DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #282607  autor: saj
 12 sie 2008, 22:16
po przywróceniu domyślnych (tylko taka opcja była) wyrzuciło wszystko poza ust. z Orange

 #282609  autor: Ramirez
 12 sie 2008, 22:20
http://pl.samsungmobile.com/wcms/suppor ... /index.jsp

tutaj masz konfigurator samsunga :mrgreen: Ale tu tylko chyba WAP i MMS widzę. Moim zdaniem te ustawienia ery sa jakieś dziwne. Kiedyś tez miałem wysłane z ERy ustawienia i w mojej noki cos kiepsko to chodziło, potem wysłałem ustawienie ze strony noki i od tej pory śmiga wszystko ok. A co śmieszne na stronie noki nawet sa ustawienia dla internetu czego nie ma na stronie ery... dziwne, ze nokia ma ustawienia dla ery. A era nie raczy tego udostępniać w zdalnej konfiguracji.

 #282610  autor: saj
 12 sie 2008, 22:20
dzięki, już sprawdzam

 #282612  autor: Prometo
 12 sie 2008, 22:22
Całe Orange Menu. Przykro mi ale niestety nie wiem w jaki sposób Ci pomóc. Może ktoś inny coś wymyśli. :(

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #282616  autor: saj
 12 sie 2008, 22:26
Ściągnąłem i ze smutkiem stwierdzam, że te ustawienia są identyczne jak ze strony ery. Czyli, jak ie trudno się domyślić, niestety nie pomogły :smt011

[ Dodano: 2008-08-12, 22:31 ]
Dzięki za chęci i poświęcony czas. Pozdrawiam

Anybody... help... :smt100 :scratch:

 #282692  autor: vinc
 13 sie 2008, 11:15
Według mnie wina leży w sofcie Orange i mimo, że ręcznie ustawisz domyślne ustawienia Ery to nie połączy Cię... Najlepiej zmienić soft :wink: na ten bez brandu orange :-D

Obrazek

 #282733  autor: saj
 13 sie 2008, 13:22
To by się może nawet zgadzało, że to przez Orange, bo na X700 też pierwotnie z Orange, na karcie TT operka nie działała, a na karcie Orange działała...

Ale w sumie ani na X700, ani na U700 jako takiego Orange Menu nie ma... Prawdą jest, że w U700 jest przeglądarka powiązana od razu z Orange World... Ale czy to by tak komplikowało sprawę?

Może ma ktoś jeszcze jakieś sugestie do sprawdzenia na już...

 #282735  autor: kowcio
 13 sie 2008, 13:32
Orange Menu jest dawane do niektórych telefonów.
Widocznie Orange w Samsungach tak sprytnie soft zablokowało, że nie da się zmienić profilu internetowego i koniec.
Wg mnie spróbuj wgrać czysty soft prosto od Samsunga, pewnie pomoże.

 #282754  autor: saj
 13 sie 2008, 15:07
kowcio pisze:spróbuj wgrać czysty soft prosto od Samsunga, pewnie pomoże.
I tak będę musiał zrobić... Dzięki

Pytanie dodatkowe - wgranie nowego softa do U700 wiąże się z jakimiś negatywnymi konsekwencjami? Jestem zieleń w tym temacie... :roll:

 #282764  autor: kowcio
 13 sie 2008, 15:54
saj pisze:Pytanie dodatkowe - wgranie nowego softa do U700 wiąże się z jakimiś negatywnymi konsekwencjami? Jestem zieleń w tym temacie... :roll:
Raczej nie.
Jak jesteś zielony, idź do jakiegoś serwisu i poproś o zmianę softu na nowy czysty od Samsunga. Sam lepiej nie kombinuj, jak nie masz pojęcia o tym (jeszcze coś Ci się stanie z telefonem i będzie klapa).
Drogie to nie powinno być, ile dokładnie to Ci nie powiem (nie pracuję w żadnym serwisie więc nie wiem).
Później jak będziesz miał ten telefon z czystym softem, pobierz ustawienia konfiguracyjne i powinno być ok.
Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

PS. Pamiętaj, że po wgraniu softu nie będziesz mieć w telefonie żadnych wiadomości, książki telefonicznej, plików, które są w telefonie- po prostu wszystko z pamięci telefonu zostanie wywalone. Wcześniej zrób sobie kopię książki telefonicznej (np na kartę SIM) żeby później nie było problemu.

 #282771  autor: saj
 13 sie 2008, 16:56
Kombinować nie mam zamiaru, na pewno załtwię w serwisie :)

Nie bardzo mam ochotę na wgrywanie softa, właśnie ze względu na utratę danych - dopiero co wszystko w telefon powpisywałem :? Ale trudno, będę musiał jeszcze raz nad tym posiedzieć... Operka musi działać... Juz na jednym odpuściłem, teraz nie odpuszczę... :P

Mam nadzieję, że to w końcu załatwi sprawę...

Dzięki

ps. napiszę jeszcze co i jak