DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #371607  autor: Gubu
 24 lis 2009, 19:01
Tak jak w temacie. Koniecznie musi być Sony Ericsson, w kwocie do 550zł ew. nieznacznie przekraczającej. Zależy mi przede wszystkim na wytrzymałości i głośności (głośnika :D ). No i troszkę na czasie :) Liczę na was!

 #371658  autor: Marek
 24 lis 2009, 22:45
Gubu pisze: głośności (głośnika )
przychodzą mi na myśl w595 i w760, ten pierwszy ma trochę lepsze głośniczki, ale w760 robi wrażenie solidniejszego
Gubu pisze:No i troszkę na czasie
oba posiadają flashlite, akcelerometr, głośniki stereo, rozbudowany odtwarzacz.
Ja wybrałbym w760, jakoś w595 nie sprawia wrażenia solidnego.

 #371669  autor: orson_dzi
 24 lis 2009, 23:42
Gubu pisze:głośności (głośnika :D )
Do szpanu a autobusie?

Jeśli musi być SE, to kup sobie standardowo K800i lub K810i i wgraj do niego mocniejszą akustykę i będzie hałasował.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)