DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #430310  autor: mi80
 18 wrz 2010, 17:42
Witam wszystkich

Mam pytanie o pakiety netowe we Freshu (chodzi o te działające tez w sieci Plusa).

Czy jak mam wykupiony pakiet 100MB i wykupię 25MB to one się zsumują i bedą mieć wspólny termin ważności czy tez bedą funkcjonować całkowicie niezależnie od siebie (jeśli osobno to w jakiej kolejności bedą wykorzystywane)?

 #430333  autor: ms93
 18 wrz 2010, 20:19
Calkowicie niezaleznie.
Stany pakietow sa osobnymi pozycjami w Play24, sa na nie osobne kody.
Wydaje mi sie, ze jak bedziesz na Playu, to bedzie szlo 100MB, a jak na Plusie, to 25MB.

 #430341  autor: ra-v
 18 wrz 2010, 21:09
Z tego co zauważyłem jest to 30 dni od kupienia ostatniego z ww. pakietów. Ja też nie dociągam do końca pakietu. Pakiety się sumują czyli możesz mieć 125MB przy takiej kombinacji.

Mobilnie: iPhone 4 8 GB (Play) / Nokia 6310i (Orange) / LG Cookie (Play)
Internet: ZTE MF821+TL MR3420v2 (T-Mobile) / Huawei E1752C (Aero2)

 #430342  autor: mi80
 18 wrz 2010, 21:14
Dzięki za odpowiedzi.

Przymierzałem się do takiego triku, by raz wykupić 100MB za 10 PLN, a później przedłużać go sobie kupując po 25MB po 5 PLN. To nie da się tak?

 #430345  autor: ms93
 18 wrz 2010, 21:21
Przymierzałem się do takiego triku, by raz wykupić 100MB za 10 PLN, a później przedłużać go sobie kupując po 25MB po 5 PLN. To nie da się tak?
Tak sie da, bo to beda pakiety jednego typu na jednym subkoncie.
Nie da sie tylko przedluzyc pakietu Playowego pakietem Plusowym i na odwrot.

 #430355  autor: mi80
 18 wrz 2010, 22:40
Dzięki.

W regulaminie piszą, że nie można jednocześnie mieć dwóch pakietów jednego rozmiaru, czyli powinienem w takiej sytuacji wykupywać na zmianę raz 25 MB, później 100 MB, później znowu 25 MB itd.?

I na marginesie spytam choć nie w temacie netu - jak można wyłączyć usługę "Już w zasięgu"?

 #430361  autor: ms93
 18 wrz 2010, 23:04
Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w przypadku pakietow Play Online w telefonie, czasem da sie aktywowac drugi taki sam w ostatnim dniu waznosci. Nie wiem czemu, ale nie zawsze to dziala.

 #430380  autor: rogmaniek
 19 wrz 2010, 07:55
Przymierzałem się do takiego triku, by raz wykupić 100MB za 10 PLN, a później przedłużać go sobie kupując po 25MB po 5 PLN. To nie da się tak?
Powinno się dać, bo oba to pakiety tego samego rodzaju, o nazwie Tani Internet. Czyli przykładowo w przypadku innych pakietów, tzw. Play Online w telefonie masz 500MB za 15zł i powiedzmy w ostatnim dniu (bo i tak pakiet jest ważny do północy) kupujesz mniejszy pakiet, tzn. 100MB za 10zł. W ten sposób przedłużasz ważność pozostałych MB'ów.
ms93 pisze:Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w przypadku pakietow Play Online w telefonie, czasem da sie aktywowac drugi taki sam w ostatnim dniu waznosci.
Mogę potwierdzić, że też tak mi się udawało. Ale w ciągu dnia. To znaczy powiedzmy w ostatni dzień ważności pakietu, np. zaraz po północy czy nawet o 1 w nocy jeszcze się nie dało kupić tego samego pakietu. Ale np. ok. 10 rano, już tak.

Zastanawiam się od czego to zależy, że można aktywować taki pakiet w ostatni dzień ważności? Może liczy się godzina aktywacji pakietu, a platforma i tak przedłuża ważność tego pakietu do końca dnia? Zawsze zapominałem zapisać godzinę aktywacji. Teraz i tak korzystam z neta na Sim+ie, bo jeden telefon, a raczej bateria musi służyć do rozmów, czyli Fresh. A w Sim+ie, łącząc się przez WAP, naliczanie jest w miarę do zniesienia, tzn. co 10kB'ów.

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #430383  autor: marektomek
 19 wrz 2010, 09:43
Po zalogowaniu do play 24 mam do wyboru 3 rodzaje pakietów:
Internet w telefonie - 1 pakiet na miesiąc
Play online w telefonie - 1 na miesiąc
Pakiet tani internet - można włączyć 3 na miesiąc

Czy ten ostatni pakiet przedłuża ważność pakietu internet w telefonie i na odwrót? Jeśli kupie np internet w telefonie 500MB za 35zł to potem można go przedłużać pakietem internet w telefonie za 5zł ale w razie problemów też pakietem tani internet?

No i czy może ktoś potwierdzić jak schodzą MB jeśli się ma aktywowane 2 pakiety. Np. 100MB play online i 100MB internet w telefonie? Jeśli jestem w zasięgu play to MB zejdą z pakietu play online a jeśli na plusie to z tego drugiego? To są 2 niezależne pakiety z dwoma różnymi ważnościami kont? które trzeba przedłużać za każdym razem dwoma odpowiednimi pakietami?