DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #432897  autor: Emilia
 01 paź 2010, 14:37
jak w temacie. Na blogplay.eu opublikowano nowe regulaminy. Z ciekawości przejrzałam i znalazłam to:
“Zgodnie z pkt 2 niniejszej Oferty Promocyjnej przy wyborze Oferty LongPlay 29 Abonent zobowiązany jest do
zakupu pakietu Play Online w cenie 48 PLN z limitem transmisji danych 3 GB ,a przy wyborze Oferty LongPlay
49 do zakupu pakietu Play Online w telefonie w cenie 28 PLN z limitem transmisji danych 1,5 GB. Opłata za
pakiety Play Online w telefonie jest jednorazowa i pojawi się na pierwszej fakturze Abonenta.”

Co myślicie?
Ostatnio zmieniony 01 paź 2010, 22:34 przez Emilia, łącznie zmieniany 1 raz.

 #432953  autor: thonka
 01 paź 2010, 19:52
zapewne chodzi o taryfy LP internet lub opcje swobodny internet z nizszymi abonamentami chyba, ze jest to pakiet na cala umowe co sugerowalby zapis, ze oplata za pakiet bedzie na pierwszej fakturze.

a tak na marginesie blogplay.eu i jego prowadzacy juz nieraz dawal ciala ze swoimi wiadomosciami, wiec bylbym ostrozny poki nie bedzie oficjalnych doniesien.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #432967  autor: Emilia
 01 paź 2010, 21:57
Nie.
Możecie zobaczyć sami
wyjątkowy stan darmowy
wszystkie oferty dla mnp
to bedzie dla wszystkich nowych aktywacji

[ Dodano: 2010-10-01, 21:58 ]
Ba! nawet dla LP1!
LINK: http://www.blogplay.eu/wp-content/uploa ... -2010r.pdf
PUNKT 7!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-10-01, 22:00 ]
A odnośnie blogplay.eu-te regulaminy są na stronie www.playmobile.pl sprawdziłam bo nie mogłam uwierzyć.

 #432973  autor: Jedrker
 01 paź 2010, 22:15
ładne wałki odwala PLAY.
Chcę wziąść umowę bez telefonu, i chcąc podpisać umowę jestem ZMUSZONY aktywować jakieś pierdoły !!
Rewelacja !
Dobrze, że w innych sieciach nie ma takiego rygoru, albo podpisujesz umowę i aktywujesz internet albo masz po umowie ;P
PLAY sam strzela sobie w kolano ;P
życzę im powodzenia.

 #432975  autor: Pijo
 01 paź 2010, 22:20
Emilia pisze:Opłata za
pakiety Play Online w telefonie jest jednorazowa i pojawi się na pierwszej fakturze Abonenta.”


Przyjrzyj sie dokładniej temu regulaminowi. Zmiana jest na plus , tak jak rzuciłem okiem na regulamin "Wyjątkowy Stan Darmowy".

Wcześniej : opłata aktywacyjna wynosiła w LP29 49zl, LP49 bodajże 29zl.
Teraz : opłata aktywacyjna w obu opcjach jest za 1zl , ale obowiązkowo dostajesz pakiet danych w zależności od taryfy ważny do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Plusy:np. przy LP29: wczesniej w kwocie aktywacji 49zl nie dostawało się nic , teraz płacisz 1zl + dostajesz za 38zl pakiet 3 GB wazny od 30 do 59 dni , który sam sie dezaktywuje .


Nie wiem jak jest w innych promocjach , ale w tej wygląda to na zmianę na plus.

 #432976  autor: thonka
 01 paź 2010, 22:24
Emilia, regulamin ktory podalas dotyczy MNP z abonamnetem za 1zl gdzie przez pol roku dawali 60 minut lub stan darmowy, widocznie za bardzo obnizal ARPu ;)

nie chce mi sie za bardzo wierzyc, ze we wszystkich ofertach cos takiego zrobia, bo z tego co slyszalem od kilku znajomych pracujacych w play, zdecydowana wiekszosc ludzi bierze nizsze abonamenty do 50zl i raczej nie w smak byloby im doplacanie 28zl do abonamentu.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #432978  autor: Emilia
 01 paź 2010, 22:26
W takim razie zmienia to diametralnie postać rzeczy. Przepraszam za moje niedopatrzenie. Cóż, fakt jest na plus. Zwykle nasze opłaty aktywacyjne szły w kosmos i nic z nich nie mileiśmy a tu takie jak sie okazuje miłe zaskoczenie!

[ Dodano: 2010-10-01, 22:30 ]
Thonka sprawdź sam. Wszystkie nowe aktywacje do abonamentu. Niezależnie od oferty.