DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 28
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 28
 #990632  autor: marcz123456
 25 kwie 2018, 18:11
Których operatorów uważasz za lepszych? Specjalnie się zaopatrzyłem w karty plusa i Orange, i zasięg LTE słabszy niż Play. Tak że tego :-D
Właściwie to Plus teraz coś drgnął, więc tragedii nie ma.
 #990731  autor: paolo
 26 kwie 2018, 09:21
Generalnie można się bawic w DIL ale pamietanie o doladowaniu, datach waznosci pakietów i DILa to na razie dla mnie za dużo zachodu. Wolę raz na miesiąc wymienic karte sim w routerze z nowo odpalonym BzP :) a 50Gb wystarcza mi mniej więcej na miesiąc.
 #990746  autor: Johnny
 26 kwie 2018, 11:47
paolo pisze:Generalnie można się bawic w DIL ale pamietanie o doladowaniu, datach waznosci pakietów i DILa to na razie dla mnie za dużo zachodu. Wolę raz na miesiąc wymienic karte sim w routerze z nowo odpalonym BzP :) a 50Gb wystarcza mi mniej więcej na miesiąc.
a z przenoszeniem numeru do innej sieci i bieganie po salonach to nie ma za dużo zachodu ? :lol:
 #990920  autor: paolo
 27 kwie 2018, 12:57
Dokladnie rzecz ujmujac to max 18 nr w ciagu doby da sie przenieść do play. Jesli konsultant jest bystry i szybko klika i oczywiście salon ma tyle starterow to cały proces z 18 numersmi trwa max moze z pół godz. Czyli leżaki z szuflady (orangowskie), pol godz w salonie i rok darmowego lte w play (FM). Taniej i lepiej się juz nie da :D
 #992161  autor: marcin19883
 07 maja 2018, 01:06
adbadbad pisze:Jestem obecnie 5-ty miesiac w Play i jutro konczy mi sie BzP, czy jesli teraz przeniose numer do Fakt to czy bede mogl uruchomic BzP w Fakcie po przeniesieniu? Czy tylko Play -> W3 -> Fakt?
Musisz z Play do W3. Inaczej nie zadziała.
 #992163  autor: adbadbad
 07 maja 2018, 01:13
marcin19883 pisze:
adbadbad pisze:Jestem obecnie 5-ty miesiac w Play i jutro konczy mi sie BzP, czy jesli teraz przeniose numer do Fakt to czy bede mogl uruchomic BzP w Fakcie po przeniesieniu? Czy tylko Play -> W3 -> Fakt?
Musisz z Play do W3. Inaczej nie zadziała.
z Play do W3 potem do Play i kodem do Fakt tak?
 #992164  autor: marcin19883
 07 maja 2018, 01:16
adbadbad pisze:
marcin19883 pisze:
adbadbad pisze:Jestem obecnie 5-ty miesiac w Play i jutro konczy mi sie BzP, czy jesli teraz przeniose numer do Fakt to czy bede mogl uruchomic BzP w Fakcie po przeniesieniu? Czy tylko Play -> W3 -> Fakt?
Musisz z Play do W3. Inaczej nie zadziała.
z Play do W3 potem do Play i kodem do Fakt tak?
Tak. Chyba, że od razu do fakt bez Playa, jeśli w salonie mają simy fakt.
 #992167  autor: marcin19883
 07 maja 2018, 01:42
adbadbad pisze:A czy jest mozliwosc przedluzenia GB w BzP w Play jesli jutro mi sie konczy? czy nie ma takiej mozliwosci?
Ja nie próbowałem. Jest inny temat na forum o przedłużeniu bonusu, tylko złotówki. Neta nie idzie
 #992588  autor: adacomp
 09 maja 2018, 07:52
adbadbad pisze:A czy jest mozliwosc przedluzenia GB w BzP w Play jesli jutro mi sie konczy? czy nie ma takiej mozliwosci?
BzP nie przedłużysz niczym pomimo że pokaże tobie przedłużenie pod kodem ussd.
Zawsze przepada po 150 dniach.
 #992737  autor: marcin19883
 09 maja 2018, 22:45
marcz123456 pisze:
marcin19883 pisze:musisz z Play do W3. Inaczej nie zadziała.
No chyba nie tylko W3. Jakieś wirtualne na playu też pewnie mogą być.
Virgin i Vikings. Ale tego w salonie nie załatwisz w 1 dzień.
 #992965  autor: marcz123456
 11 maja 2018, 15:48
Ano. Przeniosłem numer. Gość chciał numer telefonu i w jakiej sieci jest. Wydrukował papiery, podpisałem i dostałem pakiet powitalny, tj. potwierdzenie zlecenia, kartę SIM i jakiś papierek z informacją o sieci. Wszystko trwało kilka minut.
Tyle że byłem przed 17, więc było za późno na przejście jeszcze tego samego dnia (znaczy nocy).
Skanują i wysyłają mailem dokumenty, żeby virgin miał glejt do zrobienia tego w ten sam dzień.
Bardzo dobra rzecz, lepsze to niż jakieś zabawy w kuriera.
Chyba tylko Premium jeszcze ma taką opcję.
Zresztą i freemium jest dobre na przeczekanie, zwłaszcza dla osób które mają znajomych w Play, którzy korzystają z SD.
Odpada konieczność informowania znajomych że zmieniliśmy opa i muszą do nas płacić.
 #993058  autor: Arek40
 12 maja 2018, 08:06
Witam, przeniosłem sobie dwa numery z pomarańczy do play, jeden z nich został już aktywowany i przeniesiony do FM gdzie włączyłem sobie usługę 500/50/5 - wszystko działa jak należy. Pytanie: drugi przeniesiony numer na razie nawet nie włożyłem do telefonu czyli nie został aktywowany, do kiedy muszę aktywować ten numer? Krótko mówiąc chodzi o to, że chciałbym ten bonus wykorzystać dopiero za 5 miesięcy jak skończy mi się ten pierwszy. Po aktywacji mam konto ważne 10 dni bodajże i dlatego myślałem, że aktywacji dokonam za 5 miesięcy czy tak można? Macie może lepszy pomysł to proszę o wszelaką pomoc :) Drugie pytanie czy po okresie wykorzystania tego bonusu i przejściu do innego operatora i z powrotem do PLAY i FM dostanę bonus? Bo z treści promocji wynika że nie ale wiem że są niedociągnięcia i może.... próbował już ktoś ? Dziękuje za odpowiedzi :0
  • Strona 6 z 28
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 28
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 28