DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
 #386360  autor: express100
 09 lut 2010, 06:44
Już od dziś można rozmawiać ze wszystkimi w Play za darmo po wpisaniu kodu *111*1*1#, promocja nazywa się STAN DARMOWY W PLAY. Po wpisaniu kodu trzeba doładować się za 30zł.
Jest to pewna informacja. I chyba publikuję ją jako pierwszy :D
Pozdrawiam i czekam na NEWS DNIA: PIERWSZA SIEĆ W POLSCE WPROWADZA DARMOWE ROZMOWY W SIECI!

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c
 #386366  autor: radar77
 09 lut 2010, 08:09
express100 pisze:Już od dziś można rozmawiać ze wszystkimi w Play za darmo po wpisaniu kodu *111*1*1#, promocja nazywa się STAN DARMOWY W PLAY. Po wpisaniu kodu trzeba doładować się za 30zł.
Jest to pewna informacja. I chyba publikuję ją jako pierwszy :D
Pozdrawiam i czekam na NEWS DNIA: PIERWSZA SIEĆ W POLSCE WPROWADZA DARMOWE ROZMOWY W SIECI!
Jakby to była prawda, to byłoby zaje****** ;)

--
pozdrawiam
radar77
 #386367  autor: metpablo
 09 lut 2010, 08:12
express100 pisze:Już od dziś można rozmawiać ze wszystkimi w Play za darmo po wpisaniu kodu *111*1*1#, promocja nazywa się STAN DARMOWY W PLAY.
Trochę się tego spodziewałem, ale.. nie uwierzę póki nie zobaczę! Skąd masz tę informację?

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #386376  autor: hettman
 09 lut 2010, 09:04
wlasnie wyslalem kod i dostalem:" stan darmowy zostanie wlaczony w ciagu 24h.sprawdz kodem status*111*1*3# po wlaczeniu doladuj konto na sume 30 zl aby rozmawiac za 0 groszy. a po wpisaniu*111*1*3# -info ze usluga jest w trakcie zmiany :P :P :P :mrgreen: a teraz(9.18) po wpisaniu *111*1*3# -info:"jestes juz w promocji stan darmowy w play :smt007
Ostatnio zmieniony 09 lut 2010, 09:19 przez hettman, łącznie zmieniany 1 raz.

 #386382  autor: biotyt
 09 lut 2010, 09:18
Świetna promocja. Mam nadzieję tylko, że uprościli sposób korzystania z usługi. W przypadku Darmowego Numeru było to dość kłopotliwe.

biotyt

 #386384  autor: Artur051
 09 lut 2010, 09:19
Nono ciekawie robi się w PLAY Fresh. Jestem w nim zaledwie od m-ca a ciągle mnie zaskakuje xd.

Ciekawe jak na to zareagują pozostałe prepaidy. W TakTaku może wreszcie coś ruszy ;).

 #386387  autor: metpablo
 09 lut 2010, 09:26
Oby w związku z wprowadzeniem tej promocji nie wycofali się z pakietów do Playa i na stacjonarny. Poczekam na regulamin, musi być jakiś myk.

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #386391  autor: KamaZ
 09 lut 2010, 09:40
metpablo pisze:Oby w związku z wprowadzeniem tej promocji nie wycofali się z pakietów do Playa i na stacjonarny. Poczekam na regulamin, musi być jakiś myk.
Zapewne będzie coś za coś. Dobrze jakby jednak na stacjonarke zostawili.

A co do samej promocji to rewelacja :) Tylko ciekawe na jak długo będzie wprowadzona i miejmy nadzieje, że będzie obowiązywać 30 dni od doładowania a nie do końca miesiąca, ale w sumie i to nie będzie złe skoro będzie można w sieci gadać za friko.

Chyba zrównanie Play z ziemią przez niektórych na serwisach informacyjnych w komentarzach dało pozytywny skutek :P

 #386394  autor: metpablo
 09 lut 2010, 09:49
KamaZ pisze:Chyba zrównanie Play z ziemią przez niektórych na serwisach informacyjnych w komentarzach dało pozytywny skutek :P
Mylisz się. Wycofując się z DN już musieli mieć zaplanowane wprowadzenie nowej promocji...

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #386395  autor: Rezo
 09 lut 2010, 09:57
metpablo pisze:
KamaZ pisze:Chyba zrównanie Play z ziemią przez niektórych na serwisach informacyjnych w komentarzach dało pozytywny skutek :P
Mylisz się. Wycofując się z DN już musieli mieć zaplanowane wprowadzenie nowej promocji...
Pewnie mieli, ale reakcja klientów mogła mieć wpływ na kształt nowej promocji, mieli czas żeby ją "dopieścić"

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #386398  autor: nicram
 09 lut 2010, 10:03
Ja też sobie to aktywowałem :) mimo aktywnej promocji Darmowy numer :)
W chwili obecnej:
Jesteś już w Promocji Stan Darmowy w Play.
Kiedy dzwonię na darmowy numer, to nie pobiera mi minut z Play i na stacjonarne (pakiet za 5 zł). Nie próbowałem jak na razie dzwonić do innych użytkowników Play-a. Po południu zadzwonię to udzielę informacji jak to wygląda.
Na ten moment nie muszę doładowywać konto za 30 zł, aby korzystać z nowej promocji. Numer doładowywałem 1 lutego kwotą 30 zł :)

 #386400  autor: express100
 09 lut 2010, 10:07
metpablo pisze:Trochę się tego spodziewałem, ale.. nie uwierzę póki nie zobaczę! Skąd masz tę informację?
Nie mogę zdradzić źródła :wink: ale nie bój się jest pewne w 100%. Nie ma co płakać po darmowym numerze.
Najpierw chcieli zrobić 5 darmowych numerów w Play, a niedawno wymyślili ten cały STAN DARMOWY W PLAY.
KamaZ pisze:Zapewne będzie coś za coś. Dobrze jakby jednak na stacjonarke zostawili.

Zostawią.
KamaZ pisze:A co do samej promocji to rewelacja :) Tylko ciekawe na jak długo będzie wprowadzona
Do odwołania, ale szybko jej nie zniosą :wink:
KamaZ pisze:Chyba zrównanie Play z ziemią przez niektórych na serwisach informacyjnych w komentarzach dało pozytywny skutek :P
Nie dało, bo już o czymś nowym w styczniu myśleli.
metpablo pisze:Mylisz się. Wycofując się z DN już musieli mieć zaplanowane wprowadzenie nowej promocji...
Tak.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #386403  autor: kerim36
 09 lut 2010, 10:12
rewelka - zaczyna sie prawdziwy test wytrzymalosci infrastruktury play :)

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #386404  autor: kamil1221
 09 lut 2010, 10:22
Zasięg już teraz jest zły a będzie jeszcze goryszy - genialna polityka.
Ja jeśli tylko mogę zawsze używam roamingu Plusa - jak nie potrafią porządnie zrobić infrastruktury niech płacą Polkomtelowi.

 #386405  autor: express100
 09 lut 2010, 10:31
kamil1221 pisze:Ja jeśli tylko mogę zawsze używam roamingu Plusa - jak nie potrafią porządnie zrobić infrastruktury niech płacą Polkomtelowi.
Ta usługa też działa w roamingu.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #386406  autor: KamaZ
 09 lut 2010, 10:31
Rezo pisze:
metpablo pisze:
KamaZ pisze:Chyba zrównanie Play z ziemią przez niektórych na serwisach informacyjnych w komentarzach dało pozytywny skutek :P
Mylisz się. Wycofując się z DN już musieli mieć zaplanowane wprowadzenie nowej promocji...
Pewnie mieli, ale reakcja klientów mogła mieć wpływ na kształt nowej promocji, mieli czas żeby ją "dopieścić"
Dokładnie o to mi chodziło 8)

 #386412  autor: nicram
 09 lut 2010, 11:17
Dzwoniłem właśnie na numer stacjonarny i pobrało mi minuty z pakietu "Play i na stacjonarne." Podejrzewam że z tą usługą będzie tak jak z darmowym numerem, czyli dopiero jutro usługa zostanie faktycznie aktywowana :)

 #386414  autor: express100
 09 lut 2010, 11:19
Niestety chwilowo wyłączono kody aktywujące promocję. :(

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #386420  autor: bartes123
 09 lut 2010, 11:38
Koledzy, proszę o pomoc.
Jestem w playfresh od dwóch dni dopiero. Żadnych promocji nie mam. Chciałem uruchomić ten stan darmowy. Wpisałem kod *111*1*1# i podało że w ciągu 24h promocja zostanie uruchomiona. I że pod *111*1*3# mam sprawdzić czy uruchomiona. Ale co sprawdzam to pokazuje że nie mam nic włączonego. W simplus byłem do tej pory i tam najpierw włączałem taryfę a dopiero potem promocje. Czy tu jest podobnie? I czy po wpisaniu tego kodu *111*1*1#, mam sobie cierpliwie sprawdzać kodem *111*1*3# do skutku i dopiero po informacji że promocję włączono doładować sobie konto za 3 dyszki?
Przepraszam za infantylne pytania, ale przecież każdy z nas kiedyś zaczynał...
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Bartosz

 #386422  autor: nicram
 09 lut 2010, 12:00
bartes123 pisze:Wpisałem kod *111*1*1# i podało że w ciągu 24h promocja zostanie uruchomiona. I że pod *111*1*3# mam sprawdzić czy uruchomiona. Ale co sprawdzam to pokazuje że nie mam nic włączonego.
Z doświadczenia mogę powiedzieć Ci żebyś był cierpliwy. Usługa zostanie Ci aktywowana w ciągu 24h, tak więc jutro już prawdopodobnie będziesz miał ją aktywną. Jeśli tak się nie stanie będziesz zmuszony kontaktować się z BOK (numer *500)

Po wpisaniu kodu *111*1*1# możesz spokojnie doładować konto. Ja swoje konto doładowałem 1 lutego i ta nowa promocja zostanie mi aktywowana w ciągu 24h.
  • Strona 1 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9