DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #343640  autor: martini
 29 cze 2009, 13:44
Aktualne zasady działania serwisu otineo:

Serwis umożliwiający zasilenia telefonu komórkowego na kwotę 5 zł do większości polskich operatorów w zamian za obejrzenie reklam znajduje sie pod adresem:
http://www.otineo.com/pl/app/public/start

aby zdobyć zasilenie konta za 5 zł trzeba uzbierać 100 punktów - tzwn. "otinek"
- za rejestrację otrzyma się 20 otinek
- za polecenie znajomemu serwisu 10 otinek
- gdy znajomy poleci znajomego on dostanie 10 pkt, a my za pośrednie polecenie 5 otinek
- za obejrzenie 1 reklamy na ekranie komputera 1 lub2 otinki - zależy od reklamy

Po rejestracji z numeru, ktory chcemy zarejestrować należy wykonać krótkie 4 sekundowe połączenie z numerem stacjonarnym 222053944 / koszt wg taryfy posiadanej/ w celu weryfikacji danych

następnie możemy oglądać reklamy za 25 pkt
w ten sposób uzbieramy 45 pkt + punkty za ewentualne polecenie znajomego

od tej pory warto co 3-4 dni odwiedzać tą stronę , średnio co dni kilka nowych reklam
oglądając wszystkie średnio co półtora miesiąca można dostać 5 zł

ale warto zarejestrować więcej swoich numerów - sam się sobie polecając a punkty szybko urosną - i gdy uzbieramy na jednym koncie 100 pkt za reklamy na kolejnych również i wten sposob mozna mieć na przykład 5 zł razy 4 numery = 20 zł co półtora miesiąca

dobrze również wiedzieć że gdy uzbieramy 100 pkt można wybrać opcję doładuj telefon wybieramy operatora i po potwierdzeniu zamówienia na ekranie monitora wyświetla się kod zasilający a z konta pobiera 100 pkt, za uzbierane pkt można także dzwonić z telefonii internetowej w przeliczniku 1 pkt= 1 minuta, jednak ja preferuje doładowania tel darmowe do mojego play fresha

Post dodałem w celu informacji, że taki serwis istnieje - proponuje dyskusję, co sądzicie o tego typu serwisach oraz czy znacie jakieś inne tego typu

[ Komentarz dodany przez: Kaczy: 2009-06-29, 18:49 ]
Usunąłem prywatne dane.
Posty, które za razem są reklamami nie będą akceptowane.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2009, 09:28 przez martini, łącznie zmieniany 2 razy.

 #343685  autor: Marens
 29 cze 2009, 16:54
martini pisze:Z gory dziękuję za współpracę:)))
Coś mi to wygląda jak system oglądania reklam za $. Uzbierasz złotówki a potem Ciebie wykiwamy. Tak samo jak pewien amerykański serwer podobny do RS gdzie ludzie mieli dostawać za ściągnięte pliki przez innych prawdziwe pieniądze. Jak przyszło do wypłacania to likwidowali konta.

 #343687  autor: martini
 29 cze 2009, 17:01
też na początku w to nie wierzyłem ale przetestowalem
tak jak piszę na początku testowałem przez 2 miechy i działa - za 1 reklamę zarabiamy jakieś 10 groszy - ale właściciel strony od reklamodawców napewno znacznie więcej - więc im więcej użytkowników tym własciciel więcej zarobić więc po co by miał zamykać konta - nie opłaci mu się to

w przypadku tego serwisu nikt nie doastaje kasy do ręki tylko zasilenia telefonu

 #343690  autor: kwistas
 29 cze 2009, 17:26
martini, sporo osób narzeka na właśnie bujanie ludzi, kiedyś jak strona była mało popularna dawali sporo otinek, 10-20 za reklamę teraz mało dają, jak ktoś ma czas może się opłaca, lecz 5zł to nie majątek, szkoda czasu.

 #343704  autor: Marens
 29 cze 2009, 19:14
Powiem Ci tak, dostać się na listę reklamową to żaden problem ale już z niej wypisać to nie jest tak łatwo.

:arrow: Wysłałem kiedyś SMS premium z testowego startera i zaczęły się reklamy...
:arrow: Wysłałem zapytanie z e-maila spam@"mojadomena".pl dotyczące pewnej prywatnej uczelni i przysyłają mi cały czas reklamy. Całe szczęście że na adres ku temu przeznaczony.
:arrow: Skrzynka pocztowa (taka domowa) też otrzymuje sporo spersonalizowanych reklam, chociaż te reklamy są w pewien sposób wliczone w koszty i muszą być.

 #343705  autor: Spiite
 29 cze 2009, 19:18
Zarejestrowałem się w otineo już jakiś czas temu i nie narzekam. Na początku dawali 60otinek i udawało się uzbierać "piątkę" chwilę po rejestracji,zajmowało to jakieś 25min na szybkim internecie. Teraz na start otrzymuję się tylko 20 otinek i pierwszego dnia można uzbierać 30otinek(wczoraj sprawdzałem u kumpla) w sumie mamy około 50. Następne 50 trzeba zbierać moim zdaniem około 1,5miesiąca w zależności od ilości reklam. Dużo jest zwiastunów filmowych co mnie bardzo cieszy, poza tym wszystko co reklamują w tv tez tam będzie. Do utrzymania numeru we Freshu idealne rozwiązanie.

 #343758  autor: martini
 29 cze 2009, 22:18
no do utrzymania play fresha nadaje sie idealnie a obejrzeć można zawsze przy sniadanku :))

przyznaje wam jednak rację, iz nie wiedziałme jak wyglądały zasady na tej stronie dawniej - sądziłem że to nowa strona, mój błąd w takim razie

 #343761  autor: Rezo
 29 cze 2009, 22:34
Zarejestrowałem się w Otineo wykorzystując mój numer w Playfresh 1,5 miesiaca temu. Jak dotąd nie zauważyłem żadnego spamu wysyłanego na mój numer.

 #343855  autor: Spiite
 30 cze 2009, 13:43
martini, Strona ma około 2 miesięcy. Na początku przez 2 tygodnie otrzymywało się 60otinek za rejestrację.

 #343943  autor: express100
 30 cze 2009, 20:22
Ja w pierwszyhm tygodniu działania strony się zarejestrowałem z numerem Orange, bo pomyślałem, że i tak na ten telefon najwięcej SPAMu przychodzi :-D

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #344446  autor: tajniak
 03 lip 2009, 12:37
Kusi mnie, bo mam wakacje i w zasadzie co mam do roboty :P Czy ktoś już dostał wypłatę? Czy zwiększyła się wam ilość spamu?

[ Dodano: 2009-07-03, 12:42 ]
PS Dodam od siebie fajny serwis: http://www.reklamofon.pl/

 #344453  autor: Damian713
 03 lip 2009, 13:41
A ja mam problem, wchodzę na tą strone, loguje sie klikam na chce ogladac reklamy i pokazuje mi sie czarny obraz i nic. Probowalem na mozilii firefox i ie i ciągle to samo.

 #344536  autor: martini
 04 lip 2009, 08:16
tajniak - po uzbieraniu 100 pkt, możesz zamienić pkt na kod doładowujący ktory pojawi Ci się na ekranie komputera - musisz go zapisać
u mnie działa ok ilość spamu taka sama przed i po rejestracji - maila nie musisz podać swojego podaj cokolwiek
na tel komorkowy zadnej reklamy nie dostałem
damian 713 - możesz nie mieć zainstalowanej jakiejs aplikacji - ja na starym kompie też nie mogłem nie chciało mi się szukać czego brakuje - na drugim kompie działa mi