DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #311266  autor: tajniak
 18 sty 2009, 11:21
Mam taki problem: od kiedy kupiłem modem DI-604 D-linka mam problemy z połączeniem. Chodząc po internecie po prostu w pewnym momencie nie można załadować strony. Gdy zaloguję się do ustawień routera problem znika. Co można z tym zrobić? Łącze dzielę między 2 komputery z systemem XP, łącze 1 Mbit/s w Kom-net (Grupa Netii), każdy komp ma statyczne IP z zakresu 192.168.0.x, IP zewnętrzne dostaję dynamicznie, gdy podłączałem router musiałem zadzwonić do obsługi, aby dodali adres MAC routera do swojej bazy danych (bo tak to nie mógł się połączyć).

 #311455  autor: kadent
 18 sty 2009, 22:55
Wejdź na stronę D-Linka i sprawdź czy masz aktualny firmware.
Mam inny router tej firmy i na samym początku miałem duże problemy. Na polskiej witrynie D-linka nie było nic nowego ale na angielskiej był nowy firmware który po załadowaniu spowodował że po pierwsze pojawił się kreator ustawień a nie "gołe" zakładki bez pomocy i internet działał jak należy. Jako ciekawostkę podam że jak zadzwoniłem do infolinię d-linka w Polsce to konsultant stwierdził że "nie mam prawa wgrywać firmware przeznaczonego dla innego kraju" :-) To że router działał lepiej było nieważne. Oczywiście zostałem przy lepszym oprogramowaniu.
Pozdrawiam

 #311495  autor: tajniak
 19 sty 2009, 10:34
Piszę po aktualizacji, więc chyba dobrze ją zrobiłem ;) Zobaczymy, czy będzie lepiej.

[ Dodano: 2009-01-19, 22:09 ]
Nadal są problemy...