Telekomunikacja jak na dłoni
  •  
  •  

FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Album      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kaczy
2009-05-11, 19:36
[Orange GO] wykorzystanie środków promocyjnych
Autor Wiadomość
zaq22 
Cichy Czytelnik

Wysłany: 2009-05-11, 00:08   [Orange GO] wykorzystanie środków promocyjnych

Podobno od kilku dni w Orange Go środki promocyjne mozna wykorzystać również dzwoniąc do sieci stacjonarnych. Mam tych środków promocyjnych 70zł. Czy to znaczy ze jak zadzwonię na stacjonarny to będzie schodziło 29gr/min ze srodków promocyjnych ? Czy srodki promocyjne mają jakiś czas ważności ?
Ostatnio zmieniony przez Kaczy 2009-05-11, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  

jurak 
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Samsung GALAXY Ace 2 [GT-I8160]
Sieć: Play
Wysłany: 2009-05-11, 00:22   

Tak, możesz te środki wykorzystać na połączenia do sieci stacjonarnych. Ich ważność sprawdzisz m.in. w Orange Online czy pod numerem *500. Możesz też wysłać smsa o treści ILE pod numer 1555 a dostaniesz smsa zwrotnego z ilością środków i ich datą ważności.
To ile będzie schodzić zależy od doładowania. Domyślnie jednak jeśli po 23 kwietnia nie ładowałeś jeszcze konta to będziesz rozliczany wg stawki 29 groszy.
Dokładnie sobie zobacz tutaj:
http://www.orange.pl/port...aid_go_discover
Maksymalnie możesz zejść do stawki 20 gr do Orange i na stacjonarne. Ale to przy doładowaniu za 100zł.
Swoje aktualne stawki możesz sprawdzić wysyłając smsa ILE STAWKI pod numer 119.

zaq22 
Cichy Czytelnik

Wysłany: 2009-05-11, 00:45   

jurak napisał/a:
Domyślnie jednak jeśli po 23 kwietnia nie ładowałeś jeszcze konta to będziesz rozliczany wg stawki 29 groszy.

Dzięki za konkretną odpowiedź. Tak jak napisałeś dotyczy mnie wariant kiedy jeszcze nie wykonałem doładowania po 23 kwietnia. Mam tylko jeszcze takie pytanie: mam 80zł na zwykłym koncie i 70zł na koncie promocyjnym. Czy jeśli zadzwonię teraz na stacjonarny to w pierwszej kolejności kasa będzie schodziła ze środków promocyjnych ?

jurak 
Ostrożny rozmówca

Wysłany: 2009-05-11, 01:14   

Dokładnie tak. Jeśli dane połączenie jest do orange czy na stacjonarne to w pierwszej kolejności zejdzie z konta promocyjnego. Dopiero w przypadku, gdy dzwonisz np. do Ery to zejdzie z konta głównego, bo promocyjne nie jest przeznaczone na połączenia do tej sieci.

Kod:
Środki z konta promocyjnego można wykorzystać na sms, mms, połączenia w Orange i na stacjonarne oraz na transfer danych.

darkangel 

Model telefonu: Obecnie złom, bo Samsung nie naprawił tel.
Sieć: Play na kartę, Lycamobile
Wysłany: 2009-05-11, 06:57   

to może i ja ocoś zapytam propo środków promocyjnych.
Mam ponad 110zł na koncie głównym i 140 na promocjnym, które mi się końcą za 2 tyg.
Moge przelać część srodków z tych promocyjnych albo zrobić z nich jakiś inny użytek?.
Mam Orange Pop.
Pytam tylko dlatego że i tak nie zdąże ich wszystkich wydzwonić a szkoda by się zmarnowały...

Jedrker 
Spamer ;)
Playboy

Model telefonu: Nokia Lumia 625
Sieć: ORANGE
Wysłany: 2009-05-11, 08:37   

darkangel,
Doładuj sobie konto chociażby kwotą 25 zł z telefonu z rachunkiem, wtedy przedłużysz swoje konto promocyjne ;)

In.ka 
Cichy Czytelnik

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-05-11, 19:23   

darkangel napisał/a:

Mam ponad 110zł na koncie głównym i 140 na promocjnym, które mi się końcą za 2 tyg.
Moge przelać część srodków z tych promocyjnych albo zrobić z nich jakiś inny użytek?.
Mam Orange Pop.
Pytam tylko dlatego że i tak nie zdąże ich wszystkich wydzwonić a szkoda by się zmarnowały...

Nie ma możliwości ani przelania środków prom. na inny nr., ani wykorzystnia ich np. na zakup usług.
Są na połączenia w Orange i na stacjonarne, sms-y, mms-y i transfer danych.
Jeśli istotnie nie jesteś w stanie ich wykorzystać w 2 tyg. pomyśl o wydłużeniu ważności konta promocyjnego: zwróć uwagę na aktualne promocje doładowań albo usługii /np. ta o której wspominał Jedrker albo Masz za Staż/, dzieki którym otrzymujesz bonus na konto prom.

tetris 
Cichy Czytelnik

Wysłany: 2009-05-12, 11:33   

In.ka napisał/a:
Są na połączenia w Orange i na stacjonarne, sms-y, mms-y i transfer danych.
Jeśli istotnie nie jesteś w stanie ich wykorzystać w 2 tyg. pomyśl o wydłużeniu ważności konta promocyjnego: zwróć uwagę na aktualne promocje doładowań albo usługii /np. ta o której wspominał Jedrker albo Masz za Staż

To Masz za Staż obowiązuje też w GO? Myślałem, że tylko w popie...

jurak 
Ostrożny rozmówca

Wysłany: 2009-05-12, 13:21   

Masz za staż:
Promocja dostępna jest dla:
Ofert Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę, Orange Free na kartę;
promocji Zetafon w ofertach Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę;

dj krysta 
Cichy Czytelnik

Model telefonu: N95 8Gb
Sieć: Orange Go, Tylko Sim
Wysłany: 2009-05-12, 14:20   

A czy zetafon ładuje się tymi samymi kartami? (może głupie ale nie wiem bo nie miałem z nim nic wspólnego nigdy)

Btk_Tomas 
Spamer ;)

Model telefonu: LG G2
Sieć: PLAY
Wysłany: 2009-05-12, 14:31   

W Zetafonie jest wszystko co w ofertach na kartę bez umowy, doładowania również.
Nie działa tylko przelew sms.

tetris 
Cichy Czytelnik

Wysłany: 2009-05-13, 10:17   

jurak napisał/a:
Masz za staż:
Promocja dostępna jest dla:
Ofert Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę, Orange Free na kartę;
promocji Zetafon w ofertach Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę;

Ok, dzięki za info, nawet nie wiedizałem, że ta promocja działa we wszystkich prepaidach orange...

swasix 
Nowicjusz

Model telefonu: 6280
Wysłany: 2009-05-13, 10:47   

Podłączę sie do dyskusji. Mam stare Grange Go jeszcze ze stawkami 60 gr orange i 80 gr wszyscy. Mam też sporo srodkow promocyjnych na koncie, a chcialbym zmienic taryfe na najnowsze orange go lub popa. I teraz pytanie, czy jak zmienie taryfę to stracę wszystkie środki promocyjne ? Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

express100 
Spamer ;)
Spec. d/s pre-paid :)

Model telefonu: Siemens MC60, Sagem MyX 5-2v, Samsung SGH-X530, Playset, SE K530i, LG KU990 Viewty, Galaxy
Sieć: TT, heyah, NOG, OPOP, Play: stary, nowy, fresh, MINI MAX, mbank mobile 19gr
Wysłany: 2009-05-13, 10:51   

swasix napisał/a:
Podłączę sie do dyskusji. Mam stare Grange Go jeszcze ze stawkami 60 gr orange i 80 gr wszyscy. Mam też sporo srodkow promocyjnych na koncie, a chcialbym zmienic taryfe na najnowsze orange go lub popa. I teraz pytanie, czy jak zmienie taryfę to stracę wszystkie środki promocyjne ? Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Oczywiście, że środków nie stracisz. Pamiętaj o aktywacji (po przejściu) Masz za Staż!
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

Btk_Tomas 
Spamer ;)

Model telefonu: LG G2
Sieć: PLAY
Wysłany: 2009-05-13, 11:16   

swasix napisał/a:
Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Przedłużysz środki promocyjne tylko wtedy jak wpłynie na nie jakaś kwota z doładowania, np z promocji "Masz za staż" lub z doładowania konta z telefonu z rachunkiem oraz inne promocyjne doładowania.

Odpowiedz do tematu