Telekomunikacja jak na dłoni

[PLUS] poczta głosowa

Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderatorzy: Kaczy, thonka, Pawrzes, darkangel, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

[PLUS] poczta głosowa

Postprzez justynucha » 2007-07-15, 20:03

Jak mozna wylaczyc poczte glosowa w plusie w abonamancie? gdy wybieram kod wylaczenia poczty z simplusa[*122*00#]to przychodzi mi wiadomosc,ze ten kod jest nie poprawny:/ a ja poczty nie chce miec! Pomozcie,plis
justynucha
Obserwator
Obserwator

Postprzez Dideq » 2007-07-15, 20:45

Podejrzewam że przez konsultanta. Ale pierw bym spróbował prostszych metod: wpisz na klawiaturze ##002# i potwierdź zielona słuchawką (lub innym guziczkiem inicjującym połączenie). Powinno zadziałać. :]
Dideq
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez dechomenon » 2007-07-15, 21:52

tak ale to jest wyłaczenie wszystkich przekazów...min. poczty głosowej...czyli jeśli miałeś np. przekierowanie numeru itd..to teraz to bezie nieaktywne..niestety !
dechomenon
-#
-#

Re: [PLUS] poczta głosowa

Postprzez stz » 2007-08-04, 06:00

justynucha napisał(a):Jak mozna wylaczyc poczte glosowa w plusie w abonamancie? gdy wybieram kod wylaczenia poczty z simplusa[*122*00#]to przychodzi mi wiadomosc,ze ten kod jest nie poprawny:/ a ja poczty nie chce miec! Pomozcie,plis

Ja po prostu wyłączyłem pocztę głosową za pomocą menu telefonu. Musisz szukać "przekazywanie połączeń" w swoim telefonie, a potem anulować wszystkie przekierowania-przekazywania połączeń.
stz
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Powrót do Sieci komórkowe