DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #263537  autor: Mumineq
 24 kwie 2008, 03:21
Witam.
Od razu zaznaczam, że w kwestiach technicznych telefonów jestem laikiem więc proszę o wyrozumiałość :D Ale do rzeczy: zrobiłem kopię zapasową danych z mojej Nokii na kartę pamięci i przeprowadziłem aktualizację oprogramowania. Wszystko przebiegło bezproblemowo, po aktualizacji uruchomiłem tel (dotąd wszystko OK) i problem pojawia się przy odzyskiwaniu danych z kopii zapasowej na karcie pamięci - wymusza to restart telefonu i po restarcie wyskakuje komunikat "Włączenie telefonu nie powiodło się. Skontaktuj się ze sprzedawcą". I nic. Uruchamiam tel w trybie ustawień fabrycznych, coś tam zmieniam w ustawieniach, ale zawsze po próbie odzyskania danych z kopii zapasowej wraca ten sam komunikat. W sumie darowałbym sobie te dane, bo kontakty też mam na SIMie, ale w kalendarzu miałem ważne dane i właśnie robiąc kopię zapasową byłem spokojny... Może z samej karty da się jakoś odzyskać dane kalendarza? Proszę o pomoc.

 #263762  autor: laska
 25 kwie 2008, 13:44
Jezeli z samej karty to przez czytnik kart najprawdopodobniej. A jak ci sie tak dzieje to raczej serwis jak ten komunikat sie pokazuje. Ja własne wczoraj zawiozlem n73 do serwisu bo tez wogóle nie chciala sie wlączyc i wiem juz ze wina byla karta mapieci bo ona cos robila i to przez nia. A wyjmowales karte?? Spróbuj moze bez niej pójdzie; ;-) jak nie to sie pomysli co jeszcze moze byc przyczyna :-)