DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #358168  autor: user_delete7
 07 wrz 2009, 09:33
http://ludzie.playmobile.pl/partner/11/ ... reshu.html  to rzecznik napisał myślę że będzie można się spodziewać coś podobnego jak w One Play ;-) czyli dużych pakietów do transmisji danych?? a może ktoś już coś wie na ten temat więcej?? :-D
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2009, 12:00 przez user_delete7, łącznie zmieniany 1 raz.

 #358183  autor: elrond
 07 wrz 2009, 11:15
Skoro testy mają być od połowy września, to pakietów nie spodziewałbym się wcześniej niż gdzieś w październiku. I raczej nie będą to takie same pakiety jak w One Play - karciarze nie wydadzą więcej jak 10-15 zł na taki pakiet. Więc obstawiam coś podobnego jak w mBanku - 5 zł za 100 MB, być może 500 MB za 15 zł, ale wyższych raczej nie dadzą...

Na razie zaczekajmy.

 #358197  autor: rogmaniek
 07 wrz 2009, 12:57
A to dopiero testy będą?! Ciekawe, że potrzebują "aż" 10 chętnych na testy tych pakietów we Fresh'u i to po jednej osobie na miasto?! Rzeczywiście, jak pakiety wejdą w "życie" pod koniec października, to będzie dobrze :wink: Obym się mylił i było to wcześniej. Przeszła mi myśl, żeby się zgłosić do tych testów, ale chyba sobie daruję, mam inne zajęcia :P

[ Dodano: 2009-09-07, 13:00 ]
A i jeszcze jedno, co to za testy, skoro jedna osoba w takim Poznaniu nawet z "olbrzymim" pakietem, raczej sieci im za "bardzo" nie obciąży :roll: Ech, prawdziwy test dla sieci, to dopiero będzie, gdy użytkownicy Fresh'a "rzucą" się na te pakiety :lol:

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #358209  autor: Marens
 07 wrz 2009, 14:32
rogmaniek pisze:Ech, prawdziwy test dla sieci, to dopiero będzie, gdy użytkownicy Fresh'a "rzucą" się na te pakiety :lol:
Prawdziwy test we Wrocławiu będzie, jak wrócą studenci.
Sieć już czeka na nich z otwartymi rękami 591kb/s :-D