DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 647 z 692
  • 1
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 649
  • 692
 #994681  autor: pakierhakierxd
 21 maja 2018, 11:36
Przecież w Solo L na kartę masz smsy no limit ;) ,strasznie ciężko teraz jest dostać 18 mcy lub nieokreślony ,kiedyś dawali nawet dla nowych klientów bez problemu 12/15 mc ,teraz ciężko ... ,sam nie wiem czy będę chciał za troszkę ponad rok podpisywać bez telefonu na 2 lata ,zastanowię się nad prepaidem.

Pozdrawiam :)
 #994682  autor: Burito
 21 maja 2018, 11:43
SMS-y są bez limitu, za to nie ma MMS-ów. Umowę na 18 miesięcy za 25 zł (bez limitu) miałem przed złożeniem wypowiedzenia, teraz po złożeniu została się tylko na 24 miesiące.
 #994692  autor: iphoneski
 21 maja 2018, 12:19
Szczerze ja bym brał to na 18, teraz oferty są tak bogate i tanie, że taniej już nie będzie, dla mnie tylko lejek mógłby być po 15 gb a nie 10
@TomLee Widocznie mało używasz internetu w smartfonie, 10 gb to wcale nie jest tak dużo gdy oglądasz sport w eleven albo C+, jakiś serial na SHOWMAX, głupoty na YouTube. Nie wiem jak skype, ale godzinna rozmowa na FaceTime w dobrej jakości może pochłonąć nawet 1 gb internetu. No i do tego dochodzi streaming muzyki, aktualizowanie aplikacji itp. Dla przykładu gdy mam wyjazd na weekend potrafię zużyć ok 4 gb a są miesiące gdzie mam 3 takie wyjazdy i jeszcze w tygodniu muszę gdzieś jechać i dochodzą kolejne gb, bo przecież w podróży i zmęczony w hotelu wieczorem coś chętnie obejrzę.
 #994696  autor: Burito
 21 maja 2018, 13:14
Ja nie chcę taniej tylko chcę umowę na czas nieokreślony. Mam drugi numer w Play z umową na czas nieokreślony prawie mija rok i jakoś jej nie zerwałem.
Faktycznie ten "lejek" mógłby się zaczynać od 15 GB.
 #995095  autor: Burito
 23 maja 2018, 17:30
Ja tam z lejkiem pobieram 20-22 GB miesięcznie i jakoś idzie. Nie resetuję go. Filmy na YT normalnie idzie oglądać.
 #995180  autor: pazi
 23 maja 2018, 23:11
W kwietniu przedłużyłem umowę Rodzina dla 3 kart SIM + przeniosłem czwarty numer. Oferta 80 zł za 4 karty, no limit + 30GB internetu. Dostałem fakturę z kwotą na stare warunki, więc złożyłem reklamacje. Dostałem dwa telefony, że konsultant się pomylił i mam dwie opcje: zostać na starych warunkach 115 zł za 4 karty lub zerwać umowę. Mam wszystko na papierze, umowy podpisane z Play, że każdy numer to 20 zł no limit, a tu odwracają kota ogonem, że mogą mi dać 4x SIM, ale wtedy tylko mam do Play no limit, a reszta płatna. Proszę doradźcie co mogę z tym zrobić? Mam 14 dni na decyzję.
 #995182  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 23:20
Chyba sobie żartuja, może zgłoś sprawę do Uke

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #995185  autor: gepard
 24 maja 2018, 00:05
Zdecydowanie skontaktuj się z UKE, czym szybciej tym lepiej, przedstaw sprawę a powinni Ci doradzić.
 #995241  autor: Burito
 24 maja 2018, 11:38
pazi pisze:W kwietniu przedłużyłem umowę Rodzina dla 3 kart SIM + przeniosłem czwarty numer. Oferta 80 zł za 4 karty, no limit + 30GB internetu. Dostałem fakturę z kwotą na stare warunki, więc złożyłem reklamacje. Dostałem dwa telefony, że konsultant się pomylił i mam dwie opcje: zostać na starych warunkach 115 zł za 4 karty lub zerwać umowę. Mam wszystko na papierze, umowy podpisane z Play, że każdy numer to 20 zł no limit, a tu odwracają kota ogonem, że mogą mi dać 4x SIM, ale wtedy tylko mam do Play no limit, a reszta płatna. Proszę doradźcie co mogę z tym zrobić? Mam 14 dni na decyzję.
Pisz kolejną reklamację i "strasz" UKE :evil: :evil:
 #995328  autor: pazi
 24 maja 2018, 22:25
Konsultowałem sprawę w UKE, sugerują wniesienie wniosku o pozasądowe rozwiązanie sporu, potrwa to do 90 dni - w chwili obecnej złożyłem jeszcze jedną reklamację przez PLAY24. Jeżeli nie przyniesie rezultatu, to zgłaszam sprawę do UKE.
 #995346  autor: gepard
 25 maja 2018, 01:02
To chyba nie wyda, o ile kojarzę Play nie jest skory do mediacji i tylko sąd wchodzi w grę.

Tak też myślałem, że mogą Ci pójść na rękę zaakceptować umowę, a za miesiąc zmienić cennik i wtedy pozostaje Ci zerwanie umowy z winy operatora, to by było dla nich najlepsze i najtańsze. Wszak mogą zmienić zasady zgodnie z prawem, a wtedy Ty się możesz nie zgodzić co jest jednoznaczne z wygaszeniem umowy.
Jeśli jednak pójdą na salę sądową to są debilami.

Trudno Ci będzie pozostać na tych warunkach, ale życzę jak najlepiej i czekam na nowe wieści, napisz co i jak w temacie.
 #995661  autor: Karlos20
 26 maja 2018, 22:34
looxmo pisze: SOLO w Play na Kartę
Masz w SOLO na kartę PLAY NOW? NIE.
Masz w SOLO na kartę 10 GB z lejkiem 1 mega, na którym wiele rzeczy w necie zrobisz na smatfonie? NIE, zjadają z konta od 2 gr do 12 gr za 100 kB.
Masz w SOLO na kartę no-limit na MMSy? NIE, 19 gr/szt.
Masz w SOLO na kartę swobodne 30 dni w roamingu UE? NIE, bulisz zgodnie z cennikiem, albo korzystasz z dopłat.
I jeszcze jedno: na kartę na 6 miesięcy nie dostaniesz pełnego no-limitu za 20 zł/mies., a oferta rodzinna to 2x 25 zł/mies.
Wiadomo co jest lepsze. Warto nie czekać, aż numer przejdzie na kartę i walczyć o ofertę postpaid.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #995674  autor: Burito
 27 maja 2018, 10:01
U mnie pozostało już 24 dni do końca umowy w Play, póki co nikt nie dzwoni z ofertą za 25 zł na czas nieokreślony.....
 #995774  autor: Karlos20
 27 maja 2018, 22:50
Burito pisze:U mnie pozostało już 24 dni do końca umowy w Play, póki co nikt nie dzwoni z ofertą za 25 zł na czas nieokreślony.....
Sam o tą ofertę walcz, albo wybierz kartę lub konkurencję. Wypowiedzenie jeśli już masz złożone, to będzie łatwiej.
Polecam skorzystać z formularza kontaktowego: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
Wpisz nr tel Play, który ma dotyczyć sprawa, imię, "chcę przedłużyć umowę", akceptacja zgód, żeby przedstawili ofertę i wyślij. Oddzwonią w dni robocze i przedstawią ciekawe oferty. Konfrontuj opcje z konkurencją u konsultanta, a wynegocjujesz najlepszą opcję. Powodzenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #995799  autor: Burito
 28 maja 2018, 08:57
Dzięki @Karlos20 za cenne porady. Z drugiej strony ostatnio konsultant tak mi doradził: jak będzie sam Pan dzwonił do DUK to oferty na czas nieokreślony nie będzie.

Ale to nie do końca, rok temu też negocjowałem taką umowę na drugim moim numerze, sam zadzwoniłem i ją dostałem.

Edit: właśnie zadzwoniono do mnie z PLAY, oferta umowa za 30 zł i na 24 miesiące. Nie ma dla mnie nadal oferty na czas nieokreślony. Pani mówiła, że oferta na czas nieokreślony rodzi obawę, że może mi zostać wypowiedziana przez PLAY lub podniesiony może zostać abonament :mrgreen: :mrgreen:
 #995897  autor: Burito
 28 maja 2018, 19:20
Tak oczywiście nie omieszkałem :) Mam taką ofertę na czas nieokreślony na drugim numerze i jakoś ponad rok nikt mi jej nie wymówił i nie podniósł kwoty abonamentu.
  • Strona 647 z 692
  • 1
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 649
  • 692
  • 1
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 649
  • 692