DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #435694  autor: Sig
 16 paź 2010, 11:25
Po co ten wykrzynik. Era Stacjonarna po spełnieniu warunków wychodzi jeszcze korzystniej. Multimo miało dobrą ofertę, ale od wiosny zwlekali z obniżkami (kiedy były pierwsze obniżki bodajże 6/10/20 Neostrady), ich oferta na 20Mbps wychodziła chyba nawet drożej niż TP (ponad 100zł), podczas gdy wcześniej byli bardzo konkurencyjni. Podobnież, nie ma nowych cen jeszcze na stronie, ten regulamin jest z forum Neostrady, gdzie opinie o Multimo są bardzo złe... Do tego zaczynają wciskać ubezpiecczenia... Średnio poważna firma, której atutem jest cena i 12M umowa. Jeżeli Telestrada (dla nie śledzących - GTS już dawno nie ma nic wspólnego z Multimo) w koncu uruchomi MVNO o czym można przeczytać od jakiegoś czasu, to może ich oferta będzie godna uwagi. Ja bym się z nimi _teraz_ nie wiązał. No, chyba, że miałbym abonament socjalny w TP i brak możłiwości założenia Neostrady.

 #435697  autor: zoltan666
 16 paź 2010, 11:43
Ale ta oferta to dla obecnych abonentów Multimo. Może, zeby im ludzie nie pouciekali. ;)

 #435699  autor: Marens
 16 paź 2010, 11:50
Sig pisze:opinie o Multimo są bardzo złe
Sig pisze:Średnio poważna firma, której atutem jest cena i 12M umowa
Wystarczy, że dostałem od nich ostateczne wezwanie do zapłaty po 10 miesiącach od rozwiązania z nimi umowy. Nie wprowadzili do systemu mojej rezygnacji w ciągu 10dni od daty zawarcia umowy poza lokalem. Po mojej "miłej" "rozmowie" telefonicznej odnaleźli w ciągu 3godzin rezygnacje. Przysłali później faktury korygujące, bardzo miła nauczka na przyszłość. To tak odnośnie Multimo Mobile.

 #435714  autor: maniek89
 16 paź 2010, 13:02
taniej? Ja za 1mb place juz od roku tyle co teraz jest niby po obnizce. Ja tu wiec zmiany nie widze

 #435778  autor: Durek
 16 paź 2010, 19:33
Multimo strasznie skomplikowało swoją ofertę. Już nie wspomnę, że teraz net z ubezpieczeniem domu oferują w opcji (na co to komu) ale np. w moim przypadku za 6Mbps jako stary klient będę płacił więcej niż nowy (nawet wliczając opłatę aktywacyjną to średnia dla nowego jest niższa niż dla klienta starego) !! Jedyny plus to fakt, że stary klient może stać się nowym klientem. Ot kombinacje Multimo.

http://forum.neostrada.info/viewtopic.p ... 50#p198350

 #435865  autor: marcinkoleksl
 17 paź 2010, 08:47
Multimo totalnie schodzi na psy, bajzel na stronie www, nieaktualne promocje, czas chyba się ewakuować!

 #435942  autor: barteks2
 17 paź 2010, 15:09
Mam obecnie 2Mb/s w Multimo i 3,5 miesiąca do końca umowy. Bez problemu udało mi się zmigrować na 20Mb/s na 2 lata w nowej promocji za 61,75zł miesięcznie :D Nowe synchro na modemie ma być w ciągu 7 dni, a prędkość na loginie zwiększą 1 listopada.

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png

 #436005  autor: maniek
 17 paź 2010, 19:29
Z tego co wyczytałem na forum neostrady to ludzie mogą migrować nawet kilka miesięcy przed końcem trwania obecnych umów. Widać firma nie jest taka zła.
Sig pisze:GTS już dawno nie ma nic wspólnego z Multimo
Mylisz się . Multimo działa w oparciu o sieć GTS.
marcinkoleksl pisze:bajzel na stronie www, nieaktualne promocje, czas chyba się ewakuować!
Masz problem? Wybierz innego dostawcę jeśli ci strona www nie odpowiada albo promocja. Ja myślałem, że liczy się stabilność łącza internetowego.
barteks2 pisze:Jak stary klient może stać się nowym?
UPC coś o tym wie :wink:
maniek89 pisze:Ja za 1mb place juz od roku tyle co teraz jest niby po obnizce. Ja tu wiec zmiany nie widze
Najlepiej jakby za darmo był i obsługa 24h
zoltan666 pisze:Może, zeby im ludzie nie pouciekali.
Nie mają wyjścia. Patrz ceny neostrady.

 #436010  autor: maniek89
 17 paź 2010, 19:54
maniek pisze:Najlepiej jakby za darmo był i obsługa 24h
ale ja tez jestem w multimo i od roku place za 1mb mniej niz teraz po rzekomej obnizce.
Nie oczekuje darmowego internetu a na obsluge nie narzekam bo problemow nie mam.

 #436011  autor: barteks2
 17 paź 2010, 19:55
Dokładnie. W Multimo dobre jest to, że można przejść na nową promocję 3, a nawet 5 miesięcy przed końcem umowy, co jest wyjątkowo korzystne, np. biorąc pod uwagę ostatnią promocję pół na pół (6 miesięcy za pół ceny, następne 6 miesięcy normalna cena).

maniek89, obniżka dotyczy przede wszystkim wyższych prędkości.

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png

 #436012  autor: maniek
 17 paź 2010, 20:08
maniek89 pisze:ale ja tez jestem w multimo i od roku place za 1mb mniej niz teraz po rzekomej obnizce.
Niskie prędkości raczej tanieć nie będą bo zysk operatora jest niewielki, choć kto wie co będzie za kilka miesięcy kiedy to w tp kończyć się będą obecne promocje.

 #437707  autor: barteks2
 26 paź 2010, 20:20
Jeżeli składaliście zamówienie na wyższą prędkość w Multimo, to niestety będziecie musieli poczekać tydzień dłużej na nowe synchro, bo Multimo wysłało wnioski do TPSA z błędnymi kodami i wnioski wszystkich klientów zostały odrzucone ze względów formalnych.

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png