DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #341382  autor: Wąglik
 17 cze 2009, 12:46
Witam!

Zrobiła mi się z zetafona niezła skarbonka.. Zastanawia mnie czy można po zakonczeniu umowy przelać środki na inny numer telefonu w popie?

Teraz jest to niemożliwe- bo regulamin zetafona zabrania.. Ale czy po zakonczeniu umowy zetafon będzie dalej zetafonem czy zwykłym popem?:)

Pozdrawiam!

Siemens m35 ->Ericsson T65 ->Siemens s35 ->SE T300 ->SE T630 ->Sendo X ->Samsung X460 ->Bird M08 ->Samsung E250 ->Nokia 2610 ->Nokia 1208 ->Nokia 6120 classic ->Nokia E51 ->E52 ->SE x10mini ->Samsung Wave 8500 ->HTC Wildfire S ->HTC Desire S

 #341383  autor: kowcio
 17 cze 2009, 12:51
Wąglik, oczywiście- z dniem zakończenia umowy z Zetafonie automatycznie przechodzisz do swojej oferty na kartę (czyli POP lub GO), nie ma śladu po zetafonie. Więc będzie zwykłym POPem, bez żadnego wypowiedzenia umowy. Po prostu okres promocji kończy się dla Ciebie z dniem takim i takim i jesteś wolny ;) Też własnie mam skarbonkę na zetafonie i planuję przelac te pieniądze na swój drugi telefon po skończonej umowie 8) nawet w tym temacie kamil1221 pisał o tym.