DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #391369  autor: Kamilequ
 04 mar 2010, 20:13
Witam podpisałem umowę na 18 miesięcy w salonie ery dwa dni temu... niestety 2 gb transferu wystarczylo tylko do dziś... Chciał bym zerwać umowę ale bez konsekwencji... czy jest taka opcja by nie płacić tej kary? internet brałem z modemem huawei e160g.

Gdy transfer obejmował jeszce limit prędkośc dochodziła do 1,5mb/8
Niestety po przekroczeniu limitu jest to max 10kb co mi daje nawet nie 0,90 bita na sekunde to jest horror nie da sie pracować... Proszę o pomoc!!

 #391373  autor: Artur051
 04 mar 2010, 20:27
Umowy nie zerwiesz bez konsekwencji ;) Jak brałeś internet z określonym limitem - trzeba było sprawdzić, czy ci wystarczy ;).

 #391375  autor: kamil1221
 04 mar 2010, 20:32
Jeśli podpisywałeś umowę na czas określony a nie w promocji na próbę - to musisz się męczyć.

Za głupotę trzeba płacić i to sporo.

Zawsze możesz sobie podnieść opcję limitu danych (podnieść abonament).
Internet mobilny nie ma być równoważnikiem Internetu stacjonarnego tylko jego substytutem, dla ludzi którzy albo nie mają innego wyjścia, bądź jest im faktycznie potrzeby do pracy. Jak sama nazwa wskazuje Internet MOBILNY !

 #391378  autor: Kamilequ
 04 mar 2010, 20:38
Szkoda!! Niestety bedzie trzeba podniesc limit do 5 gb i ograniczac sie z tym internetem... bo nie bardzo oplaca sie placic 800zl kary w takich samych pln mam abonament

 #391395  autor: aizo
 04 mar 2010, 21:19
Kamilequ pisze:wa dni temu... niestety 2 gb
2 dni ?/Co ty robiłeś? Korzytanie z p2p na mobilnym to nie jest mądry pomysł...

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #392085  autor: mariusz9a
 08 mar 2010, 21:24
aizo pisze:Korzytanie z p2p na mobilnym to nie jest mądry pomysł...
E tam ;-) Ja korzystam ale na iPlusopobieraczu. Ustawiłem w harmonogramie żeby ssało ile wlezie od 24 do 9 rano.