DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #250015  autor: Hedwig
 07 lut 2008, 23:14
Witam wszystkich miłośników technologii mobilnych, a więc do rzeczy. Na czym polega mój problem?. Tak więc, nabyłem nokie 6280 (nowa) pierwsze wrażenie było świetne.. ładny telefon pod względem designu, oraz materiałow z jakich został wykonany. Jednak do dnia dzisiejszego zastanawia mnie to po co w telefonie tym jest funkcja SMS skoro nie posiada on klawiszy. Moj serdeczny kolego posiada ten telefon i twierdzi że są w nim klawisze jednak nie chce mi ujawnić jak je zamontować bądź gdzie je dokupić. P.S Co to znaczy slider? (wczesniej miałem a55)

 #250016  autor: babeo
 07 lut 2008, 23:16
Hedwig pisze:P.S Co to znaczy slider?
To właśnie to, że nie widać klawiszy. Chwyć go w dłoń i popchnij ekran do góry, to zobaczysz klawisze:
Obrazek

 #250020  autor: Hedwig
 07 lut 2008, 23:20
Ta odpowiedź była jak grom z jasnego nieba, wielkie dzięki. Sam bym na to nie wpadł. A Kolege kopne.

 #250023  autor: Prometo
 07 lut 2008, 23:25
Hedwig pisze:A Kolege kopne.
Chyba nie czytałeś. Poczytaj od strony 18 do strony 21, tam jest wszystko napisane i narysowane.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #251591  autor: dziedziel
 16 lut 2008, 16:40
Hedwig, gratki jesteś pierwszym użytkownikiem telepolis który znalazł się na Joemonsterze ;)

Pozdrawiam Dziedziel