DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #999860  autor: adacomp
 20 cze 2018, 23:30
Pawelek0787 pisze:Dostał ktoś z Was 1 GB za gol wczorajszy? :) bo ja nie
Przyznało mi tylko na jeden numer Frii no-limit+10GB na 30dni za 25zł.
Na drugi Frii no-limit za 1zł dziennie nie przyznało.

Na oba 2 dni temu wysłałem GOL i oba dostały zwrotnego smsa że zostały głoszone do promocji.

http://www.t-mobile.pl/pl/gigazagol
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 016817.pdf

Bonus przydzielany jest po każdym meczu, pod warunkiem, że Użytkownik aktywuje Ofertę nie później niż w dniu meczu, za który przydzielany jest ten Bonus.
Aktywacja Oferty i przydzielenie Bonusu nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu spełnienia warunków wskazanych w niniejszej Ofercie i zostanie potwierdzone SMS-em. W przypadku w roamingu, czas ten może zostać wydłużonydo14dni.
 #1000406  autor: biala1991
 24 cze 2018, 12:16
Ja nie dostałam jeszcze pakietu urodzinowego a minął już ponad tydzień (nr abo). W przypadku karty użytkownik przynajmniej nic nie traci, bo termin ważności biegnie od daty przyznania. Na numerze abo pakiet ważny jest do końca cyklu rozliczeniowego, czyli każdy dzień opóźnienia skutkuje skróceniem czasu na wykorzystanie. Dlaczego w Orange promocje śmigają i bonusy wskakują od razu po wysłaniu smsa a TM niby daje prezenty ale w efekcie trzeba się o nie dopraszać? Chociaż z okazji tego 20lecia mogliby się postarać :)
 #1000408  autor: adacomp
 24 cze 2018, 12:24
U mnie nadal to samo.

Jeden numer Frii ma bonusa a inny nadal nie ma.

Zobaczymy co będzie dziś po meczu o ile "orły" strzelą chociaż 1 bramkę ;)