DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #279779  autor: Michu
 28 lip 2008, 13:38
Witam,
odwiedziłem kilka punktów sieci orange i co nie jest nowością, kilka wersji informacji otrzymałem.

Mianowicie: chce abonament 35zł, przeniesienie numeru, umowa na 12 miesięcy - co dostane?

Pytania:
:arrow: Czy z kwoty będą schodziły też usługi roamingowe tzn. taka sama zasada jak kiedyś, że jest pakiet kwotowy i wszystko schodzi z niego?
:arrow: Czy przy podpisywaniu umowy mogę dostać darmowe usługi dodatkowe (taniej w abonamencie, taniej po abonamencie) - tak twierdziła jedna pani - inni nie wiedzieli o co chodzi
:arrow: Czy z tytułu kolejnej aktywacji coś dorzucają (wiem, że kiedyś nie, ale może teraz zmądrzeli)

Pozdrawiam
Michu
Ostatnio zmieniony 02 sie 2008, 12:22 przez Michu, łącznie zmieniany 1 raz.

 #279784  autor: PingNoMore
 28 lip 2008, 14:09
ad 1 - tak to nadal jest pakiet kwotowy

ad 2 - przy przeniesieniu numeru z innej sieci były jakieś bonusy, ale w tej chwili nie mogę znaleźć oferty na stronie Orange

ad 3 - nic nie dostaniesz, ja mam na siebie trzy aktywacje i nic wiecej nie dostawałem.

 #279792  autor: Marens
 28 lip 2008, 15:18
Standardowo dorzucają +50% do Orange, jak jest umowa bez telefonu.
Czasami zdarza się "Co za numer" i jest +50% do wszystkich.

 #279793  autor: cesarz
 28 lip 2008, 15:29
Co za numer już nie ma , są orenge abonament i orange mix.Myślę że taniej w abonamencie i po abonamencie dostaniesz. :lol:

CNN

 #279873  autor: Michu
 28 lip 2008, 23:18
No to jakbym dostał te dwie usługi + 1 prezent + więcej minut to jestem w stanie przejść do Orange;) Tylko znając ich to będzie problem jakiś

 #279886  autor: Zajcef
 29 lip 2008, 08:01
Michu pisze:No to jakbym dostał te dwie usługi + 1 prezent + więcej minut to jestem w stanie przejść do Orange;) Tylko znając ich to będzie problem jakiś
Przez strone internetowa czy przez kontakt z BOK dostaniesz + 1 prezent z gratisow(przez salon nie). Uslugi, ktore wymieniles czyli taniej w abonamencie i taniej po abonamencie to uslugi dodatkowe, takze na start ich raczej nie dostaniesz - przy przedluzaniu umowy owszem ;-)
Przy zamawianiu przez net czy przez kontakt z BOK dostaniesz 100 min do wszystkich przez 2 miesiace dla kwoty 35zl.
Na start za aktywacje zaplacisz 5zl do faktury, a na Twoje konto wplynie 50zl do wykorzystania na polaczenia.

 #280692  autor: Michu
 02 sie 2008, 11:48
Ok to w takim razie mam ostatnie pytanie. Czy również 50% wiecej dostaje, zgodnie z regulaminem "tylko sim" ? Sklep orange nie odpowiada wprost (tzn. w ogólne przestali odpisywać)

pzdr

 #280753  autor: Marta
 02 sie 2008, 18:45
]W ofercie Tylko SIM za to, że rezygnujesz z telefonu, zyskujesz podwójnie:

* dostajesz 50% więcej minut w abonamencie - promocyjne minuty są wymienne na SMS-y, MMS-y i inne usługi do wszystkich sieci. Otrzymujesz je co miesiąc:
o przez pół roku, jeśli podpiszesz umowę na 12 miesiecy
o przez cały czas trwania umowy, jeśli podpiszesz umowę na 24 miesiące.
* za aktywację numeru zapłacisz tylko 5 zł zamiast standardowych 50 zł - kwotę tę możesz wykorzystać w całości na wszystkie usługi do wszystkich sieci do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

W ramach abonamentu, oprócz pakietu minut do wszystkich sieci, otrzymujesz prezenty na zawsze do wyboru.
Wiecej jest napisane tutaj : KLIK

 #280783  autor: dechomenon
 02 sie 2008, 22:04
a z tym pakietem kwotowym to jest na bank w orange?