DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #344649  autor: mb
 04 lip 2009, 21:14
jak w temacie; zlacze kabla w telefonie jest bardzo male, nigdzie nie moge znalezc info na ten temat
Ostatnio zmieniony 04 lip 2009, 21:26 przez mb, łącznie zmieniany 1 raz.

 #344654  autor: kowcio
 04 lip 2009, 21:29
Z tego co wiem, to ta Nokia ma tylko 4 MB wbudowanej pamięci przy aparacie 1,3 MPx i nie obsługuje kart pamięci jak i USB :lol: Pozostaje tylko Bluetooth...

 #344897  autor: kowcio
 06 lip 2009, 10:18
dario321 pisze:kowcio napisał/a:
Pozostaje tylko Bluetooth...


nieprawda :wink:
a kabelek to taki bedzie; http://www.allegro.pl/ite...rnova_7pin.html
Tylko, że to jest kabel serwisowy i jedynie co, to mb będzie mógł grzebać przy oprogramowaniu, a nie wgrywać tapety, dzwonki itd :roll: Dlatego polecam Bluetooth, jeśli nie masz w komputerze to za kilka- kilkanaście PLN można sobie sprawić na allegro taki moduł :)

 #344940  autor: dario321
 06 lip 2009, 14:27
ogolnie to tytul tematu zle sformulowany pod wzgledem tresci tematu :P
zlacze kabla w telefonie nie jest z rodziny USB-to po pierwsze :lol:
a info o tym o jaki kabel chodzi podalem w linku do allegro.
moze kolega mb ma box :?:

 #345771  autor: mb
 10 lip 2009, 17:20
nie mam box'a i rzeczywiscie nie sprecyzowalem pytania - kabla potrzebuje do korzystania z pakietu nokia suite i software updater
dario 321 -> prosba, wstaw jakis inny link albo podaj model kabla bo aukcja najwyrazniej juz nie istnieje :wink:
znalazlem cos takiego: kliknij
jesli to to samo co podales to chyba nie wykorzystam

 #353779  autor: Orfi
 20 sie 2009, 11:27
Coś mi się zdaje, że NSU nie ma wirtualnej aktualizacji dla tego modelu i pozostaje tylko punkt Nokia Care, żeby wgrać nowy soft. Teraz wiem to już na pewno, bo oddałem ten model do Nokia Care na aktualizację softu i niestety w tym modelu kabel jest tylko do zastosowań serwisowych a dla użytkownika do wgrywania tapetek itd. pozostaje moduł Bluetooth.

Orfi