DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #994194  autor: krzkra
 18 maja 2018, 14:04
Witam, nadszedł czas żeby wymienić Lumie 735, oczywiście kupując ja nie tego spodziewałem się po WP, myślałem ze pójdzie to troche dalej. W tym momencie już szukam telefonu z Androidem, aparat nie musi być dobry, w ogóle mi nie zależy. Ważna jest dla mnie bateria i plynnosc działania, ja wiem ze za +-700 nie kupie demona predkosci, ale chce pare aplikacji pouzywac, ważne żeby się nie zacinal, nie musi być tez wielki, tak wiec jakieś polaczenie ram + procesor niż apart i inne duperele sa dla mnie ważniejsze, czy moglibyście mi cos polecić??
 #994199  autor: harys
 18 maja 2018, 14:10
Jaki rozmiar? To kluczowa informacja. W tej cenie kupi już coś na snapie 625, który spokojnie dziś daje sobie radę na codzien i przede wszystkim bardzo dobrze zarządza energią
 #994207  autor: vonski
 18 maja 2018, 14:31
Redmi Note 4, MiA1... Głównie Xiaomi, szczególnie jeśli nie musisz mieć najlepszego aparatu.
 #994214  autor: krzkra
 18 maja 2018, 15:33
To może tak: im mniejszy tym lepszy, ale bez przesady. Co powiecie o Honor 8 ? troche wiekszy od mojej lumii 735, wiec wielkosciowo ok. Jakby wypadl Honor 8 do np Xiaomi MiA1 ? ( nie patrzac na aparat )
 #995127  autor: krzkra
 23 maja 2018, 19:59
moze mi ktos kto sie orientuje napisac nt roznic miedzy tymi modelami ktore podalem? zalozmy ze budzet troche podniose do ~200 Euro, telefon bedzie kupowany raczej na niemieckim ebay'u, czy moze za ta kwote cos lepszego dostane ?

jeszcze jedna rzecz, super by bylo jakby mial wymienna baterie.
 #995132  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 20:07
Miałem honor 8 nie był duży , wielkość podobna do p10, p9 lite

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #995149  autor: vonski
 23 maja 2018, 21:10
O wymiennej baterii zapomnij.
Honor ma lepszy aparat od MiA1, jest też mniejszy i poręczniejszy. Bateria podobnie, wydajność też. No i w Honorze jest aktywny dual sim.

Tapatalk @ Google Pixel
 #995175  autor: Eragon
 23 maja 2018, 22:36
Bierz Honora, będziesz zadowolony.
Przynajmniej, jak za te pieniądze...

:smt006
 #995198  autor: harys
 24 maja 2018, 07:33
vonski pisze: Honor ma lepszy...

Tapatalk @ Google Pixel
Aż nie wypada różnic wymieniać, to kompletnie inna klasa sprzętu :)
 #999013  autor: krzkra
 14 cze 2018, 20:09
To jeszcze kilka pytan mam, jak juz mi tak doradzacie, otoz, zalezy mi zeby w telefonie było dobre wi-fi ( do ogladania TV) czasem udostepniam poprostu wifi (tworze hotspot z LTE), Honora 8 ciezko nowego dostac ( ja musze szukac na niemieckim ebayu bo tutaj bede kupowal) no i ta bateria 3000 to nie przy mało? co jeszcze byscie polecil? powiedzmy ze do 300Euro ~1200 zl, oplaca sie dokladac ?
 #999542  autor: Morvius
 18 cze 2018, 23:08
Opłaca. W tej kwocie możesz stać się szczęśliwym posiadaczem LG G6 jak dobrze trafisz. :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #999552  autor: antonio7
 19 cze 2018, 00:13
krzkra pisze:To jeszcze kilka pytan mam, jak juz mi tak doradzacie, otoz, zalezy mi zeby w telefonie było dobre wi-fi ( do ogladania TV) czasem udostepniam poprostu wifi (tworze hotspot z LTE), Honora 8 ciezko nowego dostac ( ja musze szukac na niemieckim ebayu bo tutaj bede kupowal) no i ta bateria 3000 to nie przy mało? co jeszcze byscie polecil? powiedzmy ze do 300Euro ~1200 zl, oplaca sie dokladac ?
To Huawei'a (Honor'a) możesz z miejsca wykreślić bo długą pracą baterii się nie zadowolisz jeżeli zależy Ci na tych rzeczach.

Celowałbym bardziej w jakiegoś Xiaomi, jeżeli aparat dla Ciebie nie gra roli, z baterią mniej więcej 4000 mah.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?