DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #230692  autor: Maciej.Dz
 01 lis 2007, 00:24
kto był ?
jakie opinie, wrażenia ?

- miałem okazje pobawić się HTC KAISER czyli TYTN II, zabawka nawet nawet ;) chyba sie skusze ;)
- panele dyskusyjne średnio ciekawe, może dlatego że tematyka mniej interesująca dla mnie
- mPay - usługa płacenia za pomocą wiadomości sms bardzo ciekawa, mam nadzieje ze liczba punktów będzie rosła, i nie tylko na terenie warszawy
- stoisko nokia - technologia NFC (nier field communication) - bardzo ciekawe rozwiązanie, jeżeli pozostali producenci również zastosują tą technologie to usługa ma duże perspektywy

 #230693  autor: D@rio
 01 lis 2007, 00:26
Maciej.Dz, ja byłem :-)

Jak się zmuszę to może za jakiś czas będzie fotorelacja...

Obrazek

 #230701  autor: dechomenon
 01 lis 2007, 04:57
D@rio pisze:Maciej.Dz, ja byłem :-)

Jak się zmuszę to może za jakiś czas będzie fotorelacja...
tutaj nie ma co się zmuszać, trzeba po prostu zrobić to...mam nadzieje,zę bedzie dużo hostess hehe:P

 #230801  autor: D@rio
 01 lis 2007, 16:36
dechomenon pisze:
tutaj nie ma co się zmuszać, trzeba po prostu zrobić to...mam nadzieje,zę bedzie dużo hostess hehe:P
rok temu były jakoś ładniejsze... ;)

Obrazek

 #230814  autor: dechomenon
 01 lis 2007, 17:04
D@rio pisze:
dechomenon pisze:
tutaj nie ma co się zmuszać, trzeba po prostu zrobić to...mam nadzieje,zę bedzie dużo hostess hehe:P
rok temu były jakoś ładniejsze... ;)
tak b o teraz się postarzały! A jak Dario uważasz, jaki producent najlepiej wypadł? Gdzie byli najlepsi fachowcy?

 #230815  autor: D@rio
 01 lis 2007, 17:10
dechomenon pisze:A jak Dario uważasz, jaki producent najlepiej wypadł?
a ja właśnie uważam że HTC bardzo dobrze wypadł. Bardzo komunikatywnych miał przedstawicieli.
dechomenon pisze:Gdzie byli najlepsi fachowcy?
tutaj ciężko wybrać jednego... aczkolwiek Panowie ze stoiska "Plus" byli calkiem dobrze przygotowani z usług które prezentowali. Nie dało się ich zagiąć ;-)

Obrazek

 #230819  autor: dechomenon
 01 lis 2007, 17:19
tutaj ciężko wybrać jednego... aczkolwiek Panowie ze stoiska "Plus" byli calkiem dobrze przygotowani z usług które prezentowali. Nie dało się ich zagiąć
nie wiedzieć czemu Dario ich próbował podejść ehehhe...

HTC jak wiem chce podobno wejść do Polkomtela, dlatego pewnie wystawił mocną ekipę...szkoda,że nie mogłem tam być..może za rok!

 #230825  autor: D@rio
 01 lis 2007, 17:33
dechomenon pisze:HTC jak wiem chce podobno wejść do Polkomtela, dlatego pewnie wystawił mocną ekipę...szkoda,że nie mogłem tam być..może za rok!
no i powiem szczerze że ja ten pomysł popieram.

Generalnie z Panami z Motoroli też mi się dobrze rozmawiało, z Samsunga. Jakichś większych laików to raczej nie było...
dechomenon pisze:...szkoda,że nie mogłem tam być..może za rok!
no to jesteśmy umówieni :mrgreen: ;)
dechomenon pisze:nie wiedzieć czemu Dario ich próbował podejść ehehhe...
nie było źle, tylko stusonkowo duży ruch był wyjątkowo na tym segmencie - w sumie, nie dziwię się. Sam się ledwo dopchałem aby "pomacać" sobie Plusfon'a i zrobić mu parę fotek ;)

Obrazek

 #230831  autor: Maciej.Dz
 01 lis 2007, 17:44
D@rio pisze:Panowie ze stoiska "Plus" byli calkiem dobrze przygotowani z usług które prezentowali. Nie dało się ich zagiąć
oj tu bym polemizował
jednemu udowodniłem, że jeszcze mało wie ;)
aż sam przyznał ze sprawdzi pewne rzeczy po kongresie
dechomenon pisze:HTC jak wiem chce podobno wejść do Polkomtela, dlatego pewnie wystawił mocną ekipę...szkoda,że nie mogłem tam być..może za rok!
produkty firmy HTC były na stoisku Vobisu

 #230832  autor: D@rio
 01 lis 2007, 17:46
Maciej.Dz pisze:jednemu udowodniłem, że jeszcze mało wie
a który to i na jakim stanowisku...? Co prezentował?
Bo ja, ze wszystkimi nie rozmawiałem choć starałem się wszystko oblecieć.

Obrazek

 #230835  autor: Maciej.Dz
 01 lis 2007, 17:55
również zaglądałem w miejsce, które mnie interesowały
z telefonów z całego kongresu oglądałem tylko tego HTC, resztę mnie nie interesowały

chodziło o stoisko z mapą oraz lokalizowaniem abonenta, zachowywał się jak by pokazali mu na czym to polega, jak obsługuje sie aplikacje, jakie są możliwości itp.
nic więcej na temat lokalizacji nie wiedział, nic o technologi, aspektach prawnych itp
być może jako przedstawiciel handlowy nie musi tego wiedzieć

 #230836  autor: D@rio
 01 lis 2007, 17:59
Maciej.Dz pisze:chodziło o stoisko z mapą oraz lokalizowaniem abonenta, zachowywał się jak by pokazali mu na czym to polega, jak obsługuje sie aplikacje, jakie są możliwości itp.
hmm...o tym to był Panel dyskusyjny. Więc o tym mówisz?
Maciej.Dz pisze: mPay - usługa płacenia za pomocą wiadomości sms bardzo ciekawa, mam nadzieje ze liczba punktów będzie rosła, i nie tylko na terenie warszawy
a ta usługa praktycznie przez cały kongres się sypała... widocznie możliwości przerosły zapotrzebowanie.
Maciej.Dz pisze: panele dyskusyjne średnio ciekawe, może dlatego że tematyka mniej interesująca dla mnie
w ogóle te panele były jakoś kiepsko zorganizowane. Za dużo ludzi na Nich było i przez to były mniej ciekawe... w salach na Politechnice ciekawiej i lepiej to wyglądało. Także głos się lepiej rozchodził...

Obrazek

 #230837  autor: Maciej.Dz
 01 lis 2007, 18:04
D@rio pisze:Maciej.Dz napisał/a:
chodziło o stoisko z mapą oraz lokalizowaniem abonenta, zachowywał się jak by pokazali mu na czym to polega, jak obsługuje sie aplikacje, jakie są możliwości itp.


hmm...o tym to był Panel dyskusyjny. Więc o tym mówisz?
nie nie, chodziło o przedstawienie usługi Plusa - Monitoring
mało widocznie, mały stolik + laptop, który miał mapę i pokazywał jakiegoś abonenta który poruszał się po warszawie

jeżeli chodzi o panel dyskusyjny o mapach i lokalizacji to wyszedłem w połowie...

D@rio pisze:Maciej.Dz napisał/a:
mPay - usługa płacenia za pomocą wiadomości sms bardzo ciekawa, mam nadzieje ze liczba punktów będzie rosła, i nie tylko na terenie warszawy


a ta usługa praktycznie przez cały kongres się sypała... widocznie możliwości przerosły zapotrzebowanie.
u mnie działało bardzo dobrze, wykorzystałem ponad połowę limitu ;)

 #230839  autor: Kaczy
 01 lis 2007, 18:05
dechomenon pisze:HTC jak wiem chce podobno wejść do Polkomtela, dlatego pewnie wystawił mocną ekipę...szkoda,że nie mogłem tam być..może za rok!
Od wczoraj mPunkt wprowadził do swojej oferty sprzęt HTC :) Telefon HTC X7500 Advantage jest za bagatela 3799 zł :)

...::: Made for loneliness :::...

 #230844  autor: Maciej.Dz
 01 lis 2007, 18:15
dechomenon pisze:mam nadzieje,zę bedzie dużo hostess hehe:P
moim zdaniem było o wiele wiele mniej, tylko przy rejestracji kilka było
potem to każde stoisko miały swoje hostessy
zgodzę się z kolegą D@rio, rok temu dostałem większych oczopląsów ;p

 #230860  autor: D@rio
 01 lis 2007, 18:44
Maciej.Dz pisze:
u mnie działało bardzo dobrze, wykorzystałem ponad połowę limitu
widocznie przyjechaleś na kongres poźniej ;) bo ja już byłem od 8:30.
Maciej.Dz pisze:nie nie, chodziło o przedstawienie usługi Plusa - Monitoring
mało widocznie, mały stolik + laptop, który miał mapę i pokazywał jakiegoś abonenta który poruszał się po warszawie
a już wiem, wiem... on pokazywał to na Nokii N95. Kojarze tego gościa. A to z Nim nie gadałem zbytnio... bo on prezentował głównie mapy i nawigację GPS wbudowaną w N95. Pozatym on nie był z Plusa tylko z Nokii jak dobrze pamiętam...

Obrazek

 #230864  autor: Maciej.Dz
 01 lis 2007, 18:50
D@rio pisze:widocznie przyjechaleś na kongres poźniej ;) bo ja już byłem od 8:30.
9:00 wysiadałem na głównym, więc również byłem od samego początku
a już wiem, wiem... on pokazywał to na Nokii N95. Kojarze tego gościa. A to z Nim nie gadałem zbytnio... bo on prezentował głównie mapy i nawigację GPS wbudowaną w N95. Pozatym on nie był z Plusa tylko z Nokii jak dobrze pamiętam...
nie nie :)
w sali gdzie prezentowali usługi Plusa było jedno biurko z laptopem i tam gościu prezentował usługę "Monitoring Plus", określenie pozycji abonenta nie dzięki GPS tylko dzięki nadajnikom BTS

 #230867  autor: D@rio
 01 lis 2007, 18:56
Maciej.Dz pisze:w sali gdzie prezentowali usługi Plusa było jedno biurko z laptopem i tam gościu prezentował usługę "Monitoring Plus", określenie pozycji abonenta nie dzięki GPS tylko dzięki nadajnikom BTS
a to nie wiem... ale wiem że rok temu to było.

ja byłem na Plusfonie, iPlus'ie, PBX'ie, telewizji w komórce (DVB-H), nowej bramce SMS Multiinfo i na nowej poczccie głosowej. Tam rozmawiałem. Widocznie tego gościa przeoczyłem.

Obrazek

 #232639  autor: prezeswk
 11 lis 2007, 02:21
D@rio pisze: ja byłem na Plusfonie, iPlus'ie, PBX'ie, telewizji w komórce (DVB-H), nowej bramce SMS Multiinfo i na nowej poczccie głosowej. Tam rozmawiałem. Widocznie tego gościa przeoczyłem.
Potwierdzam, był taki "magik", ale za dużo chyba nie wiedział. Twierdził z uporem maniaka, że jak się wyjmie baterie z telefonu, to w sieci nie ma żadnego śladu ostatniego logowania.

 #232640  autor: Sirmark
 11 lis 2007, 03:46
ja bylem ;) , pogadalismy ze z D@rio i mielismy podobne odczucia co do tego kongresu.
Maciej.Dz pisze:- panele dyskusyjne średnio ciekawe, może dlatego że tematyka mniej interesująca dla mnie
nie specjalnie mialem czas na to, ale tez sie niczego szczegolnego nie spodziwalem.
Maciej.Dz pisze:- mPay - usługa płacenia za pomocą wiadomości sms bardzo ciekawa, mam nadzieje ze liczba punktów będzie rosła, i nie tylko na terenie warszawy
pewnie tak, ale jeszcze musza troche nad stabilnoscia tez popracowac.
D@rio pisze:a ja właśnie uważam że HTC bardzo dobrze wypadł. Bardzo komunikatywnych miał przedstawicieli.
jak powiedzial Maciej, HTC bylo na stoisku Vobisu, ale byla tam tez odpowiednia osoba z HTC. Nawet przeczytam z wizytowki HTC Retail Channel Sales Manager, zreszta bardzo dobrze przygotowany i widac, ze zna ten sprzet. Faktycznie zalezy im na wejsciu do Plusa. Troche tez mnie polechtal, bo jak sie przedstawilem to od razu wiedzial, ze 3 dni wczesniej na konfie byl Witek ;)


Co do przygotowania ludzi, to az tak duzo nie gadalem, ale niektorzy to wiedzieli tyle ile sie wyuczyli, robiles minimalne zejscie z tematu i juz nic nie wiedzieli.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew