DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #995703  autor: kocurek123
 27 maja 2018, 13:14
Witam, odziedziczyłem galaxy S4 9506 LTE po żonie i potrzebowałbym internet mobilny (nas kartę) do niego, korzystam raczej nie za dużo, w domu mam wifi z neta domowego, w zasadzie do sporadycznego przeglądania neta w pracy, do nawigacji, jakiś filmik itp. więc chyba 5GB by starczyło z tego co patrzyłem to PLUSH byłby dobry? ten pakiet 5GB za 5zł + RWK + 5-doładowanie gratis? żona ma też PLUSHA i ten pakiet za 25zł (wsio free - na kartę) ale ja nie będę ze swojego dzwonił więc żadne no limits na rozmowy nie jest mi potrzebne, PLUS wcześniej z tego co widziałem miał sporo promocji na doładowania np. 40% do doładowania gratis np. z okazji jakiś walentynek, świąt itp ale chyba od tego odeszli całkowicie, bo od dłuższego czasu nie widziałem?

pzdr.
 #996123  autor: adacomp
 29 maja 2018, 21:47
Plush + Internet Promo BS + 5GB lub
A2mobile gdzie masz RWK i no-limit neta za 9,90zł na 31 dni - działa na Plus + Aero2.

Może być też DIL w RBM - 100GB za darmo w miesiącu tylko trzeba raz doładować za 30zł kartę.
 #996466  autor: matisi
 31 maja 2018, 13:28
@kocurek123
W Plush RWK otrzymasz po włączeniu usługi i doładowaniu za min. 5 zł w ciągu 30 dni od jej włączenia. Kwota zostanie na koncie.
Aby korzystać z pakietu 5 GB musisz mieć jakiś pakiet nolimit z internetem lub opcję Internet Promo BS, w której po każdym doładowaniu otrzymujesz bonus internetowy. W linku tabela z ilością internetu:http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte
 #996601  autor: kocurek123
 31 maja 2018, 22:09
Znaczy tak chce płacić w Plush tylko na neta (5GB) max.5zł na miesiąc i do tego odpalić RWK - kody na RWK znam, ale jesli chodzi o starter i włączenie pakietów to które kody muszą odpalić aby było najkorzystniej? - będę brał starter z nowym numerem (jaki starter wybrać?)