DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #619245  autor: broda4
 10 mar 2013, 21:59
witam
tata ma podłączoną neostradę. niestety płaci dodatkowo za utrzymanie gniazdka 25 zł.
czyli łącznie ok 80 zł za 1 mb neo. linia kiedyś podłączona tylko dla neostrady.

Czy możecie mi podpowiedzieć co zrobić aby w domu miał coś tańszego /? podzielone na 3 komputery?

nie mam w okolicy żadnych dostawców zewnętrznych - zostaje tylko tepsa

 #619249  autor: daniel.z
 10 mar 2013, 22:04
rybnik?
zobacz: leon.pl
zobacz: rybnet
 #619252  autor: robriot77
 10 mar 2013, 22:16
broda4 pisze:witam
tata ma podłączoną neostradę. niestety płaci dodatkowo za utrzymanie gniazdka 25 zł.
czyli łącznie ok 80 zł za 1 mb neo. linia kiedyś podłączona tylko dla neostrady.

Czy możecie mi podpowiedzieć co zrobić aby w domu miał coś tańszego /? podzielone na 3 komputery?

nie mam w okolicy żadnych dostawców zewnętrznych - zostaje tylko tepsa


najtansza opcja to 70pln = neo /49/ + nr zawieszony /21/

 #619511  autor: broda4
 11 mar 2013, 21:34
jak pisalem - lokalne - rybnickie sieci do mnie nie docieraja - ot taka dziura 5 km od centrum.

w takim razie nie pozostaje nic tylko trwac dalej.

dziekuje za pomoc