DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #257460  autor: arczello
 21 mar 2008, 13:13
Witam.

Czy jest możliwość wpłaty jakiejś kwoty pieniędzy na prywatne konto bankowe wysyłając sms Premium a wysokość przelewu byłaby trochę mniejsza niż wartość sms?
Może jakiś serwis typu PayPal udostępnia taką lub podobną usługę?

 #257525  autor: Irek
 21 mar 2008, 17:32
Ogólnie nie ma takie możliwości, ale zawsze można sobie założyć konto w banku i włączyć możliwość jego obsługi w przez sms. Wtedy będzie można robić przelewy na inne konta przy pomocy krótkich wiadomości tekstowych.

"And one more thing..."

 #257548  autor: arczello
 21 mar 2008, 19:35
Mi chodzi raczej o wykorzystanie/odzysk pieniędzy z karty. Np. wysyłam sms na nr 79xx, z karty schodzi 9zł+VAT, na konto bankowe wpływa dajmy na to 8 zł a pozostałą złotówkę ściąga usługodawca umożliwiający takie przelewy.

 #257584  autor: Kaczy
 21 mar 2008, 22:32
arczello pisze:Mi chodzi raczej o wykorzystanie/odzysk pieniędzy z karty. Np. wysyłam sms na nr 79xx, z karty schodzi 9zł+VAT, na konto bankowe wpływa dajmy na to 8 zł a pozostałą złotówkę ściąga usługodawca umożliwiający takie przelewy.
Da się tak zrobić. Zapewne 99% wszystkich konkursów audiotele jest w taki sposób realizowana.
Jednak takie wykupienie takiej usługi na użytek prywatny w ogóle się nie opłaca.

...::: Made for loneliness :::...

 #257590  autor: arczello
 21 mar 2008, 23:19
Da się tak zrobić na zasadzie programu partnerskiego i działa właśnie jak te konkursy, czy usługi na wszystkich stronach z tapetami, dzwonkami itp. Lecz właśnie dla mnie jest to całkiem nieopłacalne (np. 3.50zł za sms premium wartości 9zł).
Myślałem, że może ktoś się spotkał z czymś lepszym, opłacalnym.