DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #204584  autor: djfafa
 21 lip 2007, 14:23
Ciekawy artykuł, aczkolwiek mnie bardziej interesuje wskażnik wzrostu przychodów opów a nie kart SIM, które bardzo często rozdawane są za darmo. Dodakowo dochodzi (wielokrotnie poruszone na forum) liczba kart nieużywanych a nie wyłączonych z systemu. Tak więc takie chwalenie się ma wymiar czysto marketingowy i powód dla chwalenia się przed właścicielami (akcjonariuszami). Szkoda, że autor artykułu nie pokusił się o prognozę ilu użytkowników ma sieć Play. Jestem w tej sieci, mnie skusili dobrą ofertą ciekawę ilu jeszcze :) Ale niedługo Netia przedstawi giełdowy raport, więc pewnie i liczbę użytkowników Playa poznamy.

 #206339  autor: Irek
 25 lip 2007, 21:14
http://telepolis.pl/news.php?id=8965 hm Telepolis też o tym pisało.

"And one more thing..."

 #206380  autor: babeo
 25 lip 2007, 22:42
Podoba mi się ich szczególne podejście do nazw firm:
money.pl pisze:Orange Polkomtel PTC
:lol:

 #206407  autor: ozp
 26 lip 2007, 00:01
W sumie to nic dziwnego że orange ma najwięcej. Jak był jeszcze idea to mieli chyba najlepsze warunki...Teraz to straszną lipe mają. Nie wiem czy będą najwięksi jak tak dalej będą robić...

:::...ReMeMbEr Me...:::

 #206449  autor: djfafa
 26 lip 2007, 08:37
Orange ma najwięcej bo miał różne promocje typu starter w Gali (chyba Gali) albo darmowe startery zamówione na stronie internetowej itp.

 #206553  autor: DejwiD
 26 lip 2007, 13:12
.. ktore trzeba aktywowac, bo nawet nie mialy swojego numerka, czyli orange rozdawalo kawalki plastiku, a simem stawalaly sie po doladowaniu.

 #206697  autor: masterson
 26 lip 2007, 18:56
Mimo, że sam mam Plusa, wyniki mnie jakoś nie dziwią. Plus jest zbyt konserwatywny i traci klientów.

WEJDŹ I SAM SPRAWDŹ!!!

 #206711  autor: ozp
 26 lip 2007, 19:39
Ale to nie tylko Plus...Pamiętacie jak było z ideą?? wszystko było fajnie..w sumie najlepsze warunki, później zmiana nazwy i lipa jak u nikogo (piszę o abo)

:::...ReMeMbEr Me...:::

 #207777  autor: mariusz9a
 29 lip 2007, 20:35
DejwiD pisze:.. ktore trzeba aktywowac, bo nawet nie mialy swojego numerka, czyli orange rozdawalo kawalki plastiku, a simem stawalaly sie po doladowaniu.
Ja jakoś nie doładowałem tej karty SIM i jakoś jest aktywna po aktywacji na stronie orangutana. I do tej pory jest aktywna chodź minął juz grubo ponad miesiąc a nadal jej nie doładowałem ani razu. Tak nabija sie klientów;P Myśle że bardzo dużo osób zrobiło tak jak ja (zwłaszcza że czytałem na niektórych forach jak niektórzy fanatycy zamawiali ich po 15 na różne adresy bo niby można było pożyczyć 1zł od orange, ale tego nie sprawdziłem:]) i w praktyce karta jest aktywna mimo ze w telefonie była dwa razy-na początku i przed chwilą;)

PS. Każda z tych kart rozdawanych przez orange za darmo miała i ma przydzielony numer!

 #207784  autor: Emilo
 29 lip 2007, 20:44
Wlasnie orange zrobilo akcje rozdawnicza nr dlatego sadze ze kolejnosc jest calkiem inna w rzeczywistosci a orange jest gdzies na koncu tej stawki!!

 #207886  autor: DejwiD
 30 lip 2007, 00:18
Emilo pisze:Wlasnie orange zrobilo akcje rozdawnicza nr dlatego sadze ze kolejnosc jest calkiem inna w rzeczywistosci a orange jest gdzies na koncu tej stawki!!
i rozdala milion kart,ktore kazdy aktywowal :) taaaak :)
mariusz9a pisze:Ja jakoś nie doładowałem tej karty SIM i jakoś jest aktywna po aktywacji na stronie orangutana. I do tej pory jest aktywna chodź minął juz grubo ponad miesiąc a nadal jej nie doładowałem ani razu. Tak nabija sie klientów;P Myśle że bardzo dużo osób zrobiło tak jak ja (zwłaszcza że czytałem na niektórych forach jak niektórzy fanatycy zamawiali ich po 15 na różne adresy bo niby można było pożyczyć 1zł od orange, ale tego nie sprawdziłem:]) i w praktyce karta jest aktywna mimo ze w telefonie była dwa razy-na początku i przed chwilą;)

PS. Każda z tych kart rozdawanych przez orange za darmo miała i ma przydzielony numer!
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 581304.pdf

punk 3,4,5 - musisz najpierw ja aktywowac, a pozniej doladowac..

jezeli jestes pewien, ze grubo ponad miesiac masz karte aktywna.. wez zadzwon pod *500 bo moim zdaniem to juz niedlugo to bedzie znowu kawalek plastiku. ciekawe czy sie dodzwonisz.. a jezeli upierasz sie przy swoim. to z laski swojej pusc numerek na priv. jutro odpowiem Ci jak jest faktycznie.
bo slowa niepoparte faktami nic dla mnie nie znacza :) a nie chce Cie nazywac klamca..

ps. Twoje ps jest niepoparte zadnym dowodem :) a sorry, moze pracujesz dla operatora?? i wiesz??

:smt006

a co do akcji rozdawania numerow, to ktory operator tego nie robi??

 #207951  autor: mariusz9a
 30 lip 2007, 11:12
Dodzwonić na *500 sie da. Każe wybrać język komunikatów itd. A numer na pewno ma przydzielony bo sam go sobie wybierałem przy zamówieniu darmowego zestawu;) Pewnie niedługo już nie będzie aktywna, ale na razie jest (a starter dostałem w połowie czerwca);) I tak z niej nie korzystam i pewnie większość co tak nazamawiała pewnie też nie...
A co do regulaminu to znam go doskonale i wiem że należało ją niby doładować żeby działała... tylko że ja tego jakoś nie zrobiłem a karta działa i jeszcze raz powtarzam że ma przydzielony numer i kazda z tych kart rozdana za free ma przydzielony numer;)
Ostatnio zmieniony 01 sie 2007, 13:32 przez mariusz9a, łącznie zmieniany 1 raz.

 #208583  autor: Th0mas
 01 sie 2007, 13:13
I właśnie Era taryfą zero chyba chce wrócić na pierwszą pozycję, skoro te ich karty mają nigdy nie tracić ważności.

 #209013  autor: rovers
 03 sie 2007, 00:05
Th0mas pisze:I właśnie Era taryfą zero chyba chce wrócić na pierwszą pozycję, skoro te ich karty mają nigdy nie tracić ważności.
no tak ale nie sądze aby ktoś płacił 99 zł aby wogóle nie używać takiej karty...to nie pre-paid :wink: to jakaś inwestycja