DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #999421  autor: Gniewu
 17 cze 2018, 21:11
Dzień dobry
Potrzebuję następcy S6E+, który już nie domaga (bateria + psujące się gniazdo zasilania).

Zależy mi na tym żeby telefon działał przynajmniej tak dobrze jak poprzednik. Nie widzę powodu żeby wydawać więcej niż około 1000 zł w sklepie.

Wymagania:
Pełna płynność przy multimediach - chrome, youtube, nawigacja google, messenger/fb, linkedin, portale w stylu CDA. Zero gier.
Jak najlepsza bateria i miło widziany quickcharge
Gniazdo na karty pamięci.
Dość duży ekran o jak najlepszej jakości. Jak najmniejsza ramka.
Aparat - nie musi być najlepszy, ale przyda się przyzwoity - nie umiem ocenić w porównaniu do S6e+. Bardziej zależy mi na filmach niż na zdjęciach.


Rozważam: Xiaomi Redmi Note 5, Redmi 5 Plus (czy 3 GB RAM to za mało ?), Motorola G6 Play (również 3 GB - jest w świetnej cenie). Liczę na Wasze porady, bo jestem zielony obecnie. P20 Lite jest dla mnie świetny ale szkoda mi tyle wydawać to samo G6 i P10.
 #999424  autor: Eragon
 17 cze 2018, 21:42
Albo XRN5 albo ta Motka. Przy Motce nie wierz w aktualizacje. Przy Xiaomi nie wiadomo jak z aktualizacją Androida, no ale Miui będzie ciągle aktualizowane.
Ale chwilka... bo aparaty obydwa będą gorsze niż przy S6. W Xiaomi nieco bardziej, w Motce nieco mniej... Musisz się pogodzić z tym.

Ewentualnie - rozważ wymianę baterii w swoim telefonie + wymianę gniazda. Może cenowo nie wyjdzie to tak źle..

:smt006
 #999554  autor: antonio7
 19 cze 2018, 00:28
Gniewu pisze:Dzień dobry
Potrzebuję następcy S6E+, który już nie domaga (bateria + psujące się gniazdo zasilania).

Zależy mi na tym żeby telefon działał przynajmniej tak dobrze jak poprzednik. Nie widzę powodu żeby wydawać więcej niż około 1000 zł w sklepie.

Wymagania:
Pełna płynność przy multimediach - chrome, youtube, nawigacja google, messenger/fb, linkedin, portale w stylu CDA. Zero gier.
Jak najlepsza bateria i miło widziany quickcharge
Gniazdo na karty pamięci.
Dość duży ekran o jak najlepszej jakości. Jak najmniejsza ramka.
Aparat - nie musi być najlepszy, ale przyda się przyzwoity - nie umiem ocenić w porównaniu do S6e+. Bardziej zależy mi na filmach niż na zdjęciach.


Rozważam: Xiaomi Redmi Note 5, Redmi 5 Plus (czy 3 GB RAM to za mało ?), Motorola G6 Play (również 3 GB - jest w świetnej cenie). Liczę na Wasze porady, bo jestem zielony obecnie. P20 Lite jest dla mnie świetny ale szkoda mi tyle wydawać to samo G6 i P10.
Pomęczyłbym bym się jeszcze z tym edgem zamiast wydawać dosyć sporą kasę na urządzenie, za które nie dość, że trzeba zapłacić to w dodatku gwarantuje podobną wydajność o ile nie gorszą niż używany przez Ciebie samsung. Poczekaj do końca roku to wyłapiesz coś na promkach przedświątecznych.

Zmiana na Xiaomi, Motki, Honory jest zupełnie nieopłacalna.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?