DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #346386  autor: aizo
 13 lip 2009, 21:05
Mam phona w tej taryfie (umowe przedłużyłem w tym roku,mój blad)
Oferta patrzać na konkuncje(a nawet nie tylko) jest dość ****(tutaj powinno znaleśc sie brzydkie słowo)
Brak pakietów sms,internetowych ,wybranych numerów itp

Czy moge to jakoś zmienć?Na inny taryfe,nawet na abonamet?Co prawda w Bok powiedział mi koleś,że to nie możliwe ale jakiś sposob sie tak moze jakis cudem znajdzie?

 #346506  autor: dj krysta
 14 lip 2009, 13:27
a nie możesz wziąc abonamentu normalnego dla firm?? Teraz podobno jakieś zniżki dają i inne takie...

 #346520  autor: aizo
 14 lip 2009, 13:55
dj krysta pisze:a nie możesz wziąc abonamentu normalnego dla firm?
Tylko właśnie chyba nie da sie zmienić w trakcie

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #346602  autor: amigo007
 14 lip 2009, 20:19
Witam, a zaloguj się na orange online wejdź na plan taryfowy, a następnie na zmiana planu taryfowego. Powinieneś mieć możliwość zmiany na inny plan taryfowy, ale w trakcie trwania umowy będzie to chyba płatna zmiana. O ile będzie można zmienić, moja mamuśka może zmienić z nowy twój plan na orange abonament (co jej się nieopłaca).

 #346709  autor: dj krysta
 15 lip 2009, 11:43
właśnie o tym mówiłem, aby przez stronkę to zrobić, zdawało mi się że przeniesienie na wyższą opcję jest zawsze dostępne, a zwykly biznes jest wyższą opcją...

 #346730  autor: amigo007
 15 lip 2009, 13:38
To sprawdź czy możesz a jak tak to na co zmienić. Możesz spokojnie zobaczyć na co i ile to kosztuje, tam żeby to zatwierdzić to potrzeba kilka kroków zrobić. I napisz tutaj co i jak :smt004

 #346778  autor: aizo
 15 lip 2009, 17:57
Brak możliwości zmiany aktualnego planu.
Przepraszamy ale nie masz w tej chwili możliwości zmiany aktualnego planu na inny.
I pupa! chyba ze zostac w tym głupim Mixie....;/

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #346841  autor: amigo007
 15 lip 2009, 21:34
Może jednak ten ktoś z bok-u miał rację i niemożna zmienić planu taryfowego :( A ten mix to jest ten obecny dla firm na stronie orange.pl, czy ze starszej oferty?