DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 187
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 187

 #371586  autor: trus1991
 24 lis 2009, 17:19
Witam,
Co moge najwięcej uzyskac przy abonamencie do 80zl?
chodzi mi o jak najwieksza znizke na telefon SE W995, jak wypowiem umowe to oni oddzwaniaja? a jak gdy beda oddzwaniac a ja nie podejme decyzji i zadzwonie pozniej to to samo dalej bedzie aktalne? Bo to chce dla Cioci abonament, a dla mnie telefon, jest abonentka od 11 lat, a tylko raz miala aneksowana umowe, rachunki na poziomie okolo 80 zl srednio na dzien dzisiejszy.

Bardzo prosze o pomoc. dzieki

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #371778  autor: Onyx-22
 25 lis 2009, 18:54
Ja dzisiaj poszedłem do sklepu złożyć rozwiązanie umowy. Po kilku godzinach przyszedł SMS z numeru 2699 z informacją, że przyjęli rozwiązanie i bym się skontaktował z nimi telefonicznie.

Zadzwoniłem. Obecnie mam Superkartę Syberyjską 40 - 120 minut / 360 SMSów. To co zaproponował mi konsultant bez telefonu (bo taka opcja tylko mnie interesuje) to:
1) 130 minut za 27,50zł (podejrzewam, że taryfa Godziny z 50% upustem + 40 minut co miesiąc)
2) 150 minut do wszystkich + 300 minut do 5 numerów w Plusie i na stacjonarne za 40zł (nie mam pojęcia CO TO ZA TARYFA?)

Powiedziałem, że ani jedna ani druga opcja mnie nie satysfakcjonuje, wówczas Konsultant spytał się mnie, jakbym miał koncert życzeń to ile minut bym sobie zażyczył? Odpowiedziałem, że 200 minut do wszystkich sieci za 40zł. Powiedział, że musi wysłać do kierownika zapytanie by ten coś tam wyliczył i się odezwie.

Jak myślicie, czy to wszystko co można od nich wycisnąć? :wink:

 #371805  autor: looxmo
 25 lis 2009, 20:43
To wychodzi 20 gr za minute. Mysle , ze spokojnie moga dac skoro ja mam za 12,50zl 130 minut (przez 10 miesiecy) i za cala umowe wychodzi u mnie 11gr minuta, Zreszta ta pierwsza oferta jest kiepska , bedziesz ich musial wziasc na przetrzymanie:)

 #373038  autor: Danzig
 02 gru 2009, 16:16
Witam, pierwszy mój post, nie wiem czy dobry temat na to ale, przedłużyłem umowę w Plusie i jako "prezent" wybrałem jeden darmowy numer w Plusie, mam pytanie czy da się ten "prezent" jeszcze jakoś zmienić? Jeśli tak, to jak? Jeśli nie to lipa :D

 #373040  autor: dt
 02 gru 2009, 16:24
looxmo pisze:za 12,50zl 130 minut (przez 10 miesiecy)
Na bazie jakiej taryfy jest ta Twoja oferta? Jak to się ma do wymiany minut na smsy/mmsy? Wymienia się? Jeśli tak to 1:5 czy 1:3? Całe 130minut czy tylko te 30 podstawowe? Ta dodatkowa setka minut jest do Plusa czy do wszystkich? Jeśli tylko do Plusa to schodzi równolegle czy po minutach z abo? Wybacz, że tyle pytań na raz ale wolę mieć sprawdzone info żeby mnie żaden konsul nie zbył mówiąc, że nie ma takiej oferty.

 #373141  autor: looxmo
 02 gru 2009, 22:58
dt pisze:Na bazie jakiej taryfy jest ta Twoja oferta? Jak to się ma do wymiany minut na smsy/mmsy? Wymienia się? Jeśli tak to 1:5 czy 1:3? Całe 130minut czy tylko te 30 podstawowe? Ta dodatkowa setka minut jest do Plusa czy do wszystkich? Jeśli tylko do Plusa to schodzi równolegle czy po minutach z abo?
To godziny25 z rabatem 50%. Wymienne na sms sa tylko te podstawowe minuty(30 - w stosunku 1:5), one tez schodza pierwsze i tylko one sa przechodnie ;) Dodatkowe 100 minut mozna wykorzystac do wszystkich sieci (play tez) . Sms 18 gr po wykorzystaniu tych 30 minut/150sms . Te bonusowe minuty sa przyzanwane przez 10 miesiecy a umowa na 12m.
Dla umiarkowanie esemesujacych oferta nie do przebicia bo wychodzi na przestrzeni roku minuta za 11 gr :)

 #373145  autor: waeren
 02 gru 2009, 23:16
Tak ale to oferta pojawiająca się na kilka dni przed końcem umowy i dopiero po złożeniu wypowiedzenia, standardowo nie oferują, dzwonią kilka dni przed końcem umowy jeżeli złożysz wypowiedzenie umowy, i też nie do każdego bo ja wziąłbym tę opcję ale w ogóle do mnie nie zadzwonili, a do mojego znajomego tak, dokładnie z tą ofertą, choć miał niższe niż ja rachunki, do mnie nie zadzwonili więc wnoszę że nie jest to reguła że jak wypowiesz umowę to na 100% zadzwonią, wziął bym tę ofertę a tak jestem w play fresh :roll:

 #373147  autor: looxmo
 02 gru 2009, 23:26
Do mnie jak zadzwonili pierwszy raz po zlozeniu rezygnacji to sie nie popisali , bo warunki mialbym lepsze w simplusie (a mowimy o abo bez telefonu), wiec podziekowalem grzecznie . Sms o 1000 dodatkowych minutach dostalem ok. tydzien przed wygasnieciem umowy. Czytalem gdzies wczesniej ze mozna taka oferte otrzymac wiec zaatakowalem goscia z lojalnosciowki na dzien dobry , ze takie cuś chce . Oferowali mi tez jakas taryfe okazyjna , ale mi sie nie spodobalo :) Mialem rachunki na poziomie 70pln.

 #373252  autor: dt
 03 gru 2009, 19:30
looxmo pisze:To godziny25 z rabatem 50%. Wymienne na sms sa tylko te podstawowe minuty(30 - w stosunku 1:5), one tez schodza pierwsze i tylko one sa przechodnie
looxmo pisze:To godziny25 z rabatem 50%. Wymienne na sms sa tylko te podstawowe minuty(30 - w stosunku 1:5), one tez schodza pierwsze i tylko one sa przechodnie ;) Dodatkowe 100 minut mozna wykorzystac do wszystkich sieci (play tez)
I to by mi bardzo odpowiadalo ale musze ich pomeczyc zeby to byla taryfa Kubali 25 (obecnie mam Kubalę 55) Do tego raz na 3 m-ce wlacze pakiet sms i w zupelnosci wystarczy :) Oferta za 12,5 zł albo śmierć :P

 #373298  autor: rafcyk
 03 gru 2009, 22:06
dt pisze:Do tego raz na 3 m-ce wlacze pakiet sms i w zupelnosci wystarczy
Tylko wiedz, że jak deaktywujesz pakiet, to na następny okres rozliczeniowy nie przejdzie żaden sms z pakietu :)

Siemens C25 -> Nokia 3310 -> Nokia 6210 -> SE T630 -> Motorola V3 -> SE K750i -> Nokia 6131 -> Nokia 6300 -> Nokia E51 -> HTC Diamond -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy I5800 -> HTC Wildfire -> Blackberry 9300 -> Nokia E6 -> Samsung Galaxy S2

 #373447  autor: Slaw3k
 04 gru 2009, 21:32
dt pisze:
looxmo pisze:To godziny25 z rabatem 50%. Wymienne na sms sa tylko te podstawowe minuty(30 - w stosunku 1:5), one tez schodza pierwsze i tylko one sa przechodnie
looxmo pisze:To godziny25 z rabatem 50%. Wymienne na sms sa tylko te podstawowe minuty(30 - w stosunku 1:5), one tez schodza pierwsze i tylko one sa przechodnie ;) Dodatkowe 100 minut mozna wykorzystac do wszystkich sieci (play tez)
I to by mi bardzo odpowiadalo ale musze ich pomeczyc zeby to byla taryfa Kubali 25 (obecnie mam Kubalę 55) Do tego raz na 3 m-ce wlacze pakiet sms i w zupelnosci wystarczy :) Oferta za 12,5 zł albo śmierć :P
nie da sie wybrac taryfy kubali - jedynie ta ktora miales przed podpisaniem umowy przedluzeniowej, ale... :D
mozesz sam (np przez ebok, lub przez konsultanta) zmienic taryfe na kubala 25 (bo masz kubala 55 tak?) i wtedy rzucic rezygnacja. Dostaniesz oferte na taryfe kubala 25 :)


Ktos pisal ze nie zadzwonili... zadzwon sam! Ja dostalem tylko smsa z potwierdzeniem, ze rezygnacja zostala przyeta i ze prosza o kontakt pod numerem 2699
ale nawet jak tego smsa nie dostales/przeoczyles to mozesz pod ten numer zadzwonic - uaktywnia sie po zlozeniu rezygnacji :P siedza tam osoby odpowiedzialne za przeniesienie twojego numeru, ale rownoczesnie to oni maja takie fajne oferty dla Ciebie ;)

 #373498  autor: Danzig
 05 gru 2009, 09:52
Ponawiam swoje zapytanie.
Danzig pisze:Witam, pierwszy mój post, nie wiem czy dobry temat na to ale, przedłużyłem umowę w Plusie i jako "prezent" wybrałem jeden darmowy numer w Plusie, mam pytanie czy da się ten "prezent" jeszcze jakoś zmienić? Jeśli tak, to jak? Jeśli nie to lipa :D

 #373617  autor: Slaw3k
 05 gru 2009, 22:54
looxmo pisze:
Slaw3k pisze:nie da sie wybrac taryfy kubali - jedynie ta ktora miales przed podpisaniem umowy przedluzeniowej
Ja mialem tez Taryfe Kubali- zadnej wariacji tej taryfy konsultant nie zaproponowal .
Mnie również nie zaproponował, ale sam się o to upomniałem ;)

@Danzig:
Tzn masz taryfę syberyjską? Z tego co wiem to można dowolnie wybierać jeden z "prezentów" vel pakietów, czyli wybrany numer, 5 wybranych osob w sieci, wszyscy w sieci, wszyscy i cafe plus
ale dla pewnosci mozesz:
- zadzwonic pod 2601 - zapytac konsultanta.
- wejsc na plus online i sprawdzic jakie beda koszty zmiany tego pakietu (powinno byc 0,00zl)

 #374095  autor: radiowiec_wawa
 08 gru 2009, 23:47
Kilka przemyslen apropo odnawiania umowy w Plusie...

Po 1) niczego nie zalatwiamy w salonach tylko na infolinii :)

Po 2) mam u nich "firmowy" numer od 10 lat, konczy mi sie umowa.. dzwonie na infolinie i mowie, ze chce BlackBerrego :) i co slysze.. sorry, to tylko dla nowych abonentow. Czyli, ze jestem gow** wart jako staly klient! Wiec zegnajac sie mowie: ok, pojde do Ery, tam bede nowym abonentem to dostane BlackBerrego :) Po 8 minutach dzwoni Pan z Plusa i mowi, ze dla "specjalnych" klientow BB sie znajdzie...Wniosek: jak sie chce cos ugrac poza standardem to nalezy strzelic focha :) jak siedzisz cicho to maja Cie gdzies.

p.s.
Zanim zadzwonilem na infolinie bylem w salonie. I tam uslyszalem, ze nie mam szans na BB i papa. Wiec po co chodzic skoro wystarczy zadzwonic :)

 #374540  autor: dt
 11 gru 2009, 21:21
rafcyk pisze:Tylko wiedz, że jak deaktywujesz pakiet, to na następny okres rozliczeniowy nie przejdzie żaden sms z pakietu :)
Jak nie przejdzie? Robiłem tak wielokrotnie na mojej taryfie Kubala 55. Pakiet wazny jest 3 m-ce.
Slaw3k pisze:nie da sie wybrac taryfy kubali - jedynie ta ktora miales przed podpisaniem umowy przedluzeniowej, ale... :D
Mam właśnie Kubalę 55 więc w ramach tej grupy taryf muszą kombinowac...

 #374581  autor: rafcyk
 12 gru 2009, 10:49
dt, Jesteś pewien, że w taryfach syberyjskich jest podobnie? Wydaje mi się, że w regulaminie był gdzieś zapis że niewykorzystane smsy z pakietu po deaktywacji przepadają. Hmm, będę to musiał sprawdzić, bo taki pakiet 600sms/3 miesiące to idealne rozwiązanie.

Siemens C25 -> Nokia 3310 -> Nokia 6210 -> SE T630 -> Motorola V3 -> SE K750i -> Nokia 6131 -> Nokia 6300 -> Nokia E51 -> HTC Diamond -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy I5800 -> HTC Wildfire -> Blackberry 9300 -> Nokia E6 -> Samsung Galaxy S2
 #374604  autor: Olli2
 12 gru 2009, 14:54
Witam szanownych forumowiczów :)

Moje zapytanie wiąże się z wymianą telefonu w sieci PLUS. 2 stycznia 2008 r. skończyła mi się umowa, która została automatycznie przedłużona (była to taryfa Nowy Plus 35). Wszystko było w porządku więc nie chciałam jej zrywać, tak jest i teraz, ale chciałabym wymienić stary telefon na coś nowego. Czy istnieje teraz taka możliwość czy należałoby zerwać umowę, podpisać nową z zachowaniem numeru i za 1 zł wybrać nowy telefon. Zależałoby mi na utrzymaniu dotychczasowego abonamentu.

Proszę o pomoc. :)

 #374620  autor: osachorzow
 12 gru 2009, 15:34
Olli2, jeśli teraz masz umowę na czas nieoznaczony (nie przedłużałaś ~2.01.2008 na kolejne X miesięcy) to w każdej chwili możesz podpisać aneks do umowy na kolejne 2 lata i dostać nowy telefon za przysłowiową złotówkę.

 #374697  autor: Olli2
 13 gru 2009, 00:21
Aneks do umowy, ale na takich samych warunkach jak dotychczas? (w sensie bez zmiany abonamentu) :)

Można gdzieś znaleźć listę telefonów, które miałabym do wyboru?

[ Dodano: 2009-12-13, 22:11 ]
Przepraszam za post pod postem, ale byłam w salonie i dowiedziałam się, że nie dostanę nowego telefonu, ponieważ na chwilę obecną nie ma żadnego abonamentu za 35 zł i trzeba podpisac nową umowę np. na abonament 40 zł. Nic nie da się już z tym zrobić?

 #375189  autor: Malibu
 16 gru 2009, 06:42
zadzwonić pod 2699 i spróbować, jeżeli się nie uda, to pozostaje podpisanie aneksu na tym numerze z innym planem taryfowym np. syberyjskie 40 albo rarka i wymiana telefonu wtedy, ceny telefonów podadzą ci konsultanci z sekcji utrzymania klienta (2699)
  • Strona 2 z 187
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 187
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 187