DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #999455  autor: witeczeks
 18 cze 2018, 11:41
Cześć,
Folx mnie nie miło zaskoczył, bo przebywając na terenie Rosji - Kiliningrad (16.06.2018) nie byłem w stanie wykonać (zainicjować) żadnego połączenia głosowego! Co ciekawe telefon logował się do ich sieci, internet działał, nawet udało się odebrać rozmowę z Polski, ale zainicjować rozmowę do Polski mi się nie udało! Próbowałem na różne sposoby z prefix'em +48, 048, 0048 i za każdym razem brak połączenia... :(
Dobrze że miałem kartę innego operatora w 2-gim slocie SIM :-)
Czy może ktoś też był z Folx'em na terenie FR i może potwierdzić lub zaprzeczyć o problemach z inicjacją połączeń do Polski :?:
z góry dzięki
 #999509  autor: adacomp
 18 cze 2018, 19:58
Johnny pisze:Problemy skończą się pewnie 15.07 po mundialu. :)
Inne normalnie sieci jakoś działają.
A sprawa dotyczy Królewca gdzie nie ma mundialu.
 #999603  autor: Nikita_Bennet
 19 cze 2018, 12:29
adacomp pisze:
Johnny pisze:Problemy skończą się pewnie 15.07 po mundialu. :)
Inne normalnie sieci jakoś działają.
A sprawa dotyczy Królewca gdzie nie ma mundialu.
nie ma??
To skąd te 4 mecze w Kaliningradzie w szczególności Belgia-Anglia (chyba ostatni) no i tłumy na niektórych przejściach.
 #999639  autor: adacomp
 19 cze 2018, 16:45
Sorry myśłałem że mecze są tylko w kontynentalnej Rosji a nie w enklawie gdzie jest Królewiec.

Problemem jest "pseudosieć" Folx i słabe porozumienia z partnerami w Rosji.

Ale co za problem jak na każdej stacji czy kiosku za 2$ kupujesz starter sieci RU ma masz do bólu rozmów,SMS/MMS i neta w LTE+.