DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 31 z 36
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36
 #993502  autor: habish
 15 maja 2018, 10:12
Wyślij e-mail na adres bok@plus.pl i zapytaj o dokładną datę przeniesienia numeru, w wiadomości podaj swoje imię, nazwisko oraz PESEL.

Numery tymczasowe które posiadasz powinny już działać, sprawdzaj to co jakiś czas.
 #993751  autor: Kija86
 16 maja 2018, 13:06
Data przeniesienia numerów została wyznaczona na 5 lipca. Okres rozliczeniowy na numerach tymczasowych mam do 20 każdego miesiąca. Czyli dziś mogę na nich włączyć usługę WAKACJE i wtedy nie płacę abonamentu od 21.05 do 20.06, dobrze rozumiem?
 #997342  autor: HotMcChicken
 05 cze 2018, 08:56
Cześć,
dziś w nocy miałem płynne przejście z T-Mobile do Plusha :)
Lecz mam pewien, problem, bo nie trafiłem z "wakacjami" i z tego co widzę na koncie są one aktywne do 16.06.2018 , czy da się je jakoś przerwać by mieć normalną taryfę ?
 #999518  autor: bodalski
 18 cze 2018, 20:52
Cześć,

Szybkie pytanie. Kiedy złożyć dyspozycję przeniesienia numerów do Plusha?
Jedna umowa kończy mi się 19 sierpnia, druga 19 września.
Miesiąc wcześniej będzie ok? Tj. 19 lipca i na drugi nr 19 sierpnia?
 #999538  autor: Mar9999
 18 cze 2018, 22:27
Wcześniej, bo zazwyczaj jest minimum miesiąc przed końcem umowy ale to nie znaczy, że z końcem okresu rozliczeniowego, a dotychczasowy operator ustali termin na ostatni dzień okresu rozliczeniowego lub dostosuje się do twojego terminu, ale może naliczyć jakieś kary.
 #999543  autor: dawidb3
 18 cze 2018, 23:08
Mam pytanie odnośnie przeniesienia numeru z play. Osoba A posiada jeden numer w play, osoba B posiada także jeden numer w play. Chcemy aby jeden jak i drugi numer przeszedł na "własność" osoby A. Jak tego dokonać? Oczywiście przejście do plusa
 #1000224  autor: aster
 23 cze 2018, 12:24
Jak najlepiej przesiedlić dwie osoby z abonamentów w innych firmach (T-M & Orange) na 'Duet w Plusz ABO' tak aby od początku zaskoczyła im oferta 40zł/mies. za oba numery?

Czy najłatwiej byłoby:
1) zrobić cesję w dotychczasowej firmie aby oba numery były na jedną osobę
2) przenieść numery od obu operatorów do Plusz na kartę
3) przejść już wewnętrznie z Plusz na kartę do oferty ABO

Czy cesję zrobić w salonie Plusa po przeniesieniu do Plusz na kartę i wtedy od razu poprosić o przeniesienie na ABO?
 #1000821  autor: zito
 26 cze 2018, 23:43
Cześć - takie pytania mnie trawią w kontekście Plush ABO:

czy w tej ofercie działają i ew. czy są dodatkowo taryfikowane połączenia konferencyjne i przeniesienie połączenia (poza polkomtela) ? Podobno w +'sie w ofertach karcianych przeniesienie jest taryfikowane extra..???!? brr

Podczas przeniesienia numeru, +'s wlepia swoim (przyszłym) abonentom numery tymczasowe - jaka oferta jest na nich odpalona i w jakim okresie jest aktywna ? Nie warto więc za wcześnie wyskakiwać z podpisaniem papierów z misiem bo się zostanie uhonorowanym dodatkowym abo (w sensie: dotychczasowy op + plush) ? A czy można wysłać na wakacje (80666) te tymczasowe numery?

Dzięki za czas.
 #1000828  autor: adr93
 27 cze 2018, 01:53
dawidb3 pisze:
Czy w tym abo działa WiFi calling?
Usługa wifi calling działa w Plush ABO na zasadzie "testu". (No ale działa!)
zito pisze:czy w tej ofercie działają i ew. czy są dodatkowo taryfikowane połączenia konferencyjne .
Korzystam z połączeń konferencyjnych i nic mi nie dolicza do rachunku. :wink:
 #1000867  autor: zito
 27 cze 2018, 10:44
Połączenia konferencyjne są free of charge - OK supeł!
Ale qrcze widzę w cenniku w usługach dodatkowych pozycję ,,przekazywanie połączeń" ?!? - eee to w polkomtelu płaci się za przekierowania mając nawet bezlimit na połączenia głosowe ????
Możecie to potwierdzić.

Mamy w firmie taki profil w Taskerze, który automatycznie gdy jesteśmy w pracy przekazuje przychodzące na komórki na nasze DECT'y żeby nie łazić z dwoma telefonami... ale widzę że w Plushu to nie przejdzie....
 #1000877  autor: zito
 27 cze 2018, 11:10
qrcze szkoda! dzięki za info!

to jeszcze jedna wątpliwość:
przy przeniesieniu numeru +'s wlepia nam obligatoryjnie numer tymczasowy do momentu zakończenia procesu przeniesienia i odpalenia docelowego numeru w sieci - OK - ale żeby nie ponosić kosztów 2'ch abonamentów można ten tymczasowy numer wysłać na wakacje (80666) ?
  • Strona 31 z 36
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36