DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 80 z 187
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 187

 #738870  autor: Ruben
 08 sie 2014, 17:05
oczomajster, złóż wypowiedzenie i jeżeli nie zaproponują nic lepszego, to wtedy podejmiesz decyzję.
Czy w tych propozycjach nie było nielimitowanych SMS?
Niby proponują 10pln mniej niż na stronie ale możliwe, że pojawiły się nowe oferty utrzymaniowe i można ugrać więcej ale oczywiście po wypowiedzeniu.
Tylko w ten sposób sprawdzamy co można otrzymać max w utrzymaniowych ofertach.

 #738879  autor: ciekawy
 08 sie 2014, 17:17
oczomajster, a już przez chwile myślałem, że Plus dał no limit za 6,99 zł, tak mi się.wydawało, że to zbyt piękne, żeby było prawdziwe,

w tej sytuacji to złóż wypowiedzenie, zazwyczaj dają lepsze warunki, więc nic na tym nie tracisz, tylko jak będziesz składał
wypowiedzenie w salonie nie zastanawiaj się ani chwili nad ofertą, odchodzisz i już, takie info ma odebrać sieć, czego by nie proponowali odrzucaj,

wypowiedzenie będzie zarejestrowane najwcześniej na dzień kolejny, więc nie daj się omotać, że od razu po złożeniu a nawet pokazaniu wypowiedzenia masz lepszą oferte, pamiętaj, to musi przejść przez system, a to trwa, więc od razu nie będzie żadnej oferty dla osób z wypowiedzeniem

 #739357  autor: rafmik
 10 sie 2014, 20:45
Przed momentem rozmawiałem z BOK (w innej sprawie niż przedłużenie abo itd).
Przy okazji zaproponowano mi do abo który teraz mam (bez telefonu, 30 zł miesięcznie z oferty utrzymaniowej) internet Power LTE na następujących warunkach:
umowa 24 mies,
50% rabatu na abo,
router LTE 3 zł,
pierwsze 4 mies gratis.

Czyli średnia przy pakiecie za 90 zł + 50% rabatu i 4 mies gratis wychodzi 39,40 zł brutto mieś :)

Oferta ważna do 22 września :D

 #739444  autor: negate
 11 sie 2014, 11:47
oczomajster pisze:Heh, w pracy ukradkiem pisalem posta i tak pospieszylem, ze nie napisalem cen

1. 39,99zl
2. 29,99zl
ceny netto/brutto?

 #739502  autor: oczomajster
 11 sie 2014, 15:37
Brutto. Biore jako indywidualny klient. Dzis ide zlozyc wypowiedzenie. Zobaczymy co z tego będzie.

 #739512  autor: ciekawy
 11 sie 2014, 16:21
oczomajster, tylko wypowiedzenie ma być wprowadzone do systemu, a potem poeinieneś mieć sms, że mają oferty i że możesz wycofać wypowiedzenie, wtedy będziesz wiedział, że już możesz zacząć rozmawiać o przedłużeniu umowy,

rafmik, to co napisałeś to jest oferta z lejkiem 10 mb/s po limicie GB ?

 #739653  autor: oczomajster
 11 sie 2014, 22:42
Byłem, złożyłem oświadczenie o przeniesieniu numeru po zakończeniu umowy na kartę. Tekst wzięty z tego tematu parę stron wcześniej.
Tylko, że... koleś w salonie albo jakiś nowy, nieogarnięty, albo próbował ze mnie idiotę zrobić. Na fakt, że chce złożyć oświadczenie ten mi mówi, że mam umowę do 8.01.2015 i nie mogę teraz tylko na 30 dni wcześniej. A ja mu mówie, że nie na 30 dni tylko na minimum 30 dni przed końcem umowy. Tu zadał cudowne pytanie: "Co to za różnica, czy Pan przyjdzie teraz, czy na 30 dni przed końcem?" Na to ja mu, że żadna i jestem teraz ;]
Generalnie wzbraniał się, że niby tak nie wolno, bo maja termin 30 dni i tak dalej. W końcu zaczeli mnie straszyć karami umownymi, ze centrala zinterpretuje to jako zerwanie umowy. Kazałem mu wskazać w moim oświadczeniu sformułowania "Zrywam umowę", "Wypowiadam umowę" itp. Oczywiście nic takiego nie ma ;]. A on dalej swoje. W ogóle ręcę mi opadły, gdy stwierdził, że takie oświadczenie "tak wcześnie" przyniesione jest bez sensu, bo równie dobrze można takie oświadczenie napisać podczas podpisywania umowy. Ja mu odpowiedziałem, że następnym razem chyba tak zrobię ;] W końcu stwierdził, że przesyła skan mojego oświadczenia do Sekcji zmian na koncie czy jakoś tak. Niby oni tam będą to interpretować. Dostałem od niego potwierdzenie przesłania faksu z moim oświadczeniem. Jeszcze żadnego smsa ani telefonu nie miałem. Zrobiłem wszystko ok? Czy takie ruchy będą skutkować zarejestrowaniem mojego wypowiedzenia w systemie?

Mimo, że twardo stanąłem przy swoim to i tak po wyjściu z salonu trochę zwątpiłem. Na pewno nie zinterpretuja tego jako zerwanie umowy?

W jakim okresie teraz mogę spodziewać się jakiegoś kontaktu od nich?

 #739676  autor: ciekawy
 12 sie 2014, 02:17
oczomajster, w salonach wszystkich sieci robią cyrk, żeby nie przyjmować takich rezygnacji żeby nie mieć w statystykach odchodzących klientów,

inna sprawa, że to mógł być ktoś ze stażu, a jak nie to pewnie tylko robi nowe umowy i przedłużenia,

narazie nie masz się co martwić, jeśli potraktują jako wypowiedzenie to zawsze je możesz wycofać chyba nawet wysyłając sms, więc tu spokojnie czekać co będzie dalej,

fakt, Plus ma jakieś dziwne podejscie jak się składa wypowiedzenie jakby nie patrzyli co tam jest napisane tylko dają wypowiedzenie 30 dniowe i już

ale

jeśli to jest oświadczenie że nie wyrażasz zgody na przedłużenie umowy to nie powinni tego traktować jak wypowiedzenia,

jak umowa się kończy w styczniu to powinni się kontaktowć przed końcem umowy, czasem mogą być wyjątki i mogą parę miesięcy wcześniej, sam też możesz zadzwonić pod ten 4 cyfrowy numer do przedłużania umów z numeru uprawnionego do przedłużenia umowy, nawet jak nie odbiorą to może choiaż numer zarejestruje się im w połączeniach i oddzwonią, tylko pytanie czy już numer ma uprawnienia do przedłużenia umowy, sprobój zadzwonić pod ten numer 4 cyfrowy i jak połączy znaczy, że mogą być jakieś oferty, jak rozłączy to znaczy, że jeszcze nie ma uprawnień do przedłużenia, to zostaje czekać,

narazie poczekaj na sms czy jakiś kontakt od Plusa, że rezygnacja wpłynęła albo że zachęcają do zostania w sieci albo coś w tym stylu, jak będzie data kiedy numer będzie deaktywowany to wtedy możesz próbować przedłużyć umowe na lepszych warunkach

 #739860  autor: negate
 12 sie 2014, 17:03
ciekawy pisze:oczomajster, tylko wypowiedzenie ma być wprowadzone do systemu, a potem poeinieneś mieć sms, że mają oferty i że możesz wycofać wypowiedzenie, wtedy będziesz wiedział, że już możesz zacząć rozmawiać o przedłużeniu umowy,
no i właśnie, u mnie koleżka w salonie plusa powiedział, że już zaznacza wypowiedzenie w systemie, a potem mi oddał to wypowiedzenie, połączył z DUK i temat się rozpłynął. a oferta DUK z d@@y, mimo straszenia playem, nju i redbull, 39,99 netto za no limit i 1,4 gb netu z efakturą. żadnych negocjacji. take it or leave it.

co ciekawe, propozycje firmowe netto są w cenach równych cenom brutto dla osób indywidualnych (umowe mam na firmę). nie rozumiem tej polityki, ta sama umowa, ta sama usługa, cena inna dla firmy i dla os. fizycznej.

tym razem po prostu wyślę to poleconym, będę miał na monitoringu datę odbioru. wypowiedzenie z przejściem na kartę żeby zachować numer.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 17:09 przez negate, łącznie zmieniany 1 raz.

 #739866  autor: ciekawy
 12 sie 2014, 17:09
negate, nie masz ich straszyć innymi sieciami tylko końcem umowy i, że rezygnujesz jeśli nie dadzą lepszej oferty, póki jest umowa i niezarejestrowane wypowiedzenie to nie ma co tracić czasu na rozmowy o przedłużeniu umowy,

trzeba uważać czy naprawdę konsultant zaznacza wypowiedzenie umowy czy tylko tak mówi, jak naprawdę to powinna być jakaś reakcja Plusa żeby zatrzymać klienta
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 17:11 przez ciekawy, łącznie zmieniany 1 raz.

 #739869  autor: negate
 12 sie 2014, 17:11
ciekawy pisze:negate, nie masz ich straszyć innymi sieciami tylko końcem umowy i, że rezygnujesz jeśli nie dadzą lepszej oferty, póki jest umowa i niezarejestrowane wypowiedzenie to nie ma co tracić czasu na rozmowy o przedłużeniu umowy
Umowę to ja mam już bezterminową i tak sobie leci, faktura za fakturą, abonament no limit 95 zł netto (net 0,5gb). Sądziłem że oszczędzą sobie i mnie zachodu, ale najwyraźniej trzeba rzucić im ten papier bo bez tego ani rusz.

 #739871  autor: ciekawy
 12 sie 2014, 17:15
negate, nie, będziesz kontynuował abonament póki nic nie zrobisz tzn póki nie złożysz wypowiedzenia, to Plus też nie będzie proponował dobrych ofert na przedłużenie umowy, dopiero jak zobaczą, że odchodzisz na poważnie to mogą być lepsze oferty,

w Plusie nie musisz pisać wypowiedzenia, tylko mówisz w salonie, że chcesz złożyć wypowiedzenie, dostaniesz tylko papier do podpisania i to cała procedura, wypowiedzenie standardowo miesięczne

 #739965  autor: rafmik
 12 sie 2014, 22:11
ciekawy pisze: rafmik, to co napisałeś to jest oferta z lejkiem 10 mb/s po limicie GB ?
Nie, to jest ta oferta bez ograniczenia prędkości (za 90 zł brutto normalnie).

 #739976  autor: Sowolog
 12 sie 2014, 22:35
rafmik pisze:
ciekawy pisze:
Nie, to jest ta oferta bez ograniczenia prędkości (za 90 zł brutto normalnie).
50% rabat jest na zawsze czy na 24 miesiące?

 #739982  autor: ciekawy
 12 sie 2014, 22:54
a są już jakieś oferty utrzymaniowe no limit netu mobilnego ?

 #740262  autor: rafmik
 13 sie 2014, 18:52
Sowolog pisze:

50% rabat jest na zawsze czy na 24 miesiące?

Nie pytałem, ale pewnie standardowo na 24 mies

 #740566  autor: darek.zych1
 14 sie 2014, 19:16
Własnie w ramach anulowania rozwiązania umowy otrzymałem propozycję:
Abonament 39,99 miesięcznie (z efakturą)
Telefon Sony Xperia M2 za 49,90 (jednorazowo)
Minuty 960

Jak oceniacie?

 #740573  autor: iperyt
 14 sie 2014, 19:48
Ale za te 39,99 dokładnie oprócz 960 minut jak rozumiem do wszystkich sieci co jeszcze...GB , MMsy??? Na jaki czas umowa?Jaki abo Miałeś wcześniej?

 #740639  autor: korek2
 15 sie 2014, 08:51
Wczoraj rozmawiałem z DUK. Jestem na wypowiedzeniu umowy na LTE 2x30 GB za 45zł. Zależy mi na umowie ze sprzętem. Zaproponowano mi to samo na 25 miesięcy. Brak możliwości Power Lte bez limitu z rabatem.

 #740688  autor: oczomajster
 15 sie 2014, 13:12
Właśnie przed chwila dzwoniłem na Inoflinię i się dowiedziałem, że moje oświadczenie zostało odrzucone. Podobno przez jakieś formalne rzeczy. Domyślam się, że brak podpisu, bo przez pośpiech zapomniałem podpisać i dopiero zauważyłem, gdy wróciłem do domu.

W poniedziałek ide na pocztę i ślę poleconym. Nie mam zamiaru się dalej męczyć z tymi baranami z salonu.
  • Strona 80 z 187
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 187
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 187