DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #907573  autor: garfield-
 27 sty 2017, 14:53
no, jak w temacie - surf lub początek Twojego konta ;)
 #909875  autor: jarekt
 07 lut 2017, 12:12
jarekt pisze:Bo jak są 2 Stany Darmowe włączone to za rozmowy w sieci Play, Play płaci na Twoje konto od każdych 2 sekund 1 grosz (środki wchodzą na konto promocyjne).

Jak uruchomisz 6 Stanów Darmowych to masz 5 groszy za każde 2 sekundy rozmowy.

A jak uruchomisz 11 Stanów Darmowych to otrzymujesz 10 groszy za każde 2 sekundy rozmowy.

Podsumowując: Pierwszy SD daje Ci darmowe rozmowy w sieci a każdy kolejny daje Ci CashBack w ilości 1 grosz za każde 2 sekundy za każdy dodatkowy SD.

SMSy nie są rozliczane. Regulamin ma być od jutra.
Odpisuję tutaj wszystkim tym, którzy mnie o to pytali (o to co napisałem w cytowanym powyżej poście) m.in. w wiadomościach prywatnych:

TO BYŁ ŻART!

Nie ma żadnego CashBack'u w postaci Promocyjnych Złotówek za aktywacje więcej niż jednego Stanu Darmowego w taryfie "Play na Kartę Surf"!

Jeśli ktoś mnie źle "zrozumiał" to bardzo przepraszam.

Celowo nie dałem w tamtym poście nigdzie "uśmieszków" bo myślałem, że to oczywiste, że żartuję no i bez uśmieszków tamten żart jest zabawniejszy. Ale widać się pomyliłem. Jeszcze raz przepraszam wszystkich wkręconych.
 #909902  autor: garfield-
 07 lut 2017, 14:41
ja tez przepraszam, bo jeszcze wzmocniłem wiarygodność :)

i nie otrzymuje żadnej kasy z tego tytułu i nie znam patentu ,żeby to działało ...

... ale aż mi do głowy nie przyszło, że mogłoby ktoś to wziąć na poważnie. Takimi grubymi nićmi uszyty ten "joke" ...

swoją drogą, jak policzyłem, gdyby jechać non-stop z połączeniami od czasu Twojego :
jarekt pisze:A jak uruchomisz 11 Stanów Darmowych to otrzymujesz 10 groszy za każde 2 sekundy rozmowy
to na tą chwilę jest jakieś 55tys ... tylko jak to spieniężyć :P
 #947504  autor: Daral7
 27 sie 2017, 15:59
Kończy mi się ważność konta, na koncie dużo GB. Jak najtaniej wydłużyć ważność konta, bo rozumie, że z GB mogę korzystać tylko przy ważnym koncie. Można jakoś włączyć rok ważności konta ? Może przejść do innej taryfy i nie stracić GB ?
 #947507  autor: adacomp
 27 sie 2017, 16:09
Nie da rady.

Przechodząc do innej taryfy - tylko przechodzi KG a wszystkie promo GB przepadają.

Przechodząc do innej taryfy ważność konta się ustawia na 14 dni.

RWK uzyskasz tylko przechodząc do taryfy PnkRWK - bezpłatnie kodem lub doładowując za 5zł.

Przechodząc z PnkRWK do innej taryfy Play/RBM nawet jak masz RWK(365dni) konto ci się ustawi na 14 dni.
 #994780  autor: adacomp
 22 maja 2018, 00:23
marcz123456 pisze:Szkoda że nie można rwk włączyć.
Przecież w tej taryfie nigdy nie było RWK.
 #994853  autor: 24bis24
 22 maja 2018, 14:48
ale można przecież mieć także roczną ważność konta inną drogą niż włączając RWK i dlatego napisałem, że
24bis24 pisze: trzeba zacząć działać
:-)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #994990  autor: ign123
 23 maja 2018, 00:45
24bis24 pisze:można przecież mieć także roczną ważność konta inną drogą niż włączając RWK
Pewnie znów, jak za dawnych, dobrych czasów, kombinacje ze zmianą taryfy/oferty przed aktywacją karty? :)
 #994992  autor: adacomp
 23 maja 2018, 01:19
ign123 pisze:
24bis24 pisze:można przecież mieć także roczną ważność konta inną drogą niż włączając RWK
Pewnie znów, jak za dawnych, dobrych czasów, kombinacje ze zmianą taryfy/oferty przed aktywacją karty? :)
Od 18.08.2017 przy migracji między taryfami Play konto sie ustawia na max 14dni.
Po za tym w P24 nie ma opcji przejścia na PnKSurf ani też kodu USSD.

PnKSurf jest dostępny tyko jako nowy starter.
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7