DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #993964  autor: ryyyAv
 17 maja 2018, 13:10
Witam,

poszukuję telefonu który koniecznie będzie miał wyciągalną baterię, do tego dużo pamięci, mógłby mieć spoko aparat i wspomnianą baterią. Najważniejsze żeby dało się ją wyciągać oraz by było sporo pamięci.

Budżet 1000-1500zł

Pozdrawiam
 #993979  autor: vonski
 17 maja 2018, 13:36
Oj kiepsko... Ostatni bastion wyciąganych baterii to była seria J Samsunga, ale od 2017 też zaprzestali. No i dwuletni LG G5, ale ten model to im tak średnio wyszedł.
Są jeszcze Motorole: G5 i seria E, ale to wszystko budżetowce. A poza tym chińczyki typu Blu, Wiko, itp.

Jedyny telefon w który bym poszedł to LG V20. Tyle, że jest ich mało (nie licząc podróbek i refubów z Chin).
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 19:23 przez vonski, łącznie zmieniany 1 raz.
 #994059  autor: ryyyAv
 17 maja 2018, 19:08
Nie zdawałem sobie sprawy, że aż tak jest z tym słabo. Mogę prosić o podanie źródła gdzie można kupić tego lg v20? W sensie żeby się właśnie nie naciąć?
Rozumirm że każdy Samsung J do 2016 rok produkcji tak?
 #994065  autor: vonski
 17 maja 2018, 19:23
No nie każdy, bo natłukli tego sporo. Ale seria J z 2016 to średni wybór obecnie. Stare procki, słabe aparaty, mała pamięć....
V20 szukaj na allegro, koniecznie z polskiej dystrybucji. Jest kilka powystawowych za ludzkie pieniądze.

Tapatalk @ Google Pixel
 #995099  autor: ryyyAv
 23 maja 2018, 17:44
Dziękuję bardzo za pomoc.
Z v20 będzie chyba ciężko znaleźć dobry egzemplarz, żeby była faktura, i normalna gwarancja. Chyba będę musiał poszukać innego modelu. Może rzeczywiście coś z Samsunga starszego..
Dzięki, pozdrawiam
 #995150  autor: vonski
 23 maja 2018, 21:12
Sugeruję odpuścić sobie tego jednorożca w postaci wymiennej baterii zamiast pchać się w jakieś stare Samsungi...
Pomysł jeszcze o LG G5. Bateria wymienna, tyko że strasznie słaba.

Tapatalk @ Google Pixel
 #995438  autor: pakierhakierxd
 25 maja 2018, 17:41
Bardzo mało jest telefonów nowych z wymienna bateria , ja nawet jak ja miałem to rzadko kiedy zmieniałem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)