•  
  •  

FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Album      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasilenie konta z innnego telefonu w sieci Plus[MixPlus]
Autor Wiadomość
INTRO 
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: nokia E51
Sieć: Plus/Play/Orange
Wysłany: 2008-11-04, 16:38   Zasilenie konta z innnego telefonu w sieci Plus[MixPlus]

Czy zasilenie konta użytkownika MixPlus z innego telefonu w sieci Plus sposobem na raz dwa trzy:
*123* TELEKOD* NR_TELEFONU#
gdzie NR_TELEFONU to numer telefonu, który chcesz zasilić , skraca tak samo umowę ( oczywiście zasilając minimalnym zasileniem, które jest określone w umowie i które skraca ilość doładowań do końca umowy) jakbym zasilał normalnie *123*TELEKOD# z własnego telefonu MixPlus.
Moja siostra wyjechała na studia, konto zasilałem jej dotychczas zasileniem jednorazowym z telefonu na abonament. Ale wiadomo, że w abonamencie są limity, stąd moje pytanie odnośnieb metody na raz dwa trzy z innego telefonu. Aha i jeszcze jedno pytanko, ja mam telefon na abonament w Plusie, czy w związku z tym mogę również zasilić jej konto metodą na raz dwa trzy *123* TELEKOD* NR_TELEFONU# ??

Kaczy 
Mordercza kaczuszka...

Model telefonu: LG Swift Black, BB 9900
Sieć: Orange
Wysłany: 2008-11-04, 17:19   

Doładowanie z innego telefonu poprzez krótki kod działa tak samo jakbyś doładowywał bezpośrednio ze swojej komórki.
Kod *123... możesz wpisać z dowolnego telefonu z sieci Plus (Mix, simplus oraz abo).
Nie da się z Samych Swoich i zapewne z 36i6 (ale tutaj nie jestem pewien na 100%).

Odpowiedz do tematu