DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 650 z 692
  • 1
  • 648
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 692
 #998115  autor: Burito
 09 cze 2018, 12:32
Zostaję z tym drugim numerem w ofercie FORMUŁA SOLO M, promocja RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II.
Najlepsze, bo kilka dni temu zrobiłem poprzez Play24 zgłoszenie odnośnie aneksowania oferty FORMUŁA SOLO M, promocja RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II na ofertę SOLO STAN NIELIMITOWANY, promocja RePlay SOLO z rabatem na abonament I +, konsultant jak zwykle "przypalił" głupa, że tych ofert (na czas nieokreślony) nie ma i zostały wycofane :) To ja mu mówię, kiedy bo dokładnie trzy dni temu dostałem taką ofertę na drugim numerze. Podałem mu ten numer i powiedziałem niech Pan sobie sprawdzi i więcej bajek nie opowiada, że ta oferta została wycofana......
I chyba nie wiedział co dalej powiedzieć.... trochę mu pojechałem ;)
 #998176  autor: Burito
 09 cze 2018, 19:32
@pakierhakierxd tak napewno jest.

Teraz mam kolejną sprawę :) Mianowicie mam jeszcze jeden numer w Play w ofercie na kartę. Aktywowałem na nim taryfę FORMUŁA SOLO na Kartę za 25 zł miesięcznie ale syn nie jest z niej zadowolony.
Jest tam tylko 10 GB internetu, dalej lejek ale o prędkości max 32 kB/s, więc internetu nie ma :(. Do tego MMS-y płatne za 0,19 gr.

Chciałbym mieć na nim ofertę taką bez limitu za wszystko, internet 10 GB później lejek 1 Mb/s. Normalna cena 50 zł, macie pomysł jakby można było zejść z ceny?
 #998191  autor: pakierhakierxd
 09 cze 2018, 21:16
To chyba ciężko będzie :(
Może dla syna na Folxa przejdz
29,99 -no limit rozmowy sms mms 20 gb neta.

no limit 1 mb mógłbyś mieć jakbyś miał 2 numery w prepaid oba po 25-

Pozdrawiam :)
 #998219  autor: pakierhakierxd
 10 cze 2018, 10:34
Nie jak 2 numery połączysz w ofercie solo na Kartę to wtedy dostaniesz 15 gb neta a po tym lejek 1mb

https://www.play.pl/kampanie/rodzina-w-play-na-karte/

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

W abo duet to chyba tam 40zl za nr jak pamiętam

Pozdrawiam :)
 #998869  autor: Karlos20
 13 cze 2018, 20:59
Siarczek: Polecam odpiąć się od grupy Duet, bo w ofertach na kilka kart wiele nie zdziałasz. Przy SOLO na 1nr za 25 zł/mies. dostaniesz no limity z 10 GB (+ lejek 1 mega), a podobna cena jest w przeliczeniu na 1 kartę SIM w prepaidzie, który odrzucasz (lejek po 15 GB osobno na kartę i brak MMSów).
Więc wniosek jest jeden, wnioskuj o 2x po 25 zł abo w opcji SOLO. Polecam formularz kontaktowy na stronie Play lub zadzwoń pod darmowy numer 730 300 300 (opcja 5, potem 1).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #998979  autor: YaPaE
 14 cze 2018, 17:06
Witam
Nie wchodziłem tutaj prawie 2 lata od ką podpisałem umowe. a teraz wiadomo, kończy mi się w wrześniu wiec 3msc wczesniej moge przedłużyć.
Jeszcze nie byłem w playu i nie wypowiadałem umowy ale jutro się wybiore.
CO na tą chwile mogę najlepszego uzyskać przy przedłużeniu?
Mam też drugi numer w red Bulu w którym też mi się konczy umowa i chętnie połącze rachunki.

obecnie mam samsung A5 2017 i chce mieć coś lepszego odnośnie bateri i aparatu a przede wszystkim stabilizacje obrazu.
Czekam na propozycje :) w razie czego prosze o kontakt konsultanta 602 866 792
 #999071  autor: Karlos20
 15 cze 2018, 09:56
YaPaE: wątpię, żeby się z Tobą w tym miejscu skontaktowali konsultanci, sam musisz do nich zadzwonić - i to za darmo. 730 300 300 (OPCJE 5 / 1).
YaPaE pisze:Mam też drugi numer w red Bulu w którym też mi się konczy umowa i chętnie połącze rachunki.
Możesz otrzymać jeden rachunek na dwa numery telefonu, u konsultanta możesz dokonać tzw. konsolidacji konta, żeby mieć jeden okres rozliczeniowy dla dwóch numerów abo. Niestety, RBM to odrębny segment ofertowy i nie możesz zmigrować do taryf abo czystego Playa bez przejścia na kartę w RBM.
Sytuacja u Ciebie będzie wyglądać tak:
> RBM - polecam bez telefonu przedłużyć umowę, gdzie za 29 zł masz pełny no limit + 10 GB neta, w umowie na czas nieokreślony. Niewykorzystane GB będą przechodzić na kolejny miesiąc jako promocyjne GB do zużycia tylko w Polsce. RBMa przedłużysz na dedykowanej infolinie 790 666 666.
> W przypadku taryfy abo w Play, również polecam przedłużyć umowę w opcji TYLKO SIM bez telefonu - kosztowo wyjdziesz korzystniej, bo otrzymasz no-limit + 10 GB z lejkiem 1 mbps za 25 zł/mies.
YaPaE pisze:obecnie mam samsung A5 2017 i chce mieć coś lepszego odnośnie bateri i aparatu a przede wszystkim stabilizacje obrazu.
Zadaj pytanie w dedykowanym temacie "Jaki wybrać telefon", koledzy pomogą. Podpowiem, że dobrą opcją byłby Galaxy A6+, ewentualnie coś z Huawei, np. P20 Lite, Mate 10 Lite lub Honor. Telefon sobie dobierz na raty 0% - na wakacje roi się od promocji ratalnych, typu 30x0 w tym 2 raty gratis, czy 0% na Allegro. Nie polecam przedłużać umowy z telefonem u operatora - za duże dopłaty. Kiedyś popełniłem ten błąd i płaciłem aż 110 zł/mies. w Play, żeby po 2 latach zejść do 50 zł, a teraz 20 i 25 zł miesięcznie za praktycznie to samo, czyli no limit minut/sms/mms + net.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #999136  autor: iphoneski
 15 cze 2018, 16:52
Właśnie jestem po przedłużeniu. Pierwsza pani zaproponowała 50 zł za wszystko czyli to co jest w standardzie. Oczywiście została lekko wyśmiana ale przełączyła gdzieś tam indziej. Dostałem za 30 zł wszystko No limit na 18 miesięcy, czyli to co tu ludzie na forum pisali. Chętnie się zgodziłem, dla 5 zł w miesiącu nie będę czasu tracił żeby się wykłócać.
Zdenerwowało mnie tylko to, że na drugie połączenie czekałem ponad 20 minut, gdyby nie to, że odebrałem na Macu i w czasie oczekiwania mogłem sobie kontynuować pracę pewnie bym tyle nie czekał i rozłączył.
 #999214  autor: Burito
 16 cze 2018, 09:21
@iphoneski myślę, że ofertę za 25 zł na 18 miesięcy dostałbyś bez "wykłócania", poprostu mówisz kulturalnie, że wiesz o takiej ofercie i jak się dla Ciebie znajdzie to niech zadzwonią. W ostatnim miesiącu dostałbyś taką ofertę na czas nieokreślony. Składasz wypowiedzenie i czekasz, mnie dali na 2 tygodnie przed końcem umowy.
 #999223  autor: michalsuchy
 16 cze 2018, 12:07
iphoneski pisze:... Oczywiście została lekko wyśmiana ale przełączyła gdzieś tam indziej. Dostałem za 30 zł wszystko No limit na 18 miesięcy, czyli to co tu ludzie na forum pisali. Chętnie się zgodziłem, dla 5 zł w miesiącu nie będę czasu tracił żeby się wykłócać.
.
Również przeszedłem tą drogę pod numerem 730300300 i potwierdzam że oferta jest mniej atrakcyjna niż w przypadku gdy to konsultant dzwoni do nas .
 #999278  autor: iphoneski
 16 cze 2018, 20:31
@Burito Ale szczerze za 5 zł miesięcznie nie chce mi się wypowiedzeń pisać, odbierać dziesiątek telefonów od konsultantów i marnować na nich czas. Za dużo zachodu o nic. W skali 18 miesięcy jest to 90 zł, wczoraj tyle w mieście na starówce poszło. Jak ktoś musi się liczyć z wydatkami, ma dzieciaki itd to wiadomo, każdy grosz potrzebny i lepiej dzieciakom coś za to kupić niż rachunek zapłacić ale ja, póki co nie mam takich dylematów.
 #999298  autor: Burito
 16 cze 2018, 23:12
Spoko twoja kasa :) Ja mam dzieci :) A wypowiedzenie to ty nie piszesz tylko idziesz do salonu Play i ci oni tam drukują odpowiedni formularz, który podpisujesz...
 #999303  autor: iphoneski
 17 cze 2018, 00:00
Spoko, oby zdrowo rosły. Tak jak pisałem wcześniej jestem zbyt zajęty żeby z tymi konsultantami gadać, słuchać, że takiej oferty nie ma itd. Kilka razy dzwonili żebym w ogóle znalazł czas, nawet gdybym z kompa nie odebrał to pewnie tej umowy za 30 zł bym nie miał bo 20 minut z telefonem przy uchu bym nie czekał na pewno.
 #999389  autor: Burito
 17 cze 2018, 15:48
@iphoneski dzięki :) Umowę za 25 zł na 18 miesięcy miałem bez wysiłku i nawet przed złożeniem wypowiedzenia. Nie zgodziłem się, poszedłem do APS Play, gdzie złożyłem wypowiedzenie. Faktycznie aby uzyskać umowę na czas nieokreślony za 25 zł miesięcznie trzeba trochę czasu poświęcić. Mnie dali na 2 tygodnie do końca obecnej umowy.
 #1000078  autor: szpenton
 22 cze 2018, 10:31
A co można teraz wywalczyć przy przedłużeniu w umowie z telefonem?
Jaka jest max zniżka na abo i rabat na tel od cen cennikowych?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2018, 18:43 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Scalono dwa posty.
  • Strona 650 z 692
  • 1
  • 648
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 692
  • 1
  • 648
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 692