DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #985166  autor: Avenged90x
 23 mar 2018, 11:25
No nic, dzięki za odpowiedź. Pooglądałem wiele testów recenzji, opinii porównań no i jednak chyba nadal pozostanę przy tym G6 :D Poczytałem o ewentualnych jego wadach - rsujące sie szkiełko aparatu, ale tak na prawdę to rysuje się folia ochronna naklejona fabrycznie na to szkło, a ją można zdjąć. Więc tak pewnie uczynię po zakupie, do tego szkło ochronne na przedni ekran i jakieś gumowe etui i powinno być git.

Po prostu wezmę sobie usługi - abonament na rozmowy i smsy no limit + internet no limit w T-mobile za 69zł a do tego będę wypatrywać korzystnych ofert na allegro na raty, tak żeby w tych 50-60 zl mies się zamknąć za telefon.
 #994703  autor: Avenged90x
 21 maja 2018, 14:52
Witam ponownie,

Wiec przyszedł w końcu czas na zakup smartfona. Czy obecnie nadal najlepszym wyborem do ok 1400 zł jest owy LG G6 ? Z tego co widzę, to można już w tej cenie brać nowy (nie po-wystawowy, ani trochę używany) egzemplarz na allegro z gwarancją i w ratach 0%.

To co, ostatecznie G6 :D ?
 #994938  autor: Lawrence72
 22 maja 2018, 20:10
Próbowałbym szukac G6 w dobrej cenie bo to zdecydowanie najlepszy wybór w tym budżecie. Ma szybkie ładowanie i wydajnościowo też daje radę, dodatkowe plusy to dobra jakośc nagyrwania w 4K i IP69.
Można jeszcze brać pod uwagę P9 ale to już trochę starszy model z mniejszą przekątną ekranu. G6 jest optymalna.
 #995057  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 14:25
Dobry wybór , miałem go 2x raz zza granicy a raz z Polski , zmieniłem na S8 tylko z tego powodu że chciałem spróbować coś innej firmy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #995065  autor: Avenged90x
 23 maja 2018, 15:31
Mnie jakoś Samsungi nigdy nie przekonywały :D Kiedyś jakością a teraz designem (bo w jakość już nie wątpię, aż tak jak kiedyś :P).. no i ceną ;)
 #995068  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 15:36
Ja kiedyś miałem dużo Samsungów potem Huawei,Lg itp.
Gdyby nie cena iphone 7 plus z gw producenta to może go bym wziął zamiast S8 ale jednak 1700 za S8 z gw to dobra cena ;)

Miałem iphone 6 i sobie chwaliłem ale zwróciłem bo miał problem z wieszaniem się ,czujnikiem zblizeniowym itp.

Pozdrawiam :)
 #995077  autor: Avenged90x
 23 maja 2018, 16:01
No ja przez chwilę myślałem nad Iphone 6 :D ale bym musiał dopłacić to już w sumie dość starego smartfona..
 #997859  autor: Avenged90x
 07 cze 2018, 17:47
Witam.

Ja tu tylko tak zdam relację, po użytkowaniu G6 po krótkim dość czasie. Telefon super :) spełnia moje wymagania w pełni, aparaty robia bardzo fajne zdjęcia, mnóstwo opcji manualnych, video również super - i tu także ogrom manualnych możliwości.. szok. Sam telefon upakowałem w ładną obudowę https://smartwoods.pl/9519-home_default/deer.jpg :) + szkło ochronne na ekran. Na razie nie kupuję szkiełka na tylne obiektywy.. jeśli się porysują mocno, albo pękną, to wtedy będę myśleć. Fajnie leży w dłoni, nawet w tym etui. Ekran super, łądne kolory i kąty, a wielkość wyświetlacza ładnie wypycha prawie cały telefon. Co prawda szkoda, że nie ma 2 głośników (a tym bardziej jednego na górze, drugiego na dole - stereo), i bateria mogłaby trochę dłużej wytrzymać, ale... nie jest źle ;). Wibracje są dość słabe.. chyba że moje etui tak tłumi je, bo w trybie wyciszonym (na wibracjach) często nie słyszę drżącego telefonu, który leży obok mnie na biurku.. nie wspominając o leżącym na fotelu pasażera, gdy jadę autem. Po prostu kwestia przyzwyczajenia pewnie i aktywowania dzwonka, w miejscu, gdzie jest głośniej. Czytnik odcisku palca działa bardzo dobrze. No ale przecież recenzji tutaj nie będę pisać, bo takich w necie jest od groma :)

Niemniej udany zakup. Dzięki jeszcze raz wszystkim!