DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #994297  autor: xiko123
 18 maja 2018, 20:57
Bateria - ok. 10h na wifi, 8-9 na lte. O dziwo leciała szybciej gdy czytałem książki niż gdy oglądałem film.
Prędkość działania - żadnych problemów. Telefon szybki, nie było żadnych problemów z otwieraniem czy korzystaniem z aplikacji.
Ekran bardzo jasny, żadnych problemów aby używać go w słońcu.
Czytnik linii papilarnych zawsze poprawnie odczytywał palec.
Zdjęcia - przy dobrym świetle były po prostu dobre, w nocy jest wielki, ale to wielki problem. Jednakże ja wgrywałem sobie dosyć szybko google camerę, a wtedy efekty były lepsze.
Jak za tą cenę, ja bym brał w ciemno. Po roku użytkowania mogę szczerze go polecić. Wersje deweloperskie MIUI mają aktualizacje praktycznie co tydzień. Wersje stabilne mają po prostu większe aktualizacje, ale rzadziej.
 #994384  autor: marcin19883
 19 maja 2018, 13:29
Zgadzam się z kolegą wyżej co do baterii i wyświetlacza na słońcu. Wspaniały telefon i dużo Romów na niego. Aparat słaby przy słabym świetle. Zasięg łapie dobry. Lte śmiga. Nie grzeje się podczas normalnego użytkowania latem na słońcu. Kiedy to moje stare telefony się zacinały.
 #994770  autor: Eragon
 21 maja 2018, 23:05
Warto również wziąć pod uwagę XRN 5.

:smt006
 #995047  autor: Pierdzioszek
 23 maja 2018, 13:20
Używam od października 2017. Jestem zadowolony, nawet bardzo. Za cenę 140 dolarów nie dostałbym nic lepszego.
Na jakości zdjęć mi nie zależy, więc aparat nieradzący sobie w nocy mnie nie obchodzi.
Telefon jest "katowany" dość porządnie.
Dzielony ekran, sklonowane aplikacje (gram w Pokemon Go na dwóch kontach jednocześnie), w tle jakiś Messenger/Chrome a telefon żyje i ma się całkiem dobrze.

Telewizja na pełen ekran też płynnie działa. Bateria miodzio. Z internetem brak problemów.