wtedy coś wyeliminować.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #403255  autor: user_delete13
 07 maja 2010, 18:02
Jeżeli nic nie jest uwalone po stronie kabla ładowarki/wejścia w telefonie to winę może mieć Firmware lub ewentualnie bateria. Prawdę mówiąc do tego również może dość płyta główna. Jeżeli masz gwarancje to zrobią Ci go w ramach gwarancji lecz gdy okaże się że zostało uszkodzone wejście do ładowarki/słuchawek lub złącza od baterii to mogą tego nie zrobić gdyż jest to traktowane jako uszkodzenie z winy usera / uszkodzenie mechaniczne.

 #407234  autor: PLAY
 29 maja 2010, 00:26
user_delete5 pisze:NAGLE zaczał sie całkowicie rozładowywać przy probie połaczenia!
Wychodzi na to że albo miałeś kiepski zasięg choć go miałeś jak mówisz albo baterię "made in china" nic innego.

[center]» Darmowy Starter Play Fresh «[/center]

 #408832  autor: kowcio
 05 cze 2010, 14:02
PLAY pisze:user_delete5 napisał/a:
NAGLE zaczał sie całkowicie rozładowywać przy probie połaczenia!

Wychodzi na to że albo miałeś kiepski zasięg choć go miałeś jak mówisz albo baterię "made in china" nic innego.
Od słabego zasięgu bateria NAGLE się na pewno nie wyczerpie... Być może bateria była zawilgocona/zalana, albo po prostu- telefon miał zwarcie i tyle.

 #449709  autor: Vojan
 30 gru 2010, 08:43
To nie problem z bateria tylko kondensator w lampie blyskowej wyladowuje go do dna,wiec nalezy go wylutowac lub wymienic na nowy 10uf330v photo-flash to specjalny kondensator do lamp.Mialem ten sam problem a teraz smiga az milo.Bateria dziala ok 4 dni.

Pozdrawiam