DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #181019  autor: arturro67
 07 maja 2007, 21:32
Witam czytalem nowa oferte plusa i jestem niemile zaskoczony plus moim zdaniem strzelil sobie gola do wlasnej bramki chodzi mi glownie o brak darmowych minut do sieci stacjonarnych ! Mam teraz pakiet za 10zl i 3h do sieci plus i stacjonarnych wieczorami , konczy mi sie umowa czy jak dokonam kontynuacji starej umowy bede mogl korzystac ze starego pakietu minut czy tez zostana mi wylaczone polaczenia do stacjonarnych ?

 #181023  autor: sabled
 07 maja 2007, 21:38
Poprostu nie podpisuj aneksu. Po zakończeniu Twojej umowy samoczynnie przechodzi ona z umowy na czas określony na umowę na czas nieokreślony. Znaczy to tyle że możesz z niej korzystać do końca życia i nie mają prawa jej zmienić. Jeżeli tak zrobią, będziesz musiał niestety się procesować z Polkomtelem.

 #181024  autor: Rokko
 07 maja 2007, 21:43
tyle czasu czekam na zmiane taryf w Plusie - a tu faktycznie taka lipa. Czekam na biznesowe.

 #181031  autor: arturro67
 07 maja 2007, 21:52
tak wiem jesli chodzi o abonament ale czy pakiet dodatkowych minut na starych zasadach tez mi sie nalezy czy moga zmienic na nowe zasady bez stacjonarnych ?tylko mnie np. powiadamiajac Pozdrawiam

 #181052  autor: spty
 07 maja 2007, 22:36
A kiedy konczy ci sie umowa arturro?Jesli mozesz juz podpisac nowa,lec do salonu chocby jutro i bierz trzyglowy.Dostaniesz abonament i pakiety w starej wersji nieplatne przez pol roku.
Mnie konczyla sie umowa 4 maja ,czytajac jakie sa projekty tych "oskubali",poszlam i podpisalam umowe na trzyglolwy,
Mialam uruchomione wieczory i weekendy,teraz patrze w eboku ze mam je podwojnie:-)jeden pakiet za darmo a drugi za 10 zl.Jesli bede chciala zawsze moge przejsc na taryfy Kubali i pozbyc sie mozliwosci dzwonienia tanio na stacjonarne.
Jak nie zdazysz przed 9 maja zastana ci dwie mozliwosci albo podpisac nowa umowe i pozbyc sie pakietow na stacjonarne ,albo nie podpisywac nic nie zmieniac umowy wtedy zostaniesz w swojej tarej taryfie i ze starymi pakietami,Nie moga ci ich odebrac.
Ale najtepiej lap trzyglowy,zawsze to przez pol roku o te 10 zl za miesiac mniej.No i ja dostalam jeszcze tel za 1zl i bilety do aquaparku

 #181055  autor: arturro67
 07 maja 2007, 22:41
umowa konczy mi sie na koniec miesiaca juz zlozylem wypowiedzenie ale moge je wycofac ............lub podpisac nowa jak radzisz ? mam tez propozycje obnizenia abonamentu o 50% sam juz niewiem co dzialac

 #181078  autor: dechomenon
 07 maja 2007, 23:53
jak masz dobry telefon to weź propozycje obniżenia abo...bo za rok znów będziesz mógł coś zrobic na swoim koncie! a ta nowa taryfa nie jest aż taka licha...są pakiety danych w końcu, darmowy numer...warto bedzie ludziom znajomym, swatać się w grupy i mieć np. w plusie bo będzie taniej! to nie jest coś zupełnie nowego...zmiany kosmetyczne...dla jednych dobre dla drugich złe...nigdy nie da sie dogodzić wszystkim. Darmowy numer był potrzebny w abonamencie teraz przez to na pewno lepiej będzie się sprzedawał...

 #181082  autor: Kaczy
 08 maja 2007, 00:12
dechomenon pisze:Darmowy numer był potrzebny w abonamencie teraz przez to na pewno lepiej będzie się sprzedawał...
To na pewno. Wiele osób o takie rozwiązanie się pyta.
dechomenon pisze:są pakiety danych w końcu
To jest plus. Jednak jak ktoś chce korzystać z neta bez pakietów to cena za kB wychodzi okrutna. Przez tą wymienność 1 min = 60 kB w abo za 25 zł mamy do wykorzystania 1800 kB (~1,7 MB) za 25 zł. Porażająca jest cena za 1 MB.

...::: Made for loneliness :::...

 #181089  autor: dt
 08 maja 2007, 00:27
dechomenon pisze:są pakiety danych w końcu
To jest plus. Jednak jak ktoś chce korzystać z neta bez pakietów to cena za kB wychodzi okrutna. Przez tą wymienność 1 min = 60 kB w abo za 25 zł mamy do wykorzystania 1800 kB (~1,7 MB) za 25 zł. Porażająca jest cena za 1 MB.[/quote] Przeciez jak ktos powaznie mysli o necie/wap to bierze pakiet. To jest dla niedzielnych wapowiczow w stylu dwa drzonki trzy tapety w miesiacu. Zobacz ze do tej pory doplacali 12gr za 10kb a teraz 10kb po 10gr zejdzie z abo, wiec zmiana na + . Ja czekam na regulamin dodawania "Nowych Godzin" do tych taryf dla starych abonentow oraz Wybranego numeru.

[ Dodano: 2007-05-08, 00:28 ]
ups cos mi nie wyszlo. Tak mialo byc :
Kaczy pisze:To jest plus. Jednak jak ktoś chce korzystać z neta bez pakietów to cena za kB wychodzi okrutna.

 #181115  autor: dechomenon
 08 maja 2007, 09:07
ale wiesz to też jest dobre dla takich leszczyków co się przypadkowo łącza z netem jak np. w samsungach klawisz "ok" ile razy ktoś przychodzi z fakturą i nie rozumie co to znaczy wap i ileś tam kasy! bo się przypadkowo polączył...i chce żeby mu wyłączyć neta! wiadomo, że jak ktoś chce korzystać z neta to kupuje pakiet ja sam bym wziął ten 50MB to dużo jak na przeglądanie stron w necie!

 #181135  autor: skibi_olawa
 08 maja 2007, 10:09
a mi się nowa oferta Plusa podoba. Wystarczy mi darmowe 960 minut przez 24 miesiące gratis do swojaków. No i darmowy numer za dychę. Nie wiem, czemu narzekacie. Aż tak często dzwonicie na stacjonarne?

Panasonic GD30 --> Siemens c35i --> Nokia 3310 --> Motorola t722i --> Nokia 7650 --> Sony Ericsson t610 --> Nokia 3510i --> Siemens c65 --> Siemens cxt70 --> Nokia 6020 --> Nokia 3510i --> Nokia 6280 --> (SE k750i --> Nokia N73 ME)

 #181170  autor: arturro67
 08 maja 2007, 12:51
to wreszcie jak to jest ? strace stacjonarne czy pozostawia mi stary pakiet tzn.plus i stacjonarne ?

 #181382  autor: dechomenon
 08 maja 2007, 20:27
no jeśli masz umowe na taryfy godziny i nic nie zrobisz z tym to CI stacjonarne zostaną ....jak przejdziesz na kubali to po stacjonarnych!

 #181428  autor: arturro67
 08 maja 2007, 21:39
chce a mam taka mozliwosc dokonac kontynuacji umowy i obnizyc abo o 50% a stary pakiet dodatkowych minut zostawic................

 #181434  autor: gm
 08 maja 2007, 21:46
Ja mam G55 i włączone 3 pakiety. W ramach Swojaków mam wybrane dwa numery w sieci i jeden stacjonarny na który wykonuje miesięcznie ok. 3-4 godziny. W ramach pakiet DWiW mam 4,5 godziny z czego 2-3 idzie do stacjonarnych. Podobają mi się pakiety na net u KUBALI, ale tracę stacjonarne. Bardziej opłaca mi się płacić za Swojaki 2 pln za sztukę.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #181833  autor: chriss
 10 maja 2007, 08:37
sorry za pewnie dosc trywialne pytanie, ale jak teraz wyglada sprawa swojakow dokladnie ,bo nie moge tego na stronie plusa znalezc.

definiuje sobie jakis numer jako swojaka, generalnie mam do niego po 30gr/min polaczenia.
moze byc stacjonarny lub w plusie.
a ile sie za to placi ? bo na stronie widze jakby mial byc za darmo pierwszy taki numer ? cos mi to nie bardzo pasuje.

 #181844  autor: dechomenon
 10 maja 2007, 09:21
za tą zniżke płacisz 5zl i wtedy masz po 30gr do plusa i na stacjonarne(bez podwania konkrentych numerów) a jeśli byś chciał właczyć pakiet 5 numerów w plusie to wtedy do nich odpowiedni otrzymujesz np. w 25zł abo masz 120min do tych swojaków..i za zdefiniowanie swojaka nic nie płacisz, i tak samo nie placisz co miesiąc za danego swojaka

 #181850  autor: chriss
 10 maja 2007, 10:33
ok rozumiem.definiuje sobie swojaki za darmo i nie place za to miesiecznie,ale nic to jakby nie daje.dopiero place 5 zl/miesiecznie i wtedy mam polaczenia z nimi np.za 20gr w abo55.
a swojakow max 5 mozna zdefiniowac ?

bardzo spoko takie oferty obnizajace koszty.to akurat dla mamy :),ja mam ere i tam chyba nie ma takich dodatkowych ofert ( co najwyzej za 30 zlotych dodatkowy komfort moge dobrac np.z 40minutami-a to juz troche nieoplacalne sie wydaje :)

pozdro

 #182196  autor: dechomenon
 11 maja 2007, 13:27
bo masz 2 opcje mozesz wybrać 5 numerów w plusie gratis przez 12 miesięcy i do nich co miesiąc bedziesz miał 480min(potem taki pakiet kosztuje 10zł) ale jeszcze do tego mozesz uruchomić tańsze połączenia w plusie i na stacjonarne opłata na miesiąc 5zł i za 1numer 1zł !

 #182197  autor: D@rio
 11 maja 2007, 13:29
Dlaczego tak właściwie te taryfy mają taką dziwną nazwę?

Obrazek