DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #294776  autor: krystian1022
 27 paź 2008, 16:01
Co o tym sądzicie.
Jak dla mnie to mała rewelacja a dla Was? :D

 #294781  autor: maniek
 27 paź 2008, 16:31
Jeśli to na stałe to może być ale ja i tak w orange zostaje(duża liczba znajomych).

 #294783  autor: anamorph22
 27 paź 2008, 16:40
ooooooooo to super! dla mnie fajna sprawa ;) jestem na tak

 #294785  autor: mariusz9a
 27 paź 2008, 17:06
Bardzo ciekawa jest oferta Internetu: 2gr/100kB bez pakietów to rewelacja! A są jakieś "pakiety" obniżające koszty wewnątrz sieci? Bo pisanie po 14gr wewnątrz sieci to tragedia :-/

 #294791  autor: tuchas
 27 paź 2008, 17:48
A jak jest z Internetem?? Jakie naliczanie??Jaka taryfikacja??Dane oddzielnie czy łacznie??

 #294792  autor: kowcio
 27 paź 2008, 17:52
tuchas pisze:A jak jest z Internetem?? Jakie naliczanie??Jaka taryfikacja??Dane oddzielnie czy łacznie??
Z tego co widzę, to za każde rozpoczęte 100 kB płacisz 2 grosze.

 #294797  autor: yagi
 27 paź 2008, 18:14
Jak dla mnie bomba!!! Oby to innych pociagnelo...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #294798  autor: Btk_Tomas
 27 paź 2008, 18:15
mariusz9a pisze:A są jakieś "pakiety" obniżające koszty wewnątrz sieci?
Wybierasz jedna opcję,albo pakiety i taniej w sieci,albo jedna stawka do wszystkich.

 #294827  autor: krystian1022
 27 paź 2008, 19:46
no jest już cennik i regulamin taryfy na stronie heyah...
no oferta ciekawa...
i te 44 gr na zagraniczne komórki z naliczaniem 60/60 ale to nic..
i 2 gr za 100 kb wysłanych i odebranych łącznie... :D

ale moim prywatnym zdaniem i tak większość użytkowników heyah zostanie na tej taryfie co ma, bo oni piszą i dzwonią na ogól w sieci i piszą miliony sms :D

 #294838  autor: mariusz9a
 27 paź 2008, 20:27
krystian1022 pisze:ale moim prywatnym zdaniem i tak większość użytkowników heyah zostanie na tej taryfie co ma, bo oni piszą i dzwonią na ogól w sieci i piszą miliony sms
No właśnie, dlatego ta taryfa jak dla mnie jest już bardzo słaba skoro nie ma żadnych usług obniżających koszty wewnątrz sieci. taryfa dobra do Internetu i dzwonienia za granice. I dla mnie tyle. A tak ciekawie sie zapowiadało... Bo szczerze trzeba przyznać że dzwonić z Heyah do Heyah za 44gr i SMSować z Heyah do Heyah za 14gr to bardzo dużo :?

 #294844  autor: Btk_Tomas
 27 paź 2008, 20:56
Ja jutro kupuję starter do dzwonienia na komórkę do Danii, w NOG kosztuje mnie to 2.49 za minutę.
PTC przybędzie nowy klient. :mrgreen:

 #294848  autor: tuchas
 27 paź 2008, 21:20
Jak komus sie uda aktywowac ta taryfe prosze pisac

 #294855  autor: express100
 27 paź 2008, 22:12
Ja wszedłem na stronę Heyah i przestudiowałem wszystko co możliwe było do przestudiowania. I wyszło dla mnie :!: WIELKIE ZERO :!: a nie PŁASKA TARYFA jak to oni piszą na swoim WWW. W Taryfie MULTIPAKIET do PLAYa płaciło się 68groszy, a teraz w RÓWNEJ :?: TARYFIE 79groszy, czyli podrożało AŻ o 11groszy.
OSZUŚCI ZABIORĄ NAM NASZE MILION SMSów DO Heyah!!!!!!!
Nie ma pakietu 300SMSów do wszystkich sieci, DARMOWEGO NUMERU, a co najważniejsze dla mnie PAKIETU HEYAH I STACJONARNE (już bym nigdy nie zadzwonił do dziadka za 11gr-1gr(10%bonus Heyah Klubu). A najgorsze jest LIKWIDACJA HEYAH KLUBU dla RÓWNEJ TARYFY z niemożnością powrotu do HEYAH KLUBU :!: 10% to był wielki strzał w dziesiątkę! A teraz wielkie pudło! Wklejam pytanie z FAQ
Kod: Zaznacz cały
Mam teraz taryfę MULTIPAKIET, zdecydowałem się zmienić ją na RÓWNĄ, czy coś tracę?
Zmieniając taryfę na RÓWNĄ, zostaną Ci wyłączone minuty i SMSy zebrane w takich promocjach jak Magiczne Pakiety Minut lub SMSów, [b]Pakiet Heyah i Stacjonarne[/b], [b]Milion Pisanek[/b], jak również zostanie wyłączona Mega Paczka i [b]Bonus 10% w Heyah Klubie, także z tych ofert korzystać nie będziesz już mógł[/b].
Kupiłem starter Heyah za 5zł. (w tym 4zł.) i udało mi się zmienić taryfę :smt005 na "RÓWNĄ"

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #294868  autor: dreamer88
 27 paź 2008, 23:06
Mi się podoba ta promocja, szkoda tylko, że sporo poza Unię Europejską dzwonię, więc chyba nadal pozostaje mi tylko usługa Wybrane Kraje w Orange, ale dobre i to:)

 #294875  autor: vinc
 27 paź 2008, 23:38
mariusz9a pisze:No właśnie, dlatego ta taryfa jak dla mnie jest już bardzo słaba skoro nie ma żadnych usług obniżających koszty wewnątrz sieci. taryfa dobra do Internetu i dzwonienia za granice. I dla mnie tyle
Wybacz, ale nie każdy dzwoni tylko w sieci i zależy mu na płaskiej stawce do innych. Słaba? Powiedz mi kto mi da lepszą płaską taryfę? Tym bardziej, że każdy narzekał na interenet w Heyah, a teraz jeśli chodzi o to to SimData wymięka, że nie wspomnę o pakietach SimPlusa :roll: tu za nic płacić z góry nie muszę.

Obrazek

 #294884  autor: andiw
 28 paź 2008, 09:03
Dokładnie !

Są 2 taryfy, i każdy wybiera pod swój profil. Ja mam ludzi po wszytskich sieciach mniej więcej równo rozrzuconych. Dla mnie to najlepsza oferta na rynku, bo i za granica sporo ziomków siedzi. 44 gr to najmniej na rynku, net tani. A i promocje może się kiedyś pojawią :)

 #294895  autor: Btk_Tomas
 28 paź 2008, 11:01
Potwierdzam!!! Na wszystkie komórki w całej Unii kasuje 0,44 za minute połączenia.
Jak dla mnie rewelacja. :mrgreen:

 #294899  autor: biotyt
 28 paź 2008, 12:08
Moim zdaniem taryfa jest świetna bo oferuje szokująco niskie stawki za transmisję danych w cenniku, najniższą stawkę na rynku do wszystkich sieci nie tylko w Polsce, ale i UE.
Bardzo dobre posunięcie Ery. Teraz użytkownik ma wybór... Wcześniej jeśli profil "tanio w sieci - drożej poza sieć" przestał być opłacalny dla użytkownika odchodził do innego operatora. Teraz pewnie zostanie bo zmieni na dobrą taryfę do wszystkich sieci. Także Ci, którzy mają znajomych w różnych sieciach skuszą się na tą propozycję. Znów Heyah pokazała pazur, a Erę trzeba pochwalić za dobry pomysł. Na pewno przybędzie im trochę klientów.

biotyt

 #294908  autor: mariusz9a
 28 paź 2008, 13:47
vinc pisze:
mariusz9a pisze:No właśnie, dlatego ta taryfa jak dla mnie jest już bardzo słaba skoro nie ma żadnych usług obniżających koszty wewnątrz sieci. taryfa dobra do Internetu i dzwonienia za granice. I dla mnie tyle
Wybacz, ale nie każdy dzwoni tylko w sieci i zależy mu na płaskiej stawce do innych. Słaba? Powiedz mi kto mi da lepszą płaską taryfę? Tym bardziej, że każdy narzekał na interenet w Heyah, a teraz jeśli chodzi o to to SimData wymięka, że nie wspomnę o pakietach SimPlusa :roll: tu za nic płacić z góry nie muszę.
Wyraźnie napisałem "jak dla mnie słaba" czyt. ja wcale nie dzwonię za granice i mało do innych sieci za to wewnątrz sieci całe mnóstwo. Poza tym dla ogromnej większości użytkowników Heyah równie ta oferta będzie słabiutka. Przeciętnego użytkownika oferty Heyah scharakteryzował krystian1022.
Napisałem że jak dla mnie oferta rewelacja ale TYLKO do neta i dzwonienia do UE. Do innych sieci wolałbym mBank Mobile (oferuje tańsze połączenia i SMSy wewnątrz sieci, a stawka ogólna tylko 1gr wyższa) lub MixPlusa i jego 40gr/min lub Simplusa i tanie 5 numerów. Jeśli nie wprowadzą dodatkowych pakietów to oferta ta znajdzie jedynie zastosowanie do celów jakie napisałem (net + UE). A nastoletni "Heyowiec" wcale sie na nią nie skusi i pozostanie przy starej taryfie (i będzie pisał te "miliony pisanek" i gadał za pół darmo...).

Moim zdaniem dla przeciętnego człowieka wybierającego ofertę pokroju Heyah, korzystniejsza będzie stara taryfa i jej 5 pakietów.

 #294984  autor: vinc
 28 paź 2008, 21:07
Spoko źle Ciebie zrozumiałem. Może jednak jest to taryfa dla ludzi, którzy nie chcą kombinować z pakietami by tanio dzwonić, a Heyah celuje w inną grupę użytkowników prepaid.

Obrazek