DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #48613  autor: bonas
 25 sty 2006, 21:46
a więc mam pyt: Moja siostra miała Nokie 6610. Oprócz tego, ze nie działała jej IrDa ( to juz normalka w nokii) to nie wysylalao mms. Przy nacisnięciu "wyslij" byl komunikat: "wiadomośc skopiowana do skrz. nadawczej" czy cos w tym stylu. mmsy konfigurowała oczywiscie, ale nic nie dalo. byla w sieci Heyah...
 #48618  autor: wojttek
 25 sty 2006, 21:49
bonas pisze:a więc mam pyt: Moja siostra miała Nokie 6610. Oprócz tego, ze nie działała jej IrDa ( to juz normalka w nokii) to nie wysylalao mms. Przy nacisnięciu "wyslij" byl komunikat: "wiadomośc skopiowana do skrz. nadawczej" czy cos w tym stylu. mmsy konfigurowała oczywiscie, ale nic nie dalo. byla w sieci Heyah...
to jest normalne. przynajmniej we wszystkich mioch nokiach tak było. po tym komunikacie telefon wysyłał mmsa. przy mmsach nie pojawia się jak jak przy sms plansza [wysyłanie wiadomości], tylko telefon wysyła wiadomość 'w tle'.

czy na pewno mmsy nie dochodziły?

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]
 #48641  autor: bonas
 25 sty 2006, 22:11
wojtek_kwiatek pisze:
bonas pisze:a więc mam pyt: Moja siostra miała Nokie 6610. Oprócz tego, ze nie działała jej IrDa ( to juz normalka w nokii) to nie wysylalao mms. Przy nacisnięciu "wyslij" byl komunikat: "wiadomośc skopiowana do skrz. nadawczej" czy cos w tym stylu. mmsy konfigurowała oczywiscie, ale nic nie dalo. byla w sieci Heyah...
to jest normalne. przynajmniej we wszystkich mioch nokiach tak było. po tym komunikacie telefon wysyłał mmsa. przy mmsach nie pojawia się jak jak przy sms plansza [wysyłanie wiadomości], tylko telefon wysyła wiadomość 'w tle'.

czy na pewno mmsy nie dochodziły?
na pewno nic sie z nimi nie dzialo w tej skrzynce
 #48704  autor: nhm
 26 sty 2006, 10:48
bonas pisze:a więc mam pyt: Moja siostra miała Nokie 6610. Oprócz tego, ze nie działała jej IrDa ( to juz normalka w nokii) ...
Czy IrdA dziala mozesz sprawdzic wysylajac wizytowke. Ten telefon nie ma mozliwosci przesylania obrazow i dzwiekow poprzez to lacze ;)

- = n h m = -

 #51188  autor: przemcio1992
 04 lut 2006, 10:02
moze przydala by ci sie konfiguracja MMS/GPRS ???? na stronie orange mozna cos takiego zrobic ale trzeba byc w Orange. A jak ktos wybrał heyah to ma pecha :P

 #51208  autor: Bobb
 04 lut 2006, 11:41
przemcio1992 pisze:moze przydala by ci sie konfiguracja MMS/GPRS ???? na stronie orange mozna cos takiego zrobic ale trzeba byc w Orange. A jak ktos wybrał heyah to ma pecha :P
Wcale nie ma pecha. Jak nie wiesz to nie pisz takich bzdur. Wystarczy dostac sie tu http://www.nokia.pl/nokia/pomoc/konfigu ... stawienia/ wybrac "zamow ustawienia standardowe", ustawic odpowiednie dane i wyslac sobie ustawenia...

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #51215  autor: piotrz
 04 lut 2006, 12:04
można to też zrobić tu.
a w erze tu.