DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #999300  autor: _
 16 cze 2018, 23:47
Mam/miałem nr w nju, ale teraz co się wydarzyło... karta nie loguje się do sieci, a logowanie do konta nju wyświetla komunikat "niestety Twój kontrakt nie jest aktywny". Ktoś podpowie o co chodzi ? Nr przepadł ?
 #999306  autor: Ryszard Lubicz
 17 cze 2018, 07:55
Mam chyba podobny problem. Miałem w portfelu 2 zapasowe karty - Nju i Virgin. Teraz by się przydały bo przyjezdza bratanek z zagranicy i by miał net.
Po włożeniu do tel. Karty nie łączą się z siecią. Wiem ,że miały rwk ale być może już minął. Czy wizyta w salonie coś pomoże?

Grażynko wybacz...
 #999321  autor: Ryszard Lubicz
 17 cze 2018, 11:52
Wiec nie wiem co jest. Chyba za dlugo nie używałem. Po włożeniu karty do tel. Nie widzi jej. Przy ikonce zasięgu jest x.
Ciekawe czy da radę reanimować ten numer.

Grażynko wybacz...
 #999327  autor: kaspeed
 17 cze 2018, 12:03
DO 1-2mies chyba jest karencja i moze sie udac

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #999334  autor: _
 17 cze 2018, 12:11
No widzicie, miało być konto ważne po wieki. Karta od czasu do czasu była uruchamiania (bo miał przyjść SMS z zapytaniem o przedłużenie), ale żadnego takiego SMS-a nie dostałem.
 #999338  autor: Karlos20
 17 cze 2018, 12:21
_ pisze:No widzicie, miało być konto ważne po wieki. Karta od czasu do czasu była uruchamiania (bo miał przyjść SMS z zapytaniem o przedłużenie), ale żadnego takiego SMS-a nie dostałem.
Bo przychodzące niedostarczone przez adresata SMSy (z powodu długiego wylogowania z zasięgu sieci) są usuwane z centrum SMS po 7 dniach, dlatego tych wiadomości nie było. Dlatego karta została dezaktywowana. Polecam kontakt z nju, ale wątpię, żeby coś z tym zrobili. Numery telefonów szybko wracają do puli operatora i są zajmowane przez kogoś innego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #999343  autor: Karlos20
 17 cze 2018, 12:29
Ryszard Lubicz pisze:A w punkcie Orange mnie obsłużą czy trzeba telefonicznie?
Telefonicznie. Salony Orange tylko rejestrują numery na kartę w nju.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #999345  autor: Remington
 17 cze 2018, 12:30
@Karlos,
7 dni to maks., wysyłając nadawca może określić krótszy czas ważności SMS-a (z poziomu telefonu kiedyś to był standard, dziś to chyba już żaden tego nie oferuje, ale wysylając przez API dalej powinno się dać). Czy SMSC Orange nie miało krótszego od 7 dni maksymalnego czasu ważności?