DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #998413  autor: Major88
 11 cze 2018, 12:23
Witam tak jak w temacie obecnie siedzę w orange i za każde doładowanie otrzymywałem bonus internetu do wykorzystania, który był ważny rok wraz z kontem ważnym rok. Jednakże od tego roku Orange już nie przedłuża tej opcji i internet który otrzymałem wygasa i nie da się tego już przedłużyć. Pytanie czy tak samo jest już w innych sieciach czy jak to wygląda? gdzie ewentualnie warto się przenieść
 #998451  autor: Robin560
 11 cze 2018, 15:28
w play jest starter z netem na rok. u innych nie wiem. co do przeniesienia do najlepiej przenieść poza orange i wrócić do taryfy free i dostaniesz 2gb na rok które połączy się z netem po doładowaniu.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #998465  autor: adacomp
 11 cze 2018, 17:15
Najlepiej się przenosić między Fakt i Orange.

W Fakt odebrać BzP 500zł+50GB na 150dni i po wykorzystaniu przejść do OFNK.

W OFNK masz RWK i 2GB też ważne rok.Po doładowaniu Bonus się połączy z tym 2G i ważność także będzie na rok.
 #998736  autor: Archi334
 12 cze 2018, 23:48
Major88 pisze:Witam tak jak w temacie obecnie siedzę w orange i za każde doładowanie otrzymywałem bonus internetu do wykorzystania, który był ważny rok wraz z kontem ważnym rok. Jednakże od tego roku Orange już nie przedłuża tej opcji i internet który otrzymałem wygasa i nie da się tego już przedłużyć. Pytanie czy tak samo jest już w innych sieciach czy jak to wygląda? gdzie ewentualnie warto się przenieść
W Orange free na kartę i tak dostajemy najwięcej internetu z ofert na karte. Przy ofercie cyklicznej internet przedłuża się o miesiąc wytyczy mieć środki na koncie 25zl.
I
 #998779  autor: Major88
 13 cze 2018, 11:17
Dzięki muszę się w takim razie bardziej w to zagłębić natomiast jeżeli chodzi o Orangee Free to rozumiem, że działa to tak że co miesiąc muszę doładowywać 25 zł ? a internet i tak przepada po miesiącu jeżeli go nie wykorzystam. Właśnie problem jest w tym, że ja mało doładowuje bo zwyczajnie nie potrzebuje natomiast internet jest mi potrzebny i wcześniej mogłem doładowywać ile chciałem a i tak cały czas bonusy się gromadziły bo po prostu nie był usuwane.
 #998793  autor: adacomp
 13 cze 2018, 11:59
Remington pisze:Albo 50 zł co 3 miesiące (wychodzi poniżej 17 zł na miesiąc), dające 25GB.
Dla kogoś kto korzysta z OFNK tylko do neta to jest najlepsza opcja.
Sam tak będe robił chyba aby przedłużyć kumulowane GB od kilku lat gdyż konto GB ma ważność do początku lipca.
 #998826  autor: 24bis24
 13 cze 2018, 15:25
adacomp pisze:Sam tak będe robił chyba aby przedłużyć kumulowane GB
piszesz o GB
z bonusów po doładowaniu a nie o Promocyjnym pakiecie danych?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #998844  autor: adacomp
 13 cze 2018, 17:49
24bis24 pisze:
adacomp pisze:Sam tak będe robił chyba aby przedłużyć kumulowane GB
piszesz o GB
z bonusów po doładowaniu a nie o Promocyjnym pakiecie danych?
tak