DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #993831  autor: adacomp
 16 maja 2018, 20:18
Dorotea pisze:Kod *100# za każdym razem zwraca, że numer nierozpoznany i nie można korzystać z serwisu. Reasumując, nie działa przez stronę, kody i SMS.
No to została tylko migracja poprzez BOA.
 #993873  autor: Dorotea
 16 maja 2018, 22:58
Mam już odpowiedź z T-Mobile, z tym 3 zł faktycznie było coś na rzeczy:
///Uprzejmie informuję, że koszt zmiany taryfy wynosi 3 zł, ponieważ nie jest to pierwsza tego typu operacja na wskazanym numerze.
Niestandardowo jednak dodałam do konta środki w wysokości 3 zł, które pokryją koszta wskazanej dyspozycji.
Zleciłam zmianę taryfy na Frii, zgodnie z Pani chęcią
Chyba najszybciej rozwiązane zgłoszenie, super ekspres normalnie :) Wreszcie jakiś pozytywny akcent, aż muszę pochwalić.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 23:58 przez Dorotea, łącznie zmieniany 1 raz.
 #994005  autor: Dorotea
 17 maja 2018, 15:43
Też jestem w szoku. Zwłaszcza błyskawiczny czas rozwiązania mnie zaskoczył, nie wiedziałam, że po nocy tam pracują nad zgłoszeniami karciarzy.

Powiedzcie, czy Internet Strong LTE da się włączyć? Niby aktualna promocja: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 010384.pdf a nie wchodzi mi kod, środki są na koncie. Żadne inne pakiety internetowe nie są aktywne.
 #994036  autor: adacomp
 17 maja 2018, 17:35
Taki_tam pisze:W tych cenach to słabo, nie lepiej właczyć normalną opcję nolimit+10GB/ za 25zł/mc ?
Dobrze mówi polać mu :)
nolimit+10GB za 25zł najlepiej z promo 90dnizadarmo.pl
 #994038  autor: Dorotea
 17 maja 2018, 17:53
Potrzeba mi tylko 1GB na kilka dni, na wyjazdy, pocztę odebrać i takie tam. Przejrzałam dostępne pakiety i wystarczy Strong LTE . Tylko jak włączyć? Jeżeli o takie pierdółki znowu trzeba pisać zgłoszenie, to słabo to wygląda, bo w terenie chce aktywować i korzystać, a nie czekać.

Wbijam kod i info, że zlecenie odrzucone.
 #994041  autor: marcin19883
 17 maja 2018, 18:08
Dorotea pisze:Potrzeba mi tylko 1GB na kilka dni, na wyjazdy, pocztę odebrać i takie tam. Przejrzałam dostępne pakiety i wystarczy Strong LTE . Tylko jak włączyć? Jeżeli o takie pierdółki znowu trzeba pisać zgłoszenie, to słabo to wygląda, bo w terenie chce aktywować i korzystać, a nie czekać.

Wbijam kod i info, że zlecenie odrzucone.
Trzeba mieć starter "Internet na kartę w T-Mobile" :-)
 #994043  autor: Dorotea
 17 maja 2018, 18:10
Jak to? W regulaminie Strong LTE jest tylko podane, że: "Z niniejszej Oferty może skorzystać każdy Użytkownik T-Mobile na kartę* korzystający z taryfy Frii (zwany dalej „Użytkownikiem”)."

Taryfę Frii mam, środki są więc powinno działać.
 #994051  autor: marcin19883
 17 maja 2018, 18:44
Dorotea pisze:Jak to? W regulaminie Strong LTE jest tylko podane, że: "Z niniejszej Oferty może skorzystać każdy Użytkownik T-Mobile na kartę* korzystający z taryfy Frii (zwany dalej „Użytkownikiem”)."

Taryfę Frii mam, środki są więc powinno działać.
Właśnie czytam regulamin, masz rację. Kiedyś miałem starter w którym było to uruchomione, może to mnie zmyliło i mysłałem, że tylko w internetowych starterach można uruchomić. :?
 #994052  autor: Taki_tam
 17 maja 2018, 18:48
Tak ogólnie to dla taryfy FRII włączył bym tzw dniowke internetu. Za darmo 50MB dziennie. Takie coś już zapamniane w tmobile. Zabezpiecza przed tzw bezpiecznym internetem, który kosztuje 9zl za 100 MB na 30dni.
 #994061  autor: Dorotea
 17 maja 2018, 19:09
Taki_tam pisze:Coś zdaje się jest z tymi starterami strong.

Ja proponuję zatem ofertę nolimit/300MB/za 1zl na dzień. W niej można dokupić 1GB/dzień za 1zl gdyby 300MB było za mało.
Niby korzystniej, ale nie o to chodzi. Codziennie muszę wbijać kod, męczące. Poza tym jest ograniczenie prędkości do 15Mb/s, a w Strong LTE nie ma i dzięki temu mogę przy okazji przetestować maksymalny transfer w różnych lokalizacjach.
Taki_tam pisze:Tak ogólnie to dla taryfy FRII włączył bym tzw dniowke internetu. Za darmo 50MB dziennie.
Nie gryzie to się z innymi pakietami?
 #994068  autor: Dorotea
 17 maja 2018, 19:32
W takim razie aktywuję to.

Domyślnie na nowej karcie włączone są tzw. Ciekawostki, czyli idiotyczne SMS-y z bzdurami, koszt za 1 szt. to 25 gr. T-Mobile to maszynka do wyciągania pieniędzy :)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, 21:32 przez Dorotea, łącznie zmieniany 1 raz.
 #994183  autor: Dorotea
 18 maja 2018, 13:24
Już wiem, czemu nie mogę włączyć STRONG LTE. Dostałam odpowiedź na zgłoszenie. "Usługa Internet STRONG LTE nie może współistnieć z usługą No Limit 1zł/dzień" o czym nie ma ani słowa w żadnym regulaminie.

Czyli muszę pozbyć się tego RWK, żeby cieszyć się Internetem szybszym niż 15 Mb/s. Oczywiście, każde ponowne włączenie No Limit 1zł/dzień to koszt 3 zł. T-Mobile, bieg z przeszkodami, finansowymi :D