DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #998694  autor: majkolaj
 12 cze 2018, 20:31
Witam, poszukuję telefonu:
- wymagania odnośnie telefonu: Płynne działanie, chciałbym mieć go na 2/3 lata w miarę płynnego działania, na telefonie uzywam głównie facebooka,snapchata,instagrama, bardzo dużo słucham muzyki więc fajnie by było jakby grał spoko głównie na słuchawkach
- preferencje odnośnie marki obojętne
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora? nowy, obojętnie jaki sklep
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora maks 1000zł, ale będę się cieszył z każdej zaoszczędzonej złotówki ;)
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora: Myślę głównie o xiaomi mi a1, note 5 i honor 9 lite, lecz jestem otwarty na inne propozycje.
W note 5 przeszkadza mi ten wielki 6 calowy ekran, do tej pory mój największy telefon(x comptact) miał, bodajże 4,6 cala :smt005 ale głównie zależy mi na płynności, więc jestem otwarty na wszystkie rozwiązania ;)
 #998710  autor: vonski
 12 cze 2018, 21:31
Honor 8 ?

Tapatalk @ Google Pixel
 #998715  autor: FKS_91
 12 cze 2018, 21:45
Również uważam, że Honor 8 będzie dla Ciebie jednym z leszych wyborów. Posiada 5.2 calowy ekran, jak na tę cenę dobry aparat z na prawdę dobrą wydajnością.
 #998732  autor: majkolaj
 12 cze 2018, 23:14
Ale Honor 8 już trochę droższy, bo trzeba ponad tysiaka wywalić, a ja jednak wolę coś tańszego. Z tamtych opcji żaden telefon nie spełnia moich wymagań?
 #998733  autor: vonski
 12 cze 2018, 23:18
Na allegro spokojnie kupisz poniżej tysiąca. Warto.

Tapatalk @ Google Pixel
 #998798  autor: majkolaj
 13 cze 2018, 13:08
Czyli uważasz, że honor 8 jest lepszy od pozostałych które podalem? Mimo, że już ma dwa lata wytrzyma jeszcze 2/3 płynnego użytkowania?
 #998846  autor: vonski
 13 cze 2018, 18:15
Jest lepszy. Może poza baterią w porównaniu do Note.

Tapatalk @ Google Pixel
 #998849  autor: FKS_91
 13 cze 2018, 18:22
Myślę że spokojnie powinieneś znaleźć poniżej 1k. Swego czasu w bestcenie był leciutko poniżej 1k, a w sferisie leciutko powyżej .
 #998853  autor: Lawrence72
 13 cze 2018, 19:27
Pewnie któryś jeszcze spełni ale Honor 8 jest zdecydowanie optymalnym wyborem w tej cenie. Ostatecznie zostaje A1 - ma czysty system wiec pod względem wydajności wypadnie bardzo dobrze.
Jednak pod względem aparatu będzie już znacznie gorzej. Honor 8 ma dokładnie ten sam aparat co w droższej P9, wykonanie i sama wydajność też na plus.