DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #995433  autor: the4anoni
 25 maja 2018, 17:33
Witam :D
Tak jak w temacie - Którzy Polscy operatorzy MVNO posiadają VoLTE , VoWifi lub HD Voice ?
Z tego co się orientuje to a2mobile posiada jedynie VoWiFi (Wifi Calling) ,ale nie ma zarówno HD Voice jak i VoLTE.
Znacie może jakiegoś MVNO który wspiera wszystkie trzy technologie lub chociaż wspiera HD Voice ?
Byłbym wdzięczny za wszelakie informacje :)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 17:44 przez the4anoni, łącznie zmieniany 2 razy.
 #995434  autor: piotrzet
 25 maja 2018, 17:37
Chodzi ci o MVNO? Jeśli chodzi o wszystkie technologie to żaden. HDVoice Nie każdy ale też czasem zalezy od numeru.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 17:41 przez piotrzet, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #995435  autor: the4anoni
 25 maja 2018, 17:38
Tak chodzi o MVNO ,już poprawiam ,dziękuję :)

No właśnie a2mobile nie wspiera HD Voice ,iz tego co wiem Lycamobile też.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 19:45 przez f0ku5, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: proszę używać opcji edycji zamiast pisania postu pod postem ;)
 #995440  autor: the4anoni
 25 maja 2018, 17:46
No to interesują mnie te sieci:
-Mobile Vikings
-Klucz Mobile
-Virgin Mobile
-Lajt Mobile
No i zapomniałem dodać jeszcze do których operatorów mają hd voice ?
 #995658  autor: Karlos20
 26 maja 2018, 22:28
Jeśli chodzi o HD Voice w MVNO, Vikingi i Virgin na pewno mają, bo są mocno technicznie powiązani z Play. Lajt i Klucz mogą ale nie muszą mieć, bo dostają od Plusa techniczne i billingowe "ochłapy".
Proponowałbym przenieść temat do działu Technikali.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #995664  autor: the4anoni
 27 maja 2018, 07:14
@Karlos20 Rozumiem że Vikings i Virgin mają hd voice do Playa ,T mobile ,Orange i wewnątrz sieci ,dobrze myślę ?
Słyszałem że lajt mobile ma hd voice ,ale tylko wewnątrz sieci ,Plusie i Orange ,ale tego też pewny nie jestem.
 #995672  autor: maniek89
 27 maja 2018, 09:35
Virgin ma HD Voice w tych samych kierunkach, co Play, przynajmniej ja mam na numerze przenoszonym z Play, zarówno wewnątrz sieci Virgin, w połączeniach do Play, również zdarza się także HD Voice z T-Mobile, Orange i Plusem jednak nie zwróciłem uwagi, czy jest to za każdym razem, czy dotyczy konkretnych prefiksów, ale w zasadzie, jeśli wiem, że ktoś korzysta ze smartfona, czy ma inny telefon wspierający HD Voice, to już bardzo rzadko zdarzają mi się rozmowy nie w HD Voice.
 #995712  autor: the4anoni
 27 maja 2018, 14:36
maniek89 pisze:Virgin ma HD Voice w tych samych kierunkach, co Play, przynajmniej ja mam na numerze przenoszonym z Play, zarówno wewnątrz sieci Virgin, w połączeniach do Play, również zdarza się także HD Voice z T-Mobile, Orange i Plusem jednak nie zwróciłem uwagi, czy jest to za każdym razem, czy dotyczy konkretnych prefiksów, ale w zasadzie, jeśli wiem, że ktoś korzysta ze smartfona, czy ma inny telefon wspierający HD Voice, to już bardzo rzadko zdarzają mi się rozmowy nie w HD Voice.
No to w Vikings Mobile powinno być podobnie :)

Byłoby miło ,gdyby ktoś z Vikings Mobile się wypowiedział.