DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #306046  autor: Xander99
 26 gru 2008, 01:18
Witam,
zastanawiam się nad kupnem startera do drugiego telefonu i mam parę pytań:

1. Czy jest możliwość blokady prezentacji własnego numeru ?
2. Czy działają połączenia oczekujące ?
3. Czy można przekierować rozmowę na inny numer (poza pocztą) ?
4. Czy są rejestrowane rozmowy wychodzące, czy mogę zamówić biling ?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

INEA

 #306053  autor: Orfi
 26 gru 2008, 10:06
Blokada prezentacji własnego numeru jest na pewno. Co,do połączeń oczekujących to wątpię,bo w prepaidach to rzadkość. Przekierowanie połączenia,poza Mobilkinga jeżeli nawet możliwe (wątpię) to płatne tak jak za minutę połączenia wykonanego. Biling,pewnie możliwy,na zarejestrowanej karcie i dodatkowo płaty (niestety pewności nie mam,na ich stronie w necie tego nie zauważyłem).

[ Dodano: 2008-12-26, 10:20 ]
Tak w ogóle,skoro ma być to druga karta,w drugim telefonie,to z połączeniami oczekującymi i przekazaniem połączenia na inny numer dałbym sobie spokój (przekazanie połączenia zwiększa koszty). Zauważyłem też,że poczta głosowa w Mobilkingu nie rejestruje numeru i daty połączenia,które zostało na niej zapisane.Poza tym ceny mają okey. Biuro Obsługi jest takie sobie,ale na www.mobilking.pl można znaleźć to,co jest niezbędne,do prawidłowego działania SIM w telefonie.

[ Dodano: 2008-12-26, 14:33 ]
Tak z ciekawości sprawdzałem przed chwilą na karcie Heyah czy możliwe jest uruchomienie połączeń oczekujących lub przekazanie pod numer spoza puli numerów PTC i niestety,w obu przypadkach odpowiedź brzmi-nie. Kiedyś,dość dawno temu przeniesienie połączenia działało tylko w Tak-Taku (na numery spoza PTC)-płatnie i w Simplusie (wewnątrz sieci)-bezpłatnie.

 #306831  autor: Xander99
 29 gru 2008, 23:03
Korzystam już z Mobilking i odpowiem na swoje pytania dla innych.
1. Tak
2. Nie
3. Tak
4. Można uzyskać biling miesięczny. Cena: 30 PLN

INEA

 #306839  autor: Jacun28
 29 gru 2008, 23:26
Xander99, Hej,napewno idzie przekierowac rozmowe na inny nr w innej sieci?