DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 78 z 187
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 187

 #732392  autor: tede1981
 13 lip 2014, 22:55
kostykiewicz
dzięki za odpowiedz, zdziwiło mnie jedno po godzinie jak złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do play dostałem telefon z plusa. Zapytałem się kobiecie czy telefon ma związek z przeniesieniem numeru powiedziała, że nie ładna ściema. Wcześniej jak chciałem coś ugrać to mieli mnie w d...e.
Telefon zawsze kupuje osobno nie warto brać od nich. Kupiłem note 3 neo rewelacja.

 #732438  autor: kostykiewicz
 14 lip 2014, 06:55
tede1981 pisze:kostykiewicz
dzięki za odpowiedz, zdziwiło mnie jedno po godzinie jak złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do play dostałem telefon z plusa. Zapytałem się kobiecie czy telefon ma związek z przeniesieniem numeru powiedziała, że nie ładna ściema. Wcześniej jak chciałem coś ugrać to mieli mnie w d...e.
Telefon zawsze kupuje osobno nie warto brać od nich. Kupiłem note 3 neo rewelacja.
Nie ma sprawy. :)
Pamiętaj nawet jeśli jestes z nimi 15 lat to i tak nie dostaniesz tego samego co ten kto złoży wypowiedzenie.
Natomiast to że zadzwonili do ciebie godzine po przejściu do playa to pewnie normalna procedura tzn,

a) jeśli składasz wypowiedzenie czy tam przeniesienie numeru z abo na kartę w siedzibie plusa to dopiero po na następny dzień otrzymałem smsa abym zadzwonil na ten i ten nr ponieważ mają dla mnie ofertę więc zadzwoniłem i powiedziałem czy dodzwoniłem się do BUK czyli biura utrzymania klinta a gościu że tak więc mówię mu że chce przedłużyć umowę ale na określonych warunkach podanych przez mnie. Podałem tą ofertę którą ci zaoferowali ponieważ dowiedziałem się na tym forum że taka oferta jest po wypowiedzeniu.

b)pewnie jeśli chcesz przenieść numer do innej sieci jak play to wcześniej się z tobą kontaktują tryb przyśpieszony zapewne. :) i ty na taki trafiłeś.


I powiem ci że tak jest wszędzie teraz:

- w banku - jak rezygnowałem z konta pko na rzecz bzwk bo lepsze warunki to zaraz mi cofali opłatę i dawali inne pierdoły :) ale to dopiero gdy już rezygnuje (nie doszło do srkutku bo i tak zamierzałem zrezygnować kategorycznie)

- telewizja jak nc+ czy cyfrowy polsat lepsze warunki dostajesz po złożeniu wypowiedzenia 1-2-3 miesięcznego zależy jak jesteś z umową

- z telefonem stacjonarnym hmmm ale to mniej dostaniesz mam na myśli netia nic specjalnego nie otrzymasz

- i za pewne wiele wiele innych sytuacji
Tak klienta traktują jak pastucha a gdy idzie gdzie indziej to nagle z pod stołu wyłania się oferta CUD!!!!


Pozdrawiam i życze powodzenia

 #732448  autor: buba1234
 14 lip 2014, 08:59
kostykiewicz pisze:
tede1981 pisze:Witam dzisiaj dostałem taką ofertę po godzinie jak złożyłem pismo do przejścia do PLay
1.Taryfa OMG Bez Limitu 29zł (brutto), w której zapewnione są:
- nielimitowane połączenia, smsy oraz mmsy do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
- pakiet internetowy Non Stop 1GB bezpłatny przez 1 m-c na próbę, późniejsza opłata 10zł, (czy można wyciągnąć większy pakiet??)
- nielimitowane połączenia do krajowych sieci stacjonarnych przez 3 m-ce bezpłatnie, później 7zł (brutto), z tego nie będę korzystał
w umowie na 18 miesięcy
Cena: 0zł Karencja: 18 miesięcy

WARTO??
Warto nic lepszego nie otrzymasz bez telefonu pamiętaj o tym.!
Taka sama oferta jest we wszystkich sieciach tzn play, plus co do orange i t-mobile hmm nie wiem ale pamiętaj oferta po wypowiedzeniu tak jak u ciebie.

Jestem troche w temacie i już przez to przechodziłem tzn z plusem i playem.
Oferta może się różnic między sieciami o 1 zł ale to jest dobra oferta z plusa i śmiało możesz z niech skorzystać.

Lepiej telefon kupić na raty niż telefon z abo.

Tak to przynajmniej po skończonej umowie będziesz miał dalej to samo a teelfon już dawno spłacony z rat.

Na jakieś stronie podałem regulamin tej umowy o którą pytałeś możesz sobie sprawdzić ale dużo dużo wcześniej.

Lepiej nie dostaniesz

I NIE WAŻNE ILE JEST SIĘ W PLUSIE CZY PLAYU ONI MAJĄ TO W DUPIE NAJWYŻEJ DORZUCAJĄ PARE MIN JAK SIĘ O TO UPOMNISZ ALE TO KAŻDEMU WYSTARCZY POMARUDZIĆ.
NATOMIAST PAMIĘTAJCIE NIE DOSTANIECIE LEPSZEJ OFERTY NIGDY CHYBA ŻE ZŁOŻYCIE WYPOWIEDZENIE CZY TAM PRZENIESIENIE DO PLAYA! CZY INNEJ SIECI.
WTEDY TRAKTUJĄ WAS POWAŻNIE I DAJĄ WAM COŚ CZEGO NIGDY NIE DOSTANIECIE.

TAM SĄ PROGI
BEZ WYPOWIEDZENIA NIE BĘDZIE AKTYWNA TA OFERTA O KTÓREJ PISZĘ POWYŻEJ CZY TAM KTÓRĄ CI PROPONUJĄ NIGDY!!!

Ta oferta plusa to 29zł+7zł+10zł=46zł
i za to jest nolimit na kom. i stacj. smsy immsy oraz 1gb. i 18 miesięcy umowy.

Teraz zobacz ofertę play o nazwie "Red bull mobile no limits" za 29zł dostajesz nolimit na kom. i stacj. oraz 2gb z lejkiem możesz dokupić nolimi sms i mms za9zł. Umowa na czas nieokreślony. Plus nie ma szans z tą oferta.

________________________________

 #732469  autor: frycek
 14 lip 2014, 11:27
maniek123 pisze:Mam pytanie do osób które posiadają antywirus Kaspersky od plusa co musieliście zrobić aby otrzymać kod?
Ja wysłałem smsa tu masz link dla osób przedłużających umowę na telefon za 8,61
http://www.plus.pl/indywidualna/aboname ... Kaspersky/
A tu link dla przedłużających umowę na Internet za 1,23
http://internet.plus.pl/indywidualni/po ... s-internet
Tylko pamiętaj masz tylko 30 dni od aktywacji nowych warunków na skorzystanie z tej promocji
Mi po wysłaniu smsa przyszła odpowiedz zwrotna że mój numer nie jest uprawniony do skorzystania z tej promocji, chociaż nie minęło 30 dni i na koncie pojawiła się suma 8,61 za wysłanie smsa . Dopiero po telefonie na 2601 (dodatkowy koszt 1, 97) wysłali mi smsa z kodem

 #732477  autor: KA
 14 lip 2014, 12:03
frycek, nie dzwoń/nie dzwońcie do BOK na skrócone numery, tylko na 601102601 (w abo, bo dla mixa i karty nr inny, ale łatwo znaleźć na stronie) - wtedy opłata jest normalna lub 0zł jeśli ktoś ma darmo do Plusa (sprawdzone).

 #732537  autor: tede1981
 14 lip 2014, 16:17
buba1234 pisze:Ta oferta plusa to 29zł+7zł+10zł=46zł

i za to jest nolimit na kom. i stacj. smsy immsy oraz 1gb. i 18 miesięcy umowy.

Teraz zobacz ofertę play o nazwie "Red bull mobile no limits" za 29zł dostajesz nolimit na kom. i stacj. oraz 2gb z lejkiem możesz dokupić nolimi sms i mms za9zł. Umowa na czas nieokreślony. Plus nie ma szans z tą oferta.
Ale pisałem że stacjonarne odpadają 7zł. więc będę płacił 39,90 za nielimitowane na komórki smsy i mmsy i pakiet 1 GB.
A ten red bull co to za wynalazek? tam też trzeba płacić 38zł za wszystko za darmo. różnica w pakiecie internetowym ale bez przesady 2gb nie potrzebuje

 #732619  autor: buba1234
 14 lip 2014, 21:48
Płacisz 29zl bo nolimit SMSów. i mmsow można dokupić lub nie.

Co do pakietu neta to sam pytales o większy. no i w playu czyli red bull mobile masz umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia co też jest duźą zaletą.

________________________________

 #732670  autor: Ruben
 15 lip 2014, 08:39
tede1981, otrzymałeś propozycję max. oferty utrzymaniowej w Plusie z kategorii no limit.
O ofercie RedBull można poczytać w tym temacie <<KLIK>>
Nie ma sensu robić tutaj zestawień porównawczych.

 #733353  autor: frycek
 18 lip 2014, 00:26
Witam wszystkich
Abonament 29 bez limitu rozmowy sms mms umowa na 18 miesięcy faktura papierowa
Mam dla was ciekawostkę albo to wielka ściema we środę dzwoniąc do bok chcąc wyłączyć pakiet 1 GB pani konsultantka Anna zaproponowała mi włączenie usługi e faktury, za którą miałbym dostać rabat 10 zł na abonament ja jej mówię, że to nie możliwe a ona, że możliwe i mój abonament będzie wynosił 19 zł to wstępnie się zgodziłem i ona wysłała sms, na którego trzeba odpisać TAK. Ale nie dało mi to spokoju zbyt piękne by było prawdziwe, więc postanowiłem jeszcze raz zadzwonić do BOK następna pani imienia nie pamiętam mówi, że dla taryf, omg nie ma zniżki
Podziękowałem i zadowolony, że miałem rację postanowiłem zadzwonić do pani Anny
I powiedzieć, że jest w błędzie i rozpowszechnia kłamstwa, ale wiedziałem, że pracuje od godziny 6 do 14 poczekałem do dnia następnego. W czwartek po kilku nieudanych próbach połączenia się z panią Anną poprosiłem konsultanta o kontakt tej pani ze mną. I 30 minutach telefon dzwoni mówię, że wczoraj rozmawialiśmy na temat rabatu na abonament za e fakturę, ale jak dzwoniłem wczoraj drugi raz to inna pani powiedziała, że jest rabat, ale nie na taryfy omg ona mówi, że nie możliwe, że rabat napewno przysługuje, ale to jeszcze sprawdzi w telefonie cisza czekałem parę minut i pani Ania mówi, że sprawdziła regulamin, że taka obniżka mi przysługuje to ja czy napewno na taryfę omg bez limitu za 29 dostanę rabat 10 i abonament będzie wynosił 19 zł ona, że tak. To poprosiłem o wysłanie jeszcze raz takiego smsa, bo wcześniejszego skasowałem odpisałem, że tak zobaczymy 20 kończy mi się okres rozliczeniowy czy to prawda czy jeden wielki kit
Rozmowy mam nagrane jakby co dam znać, co wyjdzie w tym temacie, ale wątpię bym dostał rabat na abonament 10 zł i no limit rozmowy sms i mms za 19 zł

 #733359  autor: kostykiewicz
 18 lip 2014, 07:06
frycek pisze:Witam wszystkich
Abonament 29 bez limitu rozmowy sms mms umowa na 18 miesięcy faktura papierowa
Mam dla was ciekawostkę albo to wielka ściema we środę dzwoniąc do bok chcąc wyłączyć pakiet 1 GB pani konsultantka Anna zaproponowała mi włączenie usługi e faktury, za którą miałbym dostać rabat 10 zł na abonament ja jej mówię, że to nie możliwe a ona, że możliwe i mój abonament będzie wynosił 19 zł to wstępnie się zgodziłem i ona wysłała sms, na którego trzeba odpisać TAK. Ale nie dało mi to spokoju zbyt piękne by było prawdziwe, więc postanowiłem jeszcze raz zadzwonić do BOK następna pani imienia nie pamiętam mówi, że dla taryf, omg nie ma zniżki
Podziękowałem i zadowolony, że miałem rację postanowiłem zadzwonić do pani Anny
I powiedzieć, że jest w błędzie i rozpowszechnia kłamstwa, ale wiedziałem, że pracuje od godziny 6 do 14 poczekałem do dnia następnego. W czwartek po kilku nieudanych próbach połączenia się z panią Anną poprosiłem konsultanta o kontakt tej pani ze mną. I 30 minutach telefon dzwoni mówię, że wczoraj rozmawialiśmy na temat rabatu na abonament za e fakturę, ale jak dzwoniłem wczoraj drugi raz to inna pani powiedziała, że jest rabat, ale nie na taryfy omg ona mówi, że nie możliwe, że rabat napewno przysługuje, ale to jeszcze sprawdzi w telefonie cisza czekałem parę minut i pani Ania mówi, że sprawdziła regulamin, że taka obniżka mi przysługuje to ja czy napewno na taryfę omg bez limitu za 29 dostanę rabat 10 i abonament będzie wynosił 19 zł ona, że tak. To poprosiłem o wysłanie jeszcze raz takiego smsa, bo wcześniejszego skasowałem odpisałem, że tak zobaczymy 20 kończy mi się okres rozliczeniowy czy to prawda czy jeden wielki kit
Rozmowy mam nagrane jakby co dam znać, co wyjdzie w tym temacie, ale wątpię bym dostał rabat na abonament 10 zł i no limit rozmowy sms i mms za 19 zł

Jest to niemożliwe, nie kłuć się z tobą babą chociaż wprowadza cię w błąd.
Sam miałem przez 1 miesiąc e-fakturę z taryfa omg i żadnej zniżki nie dostałem.
Pozniej zmieniłem na papierową bo taka była dla mnie większa wygoda proste.
Nie słuchaj się zniżki ne dostaniesz.
Nic więcej nie wyciśniesz a napewno za 19 zł z eko ech ci konsultanci.
Pamiętaj każdy plecie coś innego dlatego lepiej pisać na takim forum jak to bo przynajmniej dowiesz się prawdy

Jak przedłużałem umowę z netią na tel i abo to dzwoniłem do 3-4 konsultantów i jedna baba mówiła mi identycznie ze z np. 85.90 zł które miałem standradowo i niżej nie mogłem dostać to mi wciskała że jeszcze eko to będzie o 5 zł taniej.
Zawsze jest prawdopodobieństwo że trafisz na osobę z łapanki

 #734037  autor: lurow09
 21 lip 2014, 20:26
Witam społeczność,

bardzo proszę o pilną odpowiedz.

Otóż złożyłem wypowiedzenie plusowi i potem zgodziłem się na na ofertę 39 zł smsy nielimitowane + nielimitowane połączenia + 1 gb internetu (1 miesiąc 29, itd - to co u kolegów wyżej). We czwartek dostałem umowę, a w niej, zupełnie inne słowa niż u konsultantki "do wszystkich krajowych sieci", a na umowie "do wszystkich większych sieci". Czy ktoś to może rozszyfrować? Dzwonię do nich, ale konsultanci proszą o chwilę i znikają w melodyjkach na oczekiwanie. Mam parę dni na odstąpienie od umowy i zastanawiam się czy w takiej okoliczności nie skorzystać z tego przywileju.

Chodzi mi o to, czy z taką definicją na umowie "do wszystkich większych sieci" rzeczywiście mogę dzwonić do wszystkich, typu biedronka, nju mobile (córka orange) itd. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam.

 #734041  autor: macc
 21 lip 2014, 20:29
"do wszystkich większych sieci"

ciekawe określenie 'większych' sieci. :lol:

 #734051  autor: lurow09
 21 lip 2014, 20:40
Czyli? 4 główni operatorzy a reszta według stawki? Wyjaśnij, jeżeli możesz.

 #734293  autor: darq87
 22 lip 2014, 17:55
Dla zainteresowanytch - złożyłem znowu wypowiedzenie na LTE..dostałem taką ofertkę:


dzienny limit:

60gb - 44,95zł brutto
50gb - 35 zł brutto
30gb- 25 zł brutto
20gb - 20 zł brutto
6gb - 10 zł brutto

umowa na czas nieokreślony, 1miesiac wypowiedzenia, nocki narazie 50gb/mc

 #734510  autor: s1guaro
 23 lip 2014, 14:28
darq87 pisze:Dla zainteresowanytch - złożyłem znowu wypowiedzenie na LTE..dostałem taką ofertkę:


dzienny limit:

60gb - 44,95zł brutto
50gb - 35 zł brutto
30gb- 25 zł brutto
20gb - 20 zł brutto
6gb - 10 zł brutto

umowa na czas nieokreślony, 1miesiac wypowiedzenia, nocki narazie 50gb/mc
W moim przypadku było 5zł drożej przy dwóch najwyższych ofertach, jeszcze miesiąc temu miałem proponowane tylko oferty terminowe, dzisiaj już była możliwość zostania przy umowie bezterminowej, teraz liczę na szybkie wprowadzenie Power LTE przy przedłużeniu umowy :)

 #734585  autor: krzyszsz
 23 lip 2014, 18:34
Witam,

Czy ktoś, kto będzie przedłużał umowę na internet za pośrednictwem DUK/SUK mógłby zapytać jakie są (o ile w ogóle występują) rabaty w przypadku umowy ze sprzętem typu iPad Air/Sony PlayStation 4/jakimś laptopem? Z góry serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam

K

 #735177  autor: tomaszg
 26 lip 2014, 11:35
Chciałbym przenieść numer firmowy z Orange do Plusa czy jest tu jakiś konsultant przesiadujący na forum ?

 #735391  autor: oczomajster
 27 lip 2014, 19:06
Witam,

obecna umowa z Plusem kończy mi się za niecałe pół roku (dokładnie 8 stycznia 2015), ale już chciałbym przedłużyć umowę na duuuzo lepszych warunkach niz mam teraz. Moje pytanie, czy mogę wypowiedzieć w taki sposób umowę, by nie płacić kosztów zerwania (tzn. wypełnić umowę do końca). Czy takie wypowiedzenie w ogóle przyspieszi w jakiś sposób rozmowy o przedłużeniu (najlepiej z Działem Utrzymania Klienta)? Czy może lepszym rozwiązaniem byłoby złożenie dyspozycji przeniesienie numeru do innej sieci albo po prostu czekać aż termin zakończenia umowy będzie bliższy?
W ogóle jak dokładnie wygląda takie przeniesienie. Chodzi mi o to, mogę zamówić przeniesienie wraz z końcem umowy? Czy po złożeniu takiej dyspozycji jest możliwość wycofania się? Chodzi mi, czy zdążę porozmawiać z obecną siecią o lepszych warunkach? Bo wszędzie na stronach się chwalą bardzo szybkim przeniesieniem.

Dodatkowo mam jeszcze pytanie, czy fakt, że moja żona ma aktualnie telefon w Simplusie i chciałaby przenieść na abonament, ma jakiś wpływ na ofertę od DUKu? Czy mogę liczyć na dwie równie atrakcyjne oferty, czy raczej ona nie ma co liczyć na takie rabaty?
Pozdrawiam

 #735409  autor: Vero
 27 lip 2014, 19:53
O metodach rozwiązywania umowy czytaj na stronach nr 97 i 98.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2014, 23:20 przez Vero, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 78 z 187
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 187
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 187